صفحه 113 از 120 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

نقل قول نوشته اصلی توسط lisa90 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من قبلا مدارکم رو ترجمه کردم و تاییدیه دادگستری رو هم براش گرفتم ( البته این تاییدیه رو برای سفارت میخواستم نه wes که گویا اینطور که همه میگن نیاز به تاییدیه نداره)

حالا سوالم اینه که از تاریخ ترجمه ها و تاییدیه های رسمیش الان بیشتر از 6 ماهه که گذشته. ( برای دانشگاه میگفتن مدارک تا یکسال اعتبار داره و برای سفارت تا 6 ماه)

میخواستم بدونم آیا من از همین مدارک میتونم برای wes استفاده کنم و همین ها رو براشون بفرستم یا نیاز به ترجمه ی مجدد مدارک هست؟

برای من دو سال گذشته بود و مشکلی پیش نیومد.
    Where liberty dwells, there is my country

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taratm نمایش پست ها
    برای من دو سال گذشته بود و مشکلی پیش نیومد.
    ممنونم از پاسخ . فقط شما کی اقدام کرده بودید؟ آیا ممکنه تغییری توو قوانینشون رخ داده باشه؟

Junior Member

دوستان من یه سوال دیگه هم داشتم:
    الان ترجمه ی مدارک ( گواهی و ریز نمرات) رو باید ببرم واحد امور بین الملل دانشگاه که داخل پاکت دانشگاه بگذارند و روی پاکت مهر و امضاء بزنند؟؟ ( این اولین سوال)

دومین سوال اینه که من باید پاکت مدرک لیسانس و پاکت مدرک فوق لیسانس رو جمعا در یک پاکت قرار بدم و بفرستم دیگه جدا جدا که نباید فرستاده بشه ؟؟

سوم این که توو پروفایل وس که ساختم برای مدارک مورد نیاز سه قسمت داره:

1) کپی گواهی دریافتی لیسانس و فوق لیسانس
    2) کپی ریز نمرات رسمی دریافتی این دو مقطع
    3) ترجمه ی مدارک

حالا سوال دیگه ی من اینه که خود مدرک ترجمه شده که پلمپ شده کپی برابر اصل مدرک فارسی رو همراه خودش داره. آیا لازم بازم جداگانه گذاشته بشه؟؟

ممنون پیشاپیش

Junior Member

سلام
    دوستان من مدارکم رو فرستادم برای WES و جوابش هم تو سایت به صورت pdf اومد ولی هنوز نسخه کاغذیش به دستم نرسیده ؟ کسی بوده تو ایران که نسخه کاغذی به دستش رسیده باشه ؟ من باید چیکار کنم ؟ چون ایمیل هم بهشون زدم گفتن ۴۰ روز کاری طول میکشه و الان ۴۰ روز کاری هم گذشته اما هنوز خبری نیست و با توجه به این که نسخه بدون ترکینگ پست رو انتخاب کرده بودم الان نمیدونم کجاست .

نقل قول نوشته اصلی توسط fizz8080 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مدارکم رو فرستادم برای WES و جوابش هم تو سایت به صورت pdf اومد ولی هنوز نسخه کاغذیش به دستم نرسیده ؟ کسی بوده تو ایران که نسخه کاغذی به دستش رسیده باشه ؟ من باید چیکار کنم ؟ چون ایمیل هم بهشون زدم گفتن ۴۰ روز کاری طول میکشه و الان ۴۰ روز کاری هم گذشته اما هنوز خبری نیست و با توجه به این که نسخه بدون ترکینگ پست رو انتخاب کرده بودم الان نمیدونم کجاست .
    تجربه نشون داده که نسخه کاغذی بعید آست که در ایران به دست شما برسه، اگر به نسخه کاغذی احتیاج دارید باید مجددا درخواست بدید تا نسخه کاغذی رو براتون ارسال کنند و آدرس یکی از اقوامتون در یک کشوری که با ایران هنوز ارتباط پستی داره رو بهشون بدید( مثلا انگلستان ) و بعد از آشنایان شما براتون نسخه کاغذی رو ارسال کنند.

Junior Member

سلام و عرض ادب؛
    1- مدارکی که wes ارزیابی میکنه چند سال اعتبار داره؟ یکجا خوندم ۵ سال درسته؟
    2- هزینه ای که WES بابت ارزیابی مدرک کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد (همزمان ارسال به WES ) میگیره با ارزیابی ارسال مثلا فقط یک مدرک کارشناسی ارشد یکیه؟
    3- من تقریبا تمام سایت WES رو خوندم جایی رو پیدا نکردم که زده باشه برای تایید مدرک master باید مدرک لیسانس و کاردانی هم براشون ارسال کنیم. کسی بوده فقط مدرک کارشناسی ارشدش رو توسط WES ارزیابی کرده باشه؟
    4- اگر دانشگاهمون در لیست WES نباشه برای تایید مدرک باید چیکار کنیم؟
    5- میخوام برای اقامت از طریق استان اسکاچوان اقدام کنم برای تایید مدرک IRCC رو بزنم یا Standard رو

ممنون میشم پاسخ بدید🌹

سلام دوستان

من مدارکم رو امروز برای WES ارسال کردم.
    هنوز می تونم آدرس پستی خودم را که تهران هست رو به خارج از ایران تغییر بدم؟
    می خوام این نسخه کاغذی WES رو هم دریافت کنم!
    باید قبل از پرداخت به WES این کار رو می کردم؟

مرسی

دوستان گرامی
    بنده mailing address خودم را به دلیل مشکلات دریافت نسخه کاغذی از تهران به برلین تغییر دادم.
    این آپدیت هنوز در پروفایلم آپدیت نشده است.
    آیا این برطرف خواهد شد؟ کسی تجربه مشابهی دارد؟
    خیلی ممنونم.

این رو هم اضافه کنم که همین امروز مدارکم دستشون رسیده و فرآیند ارزیابی هنوز شروع نشده است.
    ویرایش توسط C8H10N4O2 : January 30th, 2020 در ساعت 10:15 PM

خب دارم با خودم حرف می زنم!

تجربه خودم تا این لحظه:
    مدارکم Jan 30 دستشون رسید و از فرداش وضعیت من به in progress تغییر کرد.
    بر اساس وبسایت WES باید 2 تا 3 روز طول می کشید که خب زودتر فرآیند ارزیابی شروع شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)