صفحه 12 از 120 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Member hajixxx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Biomedical Engineering, Florida Tech

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

دوستان، آيا فتوكپي مدارك و ريز نمرات هم نيازه؟ اگر هست، بايد مهر دانشگاه يا مهر برابر اصل بخوره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

شما مگه ترجمه مدارکتون رو رسمی نکردید؟
    از طرف دانشگاه براتون ارسال میشه

همه ی ترجمه ها هم یک نسخه کپی مدارک همراهشون هست

فقط تاکید شده که از طرف دانشگاه پست بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط hajixxx نمایش پست ها
    دوستان، آيا فتوكپي مدارك و ريز نمرات هم نيازه؟ اگر هست، بايد مهر دانشگاه يا مهر برابر اصل بخوره؟
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوستان الان به تازگی کسی از خدمات این سایت استفاده کرده؟
    باید حتما نسخه های ریزنمرات و اصل مدرک رو کاغذی بفرستیم و حتما باید از طرف دانشگاه باشه؟؟!در جداول زیر همش نوشته to be sent by the institutions attended!! مثلا من خودم در ایران اصل مدارکم رو دارم..نمیشه بدم دارالترجمه مهر دادگستری و امور خارجه بزنه و بعد خودم برای WES بفرستم؟ممنون میشم راهنماییم کنید
    Iran
    HIGHER EDUCATION
    What to Submit How to Submit
    1. Clear, legible photocopies of all diploma certificates issued by the institutions attendede.g. Kardani, Karshenasi, Karshenasi Arshad, Dotorate
    AND
    To be submitted to WES by applicant.
    2. Academic transcripts issued by the institutions attended for all post-secondary programs of study To be sent directly to WES by the institutions attended.
    Please click here to download an academic transcript request form.
    3. For completed doctoral programs, a letter confirming the awarding of the degree To be sent directly to WES by the institutions attended.
    Please click here to download degree conferral request form.
    Copies of precise, word-for-word English or French translations are required for all foreign language documents.
    SECONDARY EDUCATION
    If you have completed one or more years of post-secondary study, you do not need to submit any secondary school documents with your application.
    1. Clear, legible photocopy of graduation certificate or diploma issued by the institution attended
    AND
    2. Academic transcripts issued by the institution attended To be sent directly to WES by the Ministry of Education.Please click here to download an academic transcript request form.
    Copies of precise, word-for-word English or French translations are required for all foreign language documents.

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوستان الان به تازگی کسی از خدمات این سایت استفاده کرده؟
    باید حتما نسخه های ریزنمرات و اصل مدرک رو کاغذی بفرستیم و حتما باید از طرف دانشگاه باشه؟؟!در جداول زیر همش نوشته to be sent by the institutions attended!! مثلا من خودم در ایران اصل مدارکم رو دارم..نمیشه بدم دارالترجمه مهر دادگستری و امور خارجه بزنه و بعد خودم برای WES بفرستم؟ممنون میشم راهنماییم کنید
    Iran
    HIGHER EDUCATION
    1. Clear, legible photocopies of all diploma certificates issued by the institutions attendede.g. Kardani, Karshenasi, Karshenasi Arshad, Dotorate
    AND
    2. Academic transcripts issued by the institutions attended for all post-secondary programs of study To be sent directly to WES by the institutions attended.
    Please click here to download an academic transcript request form.
    3. For completed doctoral programs, a letter confirming the awarding of the degree To be sent directly to WES by the institutions attended.
    Please click here to download degree conferral request form.
    SECONDARY EDUCATION
    If you have completed one or more years of post-secondary study, you do not need to submit any secondary school documents with your application.
    1. Clear, legible photocopy of graduation certificate or diploma issued by the institution attended
    AND
    2. Academic transcripts issued by the institution attended To be sent directly to WES by the Ministry of Education.Please click here to download an academic transcript request form.
    شما بدید دارالترجمه بعد برید دانشگاه بزارن تویه پاکته دانشگاه و مهر و موم بشه بعد خودتون پستش کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    شما بدید دارالترجمه بعد برید دانشگاه بزارن تویه پاکته دانشگاه و مهر و موم بشه بعد خودتون پستش کنید
    یعنی می فرمایین به دانشگاه بگم رو پاکت مهر کن؟ مثلا مدارک رو بزارم تو پاکتی که تی ان تی میده (از همین پاکتهای معمولی) و ببرم دانشگاه که مهر خودش رو لبه پاکت بزنه؟ خوب قبول می کنه؟کجای دانشگاه مسئول این کارهاست؟
    در ضمن من لیسانس و فوق لیسانس یک دانشگاه نبودم پس همه رو نمی شه بزارم یه پاکت؟
    برای دیپلم و پیش چه کار کنم؟؟
    ممنونم دوست عزیزم چون این قضیه یکم ریزه کاری داره میپرسم و اذییتون می کنم

یعنی می فرمایین به دانشگاه بگم رو پاکت مهر کن؟ مثلا مدارک رو بزارم تو پاکتی که تی ان تی میده (از همین پاکتهای معمولی) و ببرم دانشگاه که مهر خودش رو لبه پاکت بزنه؟ خوب قبول می کنه؟کجای دانشگاه مسئول این کارهاست؟
    در ضمن من لیسانس و فوق لیسانس یک دانشگاه نبودم پس همه رو نمی شه بزارم یه پاکت؟
    برای دیپلم و پیش چه کار کنم؟؟
    ممنونم دوست عزیزم چون این قضیه یکم ریزه کاری داره میپرسم و اذییتون می کنم
    خواهش میکنم. باید حساس باشید چون اونا خیلی حساسن.
    ببینید من دانشگاه سراسری بودم، صنعتی اصفهان. دانشگاه به دانشگاه فرق داره اما من میگم شما خودتون معدل سازی کنید
    وقتی به ما 1 ریز نمره میدن به انگلیسی، خودشون میزارنش تو پاکت و مهر و مومش میکنن.
    حالا تا خواستن ریزنمرتون را بزارن تو پاکت و مهر و موم کنن بشون بگید این بقیه مدارکم را هم بزارید داخلش و مهر و موم کنید حالا. بعد اون پاکت را خودتون ببرید با هر پستی که دوست دارید بفرستید.
    فقط ریزنمرتون باید رسمی باشه ( یعنی مدرکتون را خریده باشید ) و مدرکه لیسانس و فوقتون هم بدید ترجمه و بزارید رو همون ریز نمرات داخله پاکته که مهر و مومه دانشگاه را داره.
    یه برگه دیگه هم هست که باید پر کنید. بعضیا اون را پر نکردن ولی من کردم. باید اموره بین الملله دانشگاتون این را براتون پر کنه.
    پس قبله اینکه خواستن مهر و موم کنن هر دانشگاهتون بشون ترجمه مرکتون را هم بدید تا داخلش قرار بدن و بعد مهر مومه دانشگاه بشه. شما از هر 2 تا دانشگاهتون 2 تا پاکت مهر و موم بگیرید و هر دو را با هم پست کنید.
    مطمینید دیپلم و لیسانس هم نیاز دارید؟!!!!

خواهش میکنم. باید حساس باشید چون اونا خیلی حساسن.
    ببینید من دانشگاه سراسری بودم، صنعتی اصفهان. دانشگاه به دانشگاه فرق داره اما من میگم شما خودتون معدل سازی کنید
    وقتی به ما 1 ریز نمره میدن به انگلیسی، خودشون میزارنش تو پاکت و مهر و مومش میکنن.
    حالا تا خواستن ریزنمرتون را بزارن تو پاکت و مهر و موم کنن بشون بگید این بقیه مدارکم را هم بزارید داخلش و مهر و موم کنید حالا. بعد اون پاکت را خودتون ببرید با هر پستی که دوست دارید بفرستید.
    فقط ریزنمرتون باید رسمی باشه ( یعنی مدرکتون را خریده باشید ) و مدرکه لیسانس و فوقتون هم بدید ترجمه و بزارید رو همون ریز نمرات داخله پاکته که مهر و مومه دانشگاه را داره.
    یه برگه دیگه هم هست که باید پر کنید. بعضیا اون را پر نکردن ولی من کردم. باید اموره بین الملله دانشگاتون این را براتون پر کنه.
    پس قبله اینکه خواستن مهر و موم کنن هر دانشگاهتون بشون ترجمه مرکتون را هم بدید تا داخلش قرار بدن و بعد مهر مومه دانشگاه بشه. شما از هر 2 تا دانشگاهتون 2 تا پاکت مهر و موم بگیرید و هر دو را با هم پست کنید.
    مطمینید دیپلم و لیسانس هم نیاز دارید؟!!!!
    بازهم متشکرم ازتون.چون من مهاجرتی اقدام کردم برای کانادا باید همه مدارکم رو برای معادلسازی بفرستم.
    پس بنابراین من مدارکم رو باید بزارم تو پاکت و زمانیکه مهرو موم شدم خودم به آدرس WES بفرستم
    قبل از اون هم فرم آنلاین رو باید پر کرده باشم وهزینش رو پرداخت کرده باشم..
    مراحل کار همین هست دیگه؟
    چیزی رو از قلم ننداختم؟
    ممنون
    راستی این معادلسازی برای آمریکا هم معتبره یا فقط کانادا؟

بازهم متشکرم ازتون.چون من مهاجرتی اقدام کردم برای کانادا باید همه مدارکم رو برای معادلسازی بفرستم.
    پس بنابراین من مدارکم رو باید بزارم تو پاکت و زمانیکه مهرو موم شدم خودم به آدرس WES بفرستم
    قبل از اون هم فرم آنلاین رو باید پر کرده باشم وهزینش رو پرداخت کرده باشم..
    مراحل کار همین هست دیگه؟
    چیزی رو از قلم ننداختم؟
    ممنون
    راستی این معادلسازی برای آمریکا هم معتبره یا فقط کانادا؟
    بله. فقط دوباره تایید میکنم: ترجمه مدرکه لیسانستون باید تو پاکته انشگاه باشه و بعد پاکت توسطه خوده دانشگاه مهر و موم بشه و بعد خوده شما پستش کنید. وقتی آنلاین مراحلش تمام شد به شما 1 رفرنس نامبر میده. و اون رفرنس نامبر را رو، تو، چپ، راسته مدارکتون بنویسید تا ببینن پول را پرداخت کردید. ( یکم زیادی پولکین )
    مواظب باشید به wes آمریکا ندید شما که واسه کاناا میخواهید. wes کانادا یادمه گرونتر از آمریکا بود اما شما باید بدید کانادا دیگه. من واسه آمریکا دادم.
    wes آمریکا:
    http://www.wes.org/
    wes کانادا:
    http://www.wes.org/ca/index.asp

بله. فقط دوباره تایید میکنم: ترجمه مدرکه لیسانستون باید تو پاکته انشگاه باشه و بعد پاکت توسطه خوده دانشگاه مهر و موم بشه و بعد خوده شما پستش کنید. وقتی آنلاین مراحلش تمام شد به شما 1 رفرنس نامبر میده. و اون رفرنس نامبر را رو، تو، چپ، راسته مدارکتون بنویسید تا ببینن پول را پرداخت کردید. ( یکم زیادی پولکین )
    مواظب باشید به wes آمریکا ندید شما که واسه کاناا میخواهید. wes کانادا یادمه گرونتر از آمریکا بود اما شما باید بدید کانادا دیگه. من واسه آمریکا دادم.
    wes آمریکا:
    http://www.wes.org/
    wes کانادا:
    http://www.wes.org/ca/index.asp
    برای کانادا آدرسش اینه:
    World Education Services
    2 Carlton Street, Suite 1400
    Toronto, Ontario M5B 1J3
    بله من لیسانسم رو از خود دانشگاهش میگیرم و میدم مهر کنه و بزاره تو پاکت و فوق هم جداگانه
    راستی دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم باید برم آموزش پرورش یا خودم بزارم تو یه پاکت جداگانه؟؟
    آخه وقتی مهر دادگستری و امورخارجه خورده که دیگه نباید شک کنن...
    برای کانادا بررسی کامل 245 دلار میشه واقعا گرونه...
    راستی یه نسخش رو برای خودم میفرسته ایران دیگه؟

برای کانادا آدرسش اینه:
    World Education Services
    2 Carlton Street, Suite 1400
    Toronto, Ontario M5B 1J3
    بله من لیسانسم رو از خود دانشگاهش میگیرم و میدم مهر کنه و بزاره تو پاکت و فوق هم جداگانه
    راستی دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم باید برم آموزش پرورش یا خودم بزارم تو یه پاکت جداگانه؟؟
    آخه وقتی مهر دادگستری و امورخارجه خورده که دیگه نباید شک کنن...
    برای کانادا بررسی کامل 245 دلار میشه واقعا گرونه...
    راستی یه نسخش رو برای خودم میفرسته ایران دیگه؟
    فک کنم بزارید بهتره. یعنی آموزش پرورش منظورمه.
    فک کنم پوله ریپورت را حساب نکردیید. هر ریپورتت انگار 30 دلار بود.
    حالا تویه پرداخته آنلاین انقد متفرقه ازتون میگیره که. مثلا پستش به ایران و ...
    بله 1 نسخه اجبارا میفرسته ایران و پولشم ازتون میگیره. نمیشه بگید نفرسته، دیفالت میفرسته.
    در ضمن خیلی اولویتش مزخزفه. واسه کسایی خوبه که درس افتاده دارن خیلی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)