صفحه 13 از 120 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

اون پروسه تکمیل اون فرم که باید همراه ریزنمره براشون بفرستیم رو واسه دانشگاه آزاد توضیح میدید؟
    استعلامش واسه دانشگاههای شهرستان چقدر طول میکشه ؟ می خوام از طریق امور بین الملل توی تهران اقدام کنم!

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    اون پروسه تکمیل اون فرم که باید همراه ریزنمره براشون بفرستیم رو واسه دانشگاه آزاد توضیح میدید؟
    استعلامش واسه دانشگاههای شهرستان چقدر طول میکشه ؟ می خوام از طریق امور بین الملل توی تهران اقدام کنم!
    پر کردنه اون فم مستحبه. شما ا گه خیلی اذیت میشید نمیخواد پرش کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Veterinary Medicine - Azad University

درود بر همه دوستان. من ریزنمرات دانشگاههم رو فرستادم به WES و در حال Evaluate شدن هست. ولی‌ ترجمه ریزنمرات دیپلم و پیشدانشگاهی رو نوشته باید توسط Ministry of Education فرستاده بشه. من اصل گواهی دیپلم و پیشدانشگاهی و ریز نمراتشونو دارم و خودم ترجمه تائید شده فرستادم قبول نکردن.ازاونجا که من الان خودم آمریکا هستم، دوستان و خانواده رو فرستادم هم به آموزش پرورش هم به وزارت علوم ولی‌ اونا میگن ما چنین کاری نمی‌کنیم. از دوستان کسی‌ میدون چه باید کرد یا در گذشته این کار رو کردن؟ در اینترنت هم گشتم چیزی پیدا نکردم
    با سپس پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط fkhorasani نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان. من ریزنمرات دانشگاههم رو فرستادم به WES و در حال Evaluate شدن هست. ولی‌ ترجمه ریزنمرات دیپلم و پیشدانشگاهی رو نوشته باید توسط Ministry of Education فرستاده بشه. من اصل گواهی دیپلم و پیشدانشگاهی و ریز نمراتشونو دارم و خودم ترجمه تائید شده فرستادم قبول نکردن.ازاونجا که من الان خودم آمریکا هستم، دوستان و خانواده رو فرستادم هم به آموزش پرورش هم به وزارت علوم ولی‌ اونا میگن ما چنین کاری نمی‌کنیم. از دوستان کسی‌ میدون چه باید کرد یا در گذشته این کار رو کردن؟ در اینترنت هم گشتم چیزی پیدا نکردم
    با سپس پیشاپیش
    نه بابا بشون بگید بزارن داخله پاکت و مهر و موم کنن و خوده شما ( خانوادتون ) پستش کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    نه بابا بشون بگید بزارن داخله پاکت و مهر و موم کنن و خوده شما ( خانوادتون ) پستش کنن
    قبلان این کارو کردم قبول نمی‌کنن، می‌نویسه Status: Not acceptable

نقل قول نوشته اصلی توسط fkhorasani نمایش پست ها
    قبلان این کارو کردم قبول نمی‌کنن، می‌نویسه Status: Not acceptable
    خوب شاید دبیرستان را اولویت نمیکنن
    اما زنگ بزنید باشون حرف بزنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    خوب شاید دبیرستان را اولویت نمیکنن
    اما زنگ بزنید باشون حرف بزنید
    سپس از پاسختون اما زنگ هم زدم، گفتن همونطوری که WES گفت باید بفرستین و برای secondary education باید توسط ministry of education فرستاده بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علمی کاربردی

بچه ها من یه مشکل بزرگ دارم و نمیدونم چی کار کنم لطفاً راهنمایی کنید، بد جوری گیر کردم.
    من ریز نمرات و اصل دانشنامه ی کاردانی و کارشناسی به همراه ترجمه های رسمیشونو دارم و با خودم به آمریکا آوردم (ورود از طریق وبزای مهاجرتی) ولی مدارکم داخل پاکت دانشگاه نیست و فقط از طرف دارالترجمه پولومپ شده. الان که می خوام بفرستم WES باید چی کار کنم؟ آیا همینجوری پولومپ دارالترجمه رو قبول می کنند یا چون تو پاکت دانشگاه نیست قبول نمی کنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Robotic

سلام
    بچه ها من یک سوالی داشتم. برای دانشگاه آزاد اون فرم کجا باید بدیم پر کنند؟ دانشگاه واحدی که بودیم یا قسمت مرکزی تو پاسداران؟
    برای پر کردن فرم اگر دانشگاه لیسانس و فوق یکی باشه باید بازم باید دو تا فرم جداگانه پر بشه؟

سلام

من نمرات لیسانس و فوق لیسانسم را توی سایت wes برای معادل سازی معدل وارد کردم(همون ارزیابی 5 دلاری). ولی تو محاسبه معدل بین لیسانس و فوق لیسانس فرقی نگذاشته. یعنی برای فوق لیسانس هم نمره 16 به بالا را 4 حساب کرده. خواستم بدونم توی ارزیابی رسمی هم همینطوره و معدل فوق را به همین صورت محاسبه می کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)