صفحه 15 از 120 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام دوستان
    من ترم اول ارشد، یک درس پیش نیز خوردم که توش 14 شدم. فقط می بایست بالای 12 بگیرم. نمره ی این درس الان تو معدلم نیومده و تو کارنامم بعد از اینکه دادم دارالترجمه یک همچین چیزی نوشتن:
    unit attempted(semester) : 12 unit passed(semester) : 9 Total unit passed : 9
    حالا اگه بخوام بگم من این ترم درسی رو نیفتادم باید چی کار کنم؟ وز این وسط اگه بدم واسه تایید چی کار میکنه؟ این رو هم بگم اون درسی که پیش خوردم با بقیه درسها هیچ فرقی نمیکنه توی کارنامم، یعنی مشخص نشده.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط rebellion نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم اول ارشد، یک درس پیش نیز خوردم که توش 14 شدم. فقط می بایست بالای 12 بگیرم. نمره ی این درس الان تو معدلم نیومده و تو کارنامم بعد از اینکه دادم دارالترجمه یک همچین چیزی نوشتن:
    unit attempted(semester) : 12 unit passed(semester) : 9 Total unit passed : 9
    حالا اگه بخوام بگم من این ترم درسی رو نیفتادم باید چی کار کنم؟ وز این وسط اگه بدم واسه تایید چی کار میکنه؟ این رو هم بگم اون درسی که پیش خوردم با بقیه درسها هیچ فرقی نمیکنه توی کارنامم، یعنی مشخص نشده.
    ممنون

دوست من
    شما کاری در این مورد نمیتونی بکنی. اگه اون شرکت که ارزیابی میکنه چیزی ببینه که نفهمه چه جوری هستش از دانشگاه استعلام میکنه. به شما نمیگن که مشکل چیه چون معمولا secret هستش. اما شما از مرکز بین الملل دانشگاه پیگیر باش که جوابشونو زود به زود بدن که کارت سریعتر راه بیافته.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

ممنون از پاسختون. ولی من مطمئنم امور بین الملل دانشگاه نمیدونه کدوم یک از این درسها پیش نیاز بودن و نباید تو معدل بیاد. فقط آموزش دانشکده میدونه. به نظرتون نمیتونم یه نامه بگیرم از دانشکده که این مسئله رو توضیح داده باشه و این نامه رو ضمیمه ی کارنامه بکنم؟. یا نباید دار الترجمه اون درس رو یه جوری مشخص کنه، مثلا کنارش یک چیزی بنویسه؟ در ضمن وز جز لیست های موسسات مورد قبول دانشگاهی که میخوام بفرستم نیست، به نظرتون باشون صحبت کنم که اجازه بدن از وز براشون بفرستم؟ چون مثل اینکه وز معتبرتره. بعد اگه با استاد صحبت کنم اون میتونه کاری بکنه که این داستان وز رو بپیچونم یا نه اجباریه؟ چون یکی از دوستان نوشته بود که صحبت کرده این داستنا رو موکول کرده به بعد از پذیرش.
    بعد اگه من بدم دار الترجمه، ترجمه کنه ولی نده دادگستری که روش مهر بزنه، بعد بدم دانشگاه بزاره تو پاکت، این میشه رسمی؟ یا باید حتما مهر دادگستری بخوره روش تا دانشگاه یا وز قبول کنه؟ چون بعید میدونم مهر دادگشتری ایران رو بشناسن.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از پاسختون. ولی من مطمئنم امور بین الملل دانشگاه نمیدونه کدوم یک از این درسها پیش نیاز بودن و نباید تو معدل بیاد. فقط آموزش دانشکده میدونه. به نظرتون نمیتونم یه نامه بگیرم از دانشکده که این مسئله رو توضیح داده باشه و این نامه رو ضمیمه ی کارنامه بکنم؟. یا نباید دار الترجمه اون درس رو یه جوری مشخص کنه، مثلا کنارش یک چیزی بنویسه؟ در ضمن وز جز لیست های موسسات مورد قبول دانشگاهی که میخوام بفرستم نیست، به نظرتون باشون صحبت کنم که اجازه بدن از وز براشون بفرستم؟ چون مثل اینکه وز معتبرتره. بعد اگه با استاد صحبت کنم اون میتونه کاری بکنه که این داستان وز رو بپیچونم یا نه اجباریه؟ چون یکی از دوستان نوشته بود که صحبت کرده این داستنا رو موکول کرده به بعد از پذیرش.
    بعد اگه من بدم دار الترجمه، ترجمه کنه ولی نده دادگستری که روش مهر بزنه، بعد بدم دانشگاه بزاره تو پاکت، این میشه رسمی؟ یا باید حتما مهر دادگستری بخوره روش تا دانشگاه یا وز قبول کنه؟ چون بعید میدونم مهر دادگشتری ایران رو بشناسن.
    ممنون
    برای این موضوع اگه امور بین الملل ایمیلی رو از اون شرکت ارزشیابی دریافت کنه موظف هست که جواب بده و اگه موردی رو خودشون ندونن حتما از اموزش دانشگاه میپرسن. اما اگه میخوای مطمئن بشی باهاشون هماهنگ کن که اگه یک همچین موردی پیش امد کارتو سریعتر راه بندازن. از طرفی به نظر من اگه wes جزو شرکتهای مورد قبول دانشگاه نیست اینکارو نکن. بهترین شرکت ارزشیابی الان IERF هستش . معمولا استاد در فرایند پذیرش دخالت نمیکنه مگر اینکه خودش توی committee board باشه .
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

نقل قول نوشته اصلی توسط iripilot نمایش پست ها
    برای این موضوع اگه امور بین الملل ایمیلی رو از اون شرکت ارزشیابی دریافت کنه موظف هست که جواب بده و اگه موردی رو خودشون ندونن حتما از اموزش دانشگاه میپرسن. اما اگه میخوای مطمئن بشی باهاشون هماهنگ کن که اگه یک همچین موردی پیش امد کارتو سریعتر راه بندازن. از طرفی به نظر من اگه wes جزو شرکتهای مورد قبول دانشگاه نیست اینکارو نکن. بهترین شرکت ارزشیابی الان IERF هستش . معمولا استاد در فرایند پذیرش دخالت نمیکنه مگر اینکه خودش توی committee board باشه .
    ممنون. مهر دادگستری حتما باید روی مدرک و کارنامه باشه؟ میشه بعد از اینکه دارالترجمه، ترجمه کرد بدیم به دانشگاه و مدارک رو بزاریم توی پاکت دانشگاه؟ یا حتما این وسط باید دادگستری هم روش مهر بزنه؟ کلا مدرک رسمی به چی میگن؟ به اینکه تو پاکت دانشگاه باشه یا اینکه باید دادگستری هم روش مهر بزنه؟ چون اخیرا دادگستری هزینه مهر زدن و تایید رو دوبل کرده.

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون. مهر دادگستری حتما باید روی مدرک و کارنامه باشه؟ میشه بعد از اینکه دارالترجمه، ترجمه کرد بدیم به دانشگاه و مدارک رو بزاریم توی پاکت دانشگاه؟ یا حتما این وسط باید دادگستری هم روش مهر بزنه؟ کلا مدرک رسمی به چی میگن؟ به اینکه تو پاکت دانشگاه باشه یا اینکه باید دادگستری هم روش مهر بزنه؟ چون اخیرا دادگستری هزینه مهر زدن و تایید رو دوبل کرده.
    دوست من
    وقتی شما مدرک خودتون رو دادین دار الترجمه انها براتون توی سربرگه دادگستری و با مهره رسمی دارالترجمه میزنن که این یعنی ترجمه رسمی. حالا اگه میخوای خیلی محکم کاری کنی بگو مهر وزارت خارجه هم میخام که اگه مدارکتون رو آزاد نکرده باشین نمیتونی این کارو بکنی. اما همون ترجمه با سربرگه دادگستری کافیه و با اصل مدارک فارسی بزارش توی یک پاکت .اگه میخوای محکم کاری کنی بگو دانشگاه درش رو واست مهر کنه.

بچه ها تو را خدا جواب من را بدهيد
    من برايNevada at las vegas apply كردم حالا فهميدم transcript بايدevaluate بشن ميدونيد بعد ازaddmision اين كارو انجام بديم اخه اومديمACCEPT نشديم اين همع پولمان هدر ميره
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shad_happy58 نمایش پست ها
    بچه ها تو را خدا جواب من را بدهيد
    من برايNevada at las vegas apply كردم حالا فهميدم transcript بايدevaluate بشن ميدونيد بعد ازaddmision اين كارو انجام بديم اخه اومديمACCEPT نشديم اين همع پولمان هدر ميره

خیر. admission دانشگاه مدارک شما رو تا زمانی که نتیجه evaluation نیاد نگه میداره.

بچه ها كسي ميدونه اگه ادم هم فوقش هم ليسانسش از ازاد تهران باشه بازهم امو بين املل براي پر كدن فرم ضممهWES استعلام ميگيره?

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    من امروز فرم WES رو بردم دفتر بین الملل دانشگاه آزاد.
    کفت همین جا پر می کنیم ولی باید از واحد دانشگاهی که بودین استعلام بگیریم و دو سه هفته!!!! طول میکشه.

کلّاً معنی deadline رو متوجّه نمیشن. اجازه هم نمیدن خودتون ببرین.

یه کپی دانشنامه و یه کپی ریز نمرات هم لازم دارن که با فرم برای استعلام بفرستن گفتم بچّه هایی که از دانشگاه آزاد می خوان برن بدونن.
    ببخشید شما آزاد تهران بودید یا شهرستان نمیدونید برای آزاد تهران هم استلام زیاد طول میکشه یا نه ?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)