صفحه 16 از 120 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

دوستان ببخشید، جریان این فرم WES چیه؟
    الان من بخوام ارزشیابی WES رو برای یک دانشگاه انجام بدم، کافیه ریز نمره و مدرک ترجمه شده به صورت رسمی و مهر و موم شده در پاکت دانشگاه رو باید بفرستم واسه WES، و تو سایت WES هم دانشگاه دریافت کننده رو انتخاب کنم. و البته هزینه اشم باید بپردازم.
    کار دیگه ای غیر از این داستانا لازمه انجام بشه؟

توی form application سايتش ی فرمی داره که امور الملل دانشگاهت باید پور کنه و ون رو همراه مدارکofficial بفرستی somepople میگن نمیخاد ولی اگه تو فرم application که ثبت نام کردی ببینی میبینی که ی قسمت داره که تو تایید میکنی که بله فهمیدم که این فرم هم همراه مدارک باید بره
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

سلام دوستان.
    من مدارک اصلیم رو به ECE دادم، و پست اینترنشنال رو انتخاب کردم 60$ اضافی دادم ، واسه برگندوندن مدارک به خودم. حالا اونا به من ایمیل دادن که:
    Although you paid for International Courier, FedEx will not ship your original items to you; therefore, we would like to know if you would like your
    originals shipped to a relative or friend in the United States (or abroad that FedEx International will deliver) until you arrive here to retrieve them

حالا من باید چه کار کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط rebellion نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مدارک اصلیم رو به ECE دادم، و پست اینترنشنال رو انتخاب کردم 60$ اضافی دادم ، واسه برگندوندن مدارک به خودم. حالا اونا به من ایمیل دادن که:
    Although you paid for International Courier, FedEx will not ship your original items to you; therefore, we would like to know if you would like your
    originals shipped to a relative or friend in the United States (or abroad that FedEx International will deliver) until you arrive here to retrieve them

حالا من باید چه کار کنم؟
    ممنون
    شرکت کاراپست فکر کنم کارتو حل کنه. یه تماس باهاشون بگیر و موقعیتتو توضیح بده. مطمئن نیستم اما انگار اینجوریه که بتونی با ECE هماهنگ کنی که مدارکتو بفرسته به دفتر FedEx/Karapost در دبی و از اونجا به بعد کاراپست مدارکو بیاره ایران.
    http://www.karapost.com/facontactus

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    شرکت کاراپست فکر کنم کارتو حل کنه. یه تماس باهاشون بگیر و موقعیتتو توضیح بده. مطمئن نیستم اما انگار اینجوریه که بتونی با ECE هماهنگ کنی که مدارکتو بفرسته به دفتر FedEx/Karapost در دبی و از اونجا به بعد کاراپست مدارکو بیاره ایران.
    http://www.karapost.com/facontactus
    ممنون از راهنماییتون. من زنگ زدم ece بشون گفتم این همه سیستم پستی تو دنیا هست. شما رفتید یکی رو پیدا کردید که نتونه بفرسته ایران. اونم گفته باشه من تا دوشنبه یه سیستم پستی خوب واست پیدا میکنم که به ایرانم بفرسته.

خوبه به نظره شما اینجوری؟ یا اینکه بدم نمایندگی Fedex تو دبی بعد از همونجا برام بیاد بهتره؟ آخه نگران شدم نکنه بدن به یک سیستم مسخره بعد بلایی سر مدارکم بیاد.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون از راهنماییتون. من زنگ زدم ece بشون گفتم این همه سیستم پستی تو دنیا هست. شما رفتید یکی رو پیدا کردید که نتونه بفرسته ایران. اونم گفته باشه من تا دوشنبه یه سیستم پستی خوب واست پیدا میکنم که به ایرانم بفرسته.

خوبه به نظره شما اینجوری؟ یا اینکه بدم نمایندگی Fedex تو دبی بعد از همونجا برام بیاد بهتره؟ آخه نگران شدم نکنه بدن به یک سیستم مسخره بعد بلایی سر مدارکم بیاد.
    منتظر باش و ببین چه پستی رو پیشنهاد میده. میتونی TNT یا DHL رو بهشون پیشنهاد کنی

منتظر باش و ببین چه پستی رو پیشنهاد میده. میتونی TNT یا DHL رو بهشون پیشنهاد کنی
    گفت با USPS Priority Mail میخواهیم برات میفرستیم
    بعد tracking number هم بم داد و نفهمیدم الان فرستاده یا می خواد بفرسته؟!!
    چه طوره این؟ چند روزه میاد؟

ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

گفت با USPS Priority Mail میخواهیم برات میفرستیم
    بعد tracking number هم بم داد و نفهمیدم الان فرستاده یا می خواد بفرسته؟!!
    چه طوره این؟ چند روزه میاد؟

ممنون.
    ظاهرا پست خوبیه و با ایران هم مشکلی نداره. نوشته تو اکثر مواقع دو روزه دلیور میکنه اما هموطن عزیز به یاد داشته باش اینجا ایران است!
    هرروز با همون کد رهگیری جویای احوال مدارکت بشو
    وقتی به دستت رسید یه خبر بده ببینیم این آقای USPS چند مرده حلاجه!

ظاهرا پست خوبیه و با ایران هم مشکلی نداره. نوشته تو اکثر مواقع دو روزه دلیور میکنه اما هموطن عزیز به یاد داشته باش اینجا ایران است!
    هرروز با همون کد رهگیری جویای احوال مدارکت بشو
    وقتی به دستت رسید یه خبر بده ببینیم این آقای USPS چند مرده حلاجه!
    من به یک هفته هم راضی بودم ولی زنگ زدم ECE، گفتند که حدود 3 هفته طول میکشه. منم اعتراض کردم، گفتم عجله دارم و مدارکمو سریع میخوام و دوست ندارم با USPS بفرستید. برام بفرستید دبی، از اونجا من درستش میکنم، اونم گفت دیر گفتی ما الان فرستادیم رفت!! خلاصه بحثمون شد و خط رو وصل کردند به پرزدینت ECE. حدود 30 دقیقه باش حرف زدم، گفتم شما 60 دلار اضافی از من گرفتید که بعد از 3 هفته مدارکمو برگردونید؟!!!. خلاصه کلی ازم معذرت خواست. منم گفتم USPS تو سایتش زده ارسال بسته به ایران حدود 16 دلار میشه، لطفا بقیه پولمو پس بدید. اونم به دروغ گفت نه همون 60$ شده و چیزی پس نمیدیم، منم از کوره در رفتم... البته فایده ای نداشت
    حالا باید وایسم ببینم کی میرسه، امیدوارم دستکم سالم برسه. این هم تجربه ای شد.

ممنون از شما.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

سلام بچه ها . مو قعیت فوری و اضطراری!!!
    چند تا سوال داشتم :
    1- من هنوز تز فوقم رو دفاع نکردم ، آیا ریز نمره بدون اون کافیه ؟
    2- دفتر امور بین الملل دانشگاه آزاد همون پاسدارانه ؟؟ اصلا اون فرمه لازمه ؟ اصلا کجا باید مدارک دانشگاه آزاد کرج مهر و موم شه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)