صفحه 18 از 120 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    ظاهرا پست خوبیه و با ایران هم مشکلی نداره. نوشته تو اکثر مواقع دو روزه دلیور میکنه اما هموطن عزیز به یاد داشته باش اینجا ایران است!
    هرروز با همون کد رهگیری جویای احوال مدارکت بشو
    وقتی به دستت رسید یه خبر بده ببینیم این آقای USPS چند مرده حلاجه!
    مدارکم بعد از 2 هفته دستم رسید. تازه بنده خداها اشتباه کردن و با یک پست دیگه یه نسخه دیگه هم واسم فرستادن. اون 60$ هم بهم پس دادن. نکته جالب این بود که اصل مدارکم رو اصلا نگاه نکرده بودن و به همون شکل مهر و موم شده برگردوندن. کلا من از ECE خیلی راضی بودمJ. فقط به عنوان تجربه بگم که به محض اینکه مدارکتون دستشون رسید هر روز با ایمیل و زنگ پیگیر کارتون باشید.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان برای WES که نیازی به ارسال اصل مدارک نیست، درسته؟
    و این فرم کذایی WES رو من هر چه گشتم پیدا نکردم. کسی میتونه راهنمایی کنه که از کجای سایتشون باید بگیرم؟

ممنون.
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان برای WES که نیازی به ارسال اصل مدارک نیست، درسته؟
    و این فرم کذایی WES رو من هر چه گشتم پیدا نکردم. کسی میتونه راهنمایی کنه که از کجای سایتشون باید بگیرم؟

ممنون.
    شما فرم رو هم بهشون ندی نیازی نداره.یعنی من شرکت پول پرست تر و بدتر از این وس ندیدم. اصلا نه به ایمیل جواب میدن نه به تلفن. هیچ هیچ هیچ.فقط پول رو میشناسه.من سه چهار سال پیش دادم مدارکمو ارزیابی کرد و کلی سرکیسه شدم ولی اصلا به کارم نیومد. قبل از تصمیم گیری حتما فکر کنید و بعد اقدام کنید.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    شما فرم رو هم بهشون ندی نیازی نداره.یعنی من شرکت پول پرست تر و بدتر از این وس ندیدم. اصلا نه به ایمیل جواب میدن نه به تلفن. هیچ هیچ هیچ.فقط پول رو میشناسه.من سه چهار سال پیش دادم مدارکمو ارزیابی کرد و کلی سرکیسه شدم ولی اصلا به کارم نیومد. قبل از تصمیم گیری حتما فکر کنید و بعد اقدام کنید.
    والا منم مجبورم. یعنی دانشگاهی که فاند داده ازم خواسته این کار رو بکنم. ece خوبه ولی ظاهراً طول میده خیلی. به علاوه اینکه اصل مدرک رو هم میخوان انگار. IERF رو هم همه جا قبول نمیکنه.
    نمیدونم والا!
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293

Junior Member

سلام، ببخشید سوالم ابتداییه

برای WES از این آدرس استفاده کردید؟
    By Express Courier * World Education Services
    64 Beaver St, #146
    New York, NY 10004
    USA
    پ.ن: من قصد دازم از DHL استفاده کنم

Junior Member

سلام
    من بیشتر از دو ماهه مدارکم توی wes مونده. مشکلی که داشتم اینه که یه فرم Degree Conferral Form داره که خواسته دانشگاه پر کنه و اونها هم این کار رو نمی کنن. حالا پس از ایمیل زدن بهشون ststus من به Waiting for verification from institution تغییر کرده که ظاهرا معنیش اینه که خودشون با دانشگاه مکاتبه می کنن. راستش فکر میکنم وقتی دانشگاه اون فرم رو امضا نمی کنه احتمالا جواب اونها رو هم نمی ده. می خواستم ببینم کسی تجربه ای در این زمینه داره

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

بله دوست من،
    برای من هم همینطوری شد. منم رفتم دفتر بین الملل دانشگاه و اون بنده خداها هرچی گفتم رو نوشتن و فرستادن برای انها.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Junior Member

سلام،
    من هنوز فارغ التحصیل نشدم و یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم از من wes نمراتم را خواسته . منم مدرکی ندارم که بفرستم ولی کارنامه انگلیسی sealed شده و official را فرستادم که میل زدن که مدارکم ناقص هستش. کسی با این مشکل مواجه شده و راه حلی داره؟ گواهی اشتغال به تحصیل به کار نمیاد؟
    ممنون

Junior Member

wes فقط ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت رو قبول داره یا بدون اینا هم قبول می کنه؟

من برای نیروی متخصص فدرال میخوام مدرکمو توسط WES ارزشیابی کنم.
    دوستان اگه کسی میدونه میشه بگید در نوشته های زیر معنی post-secondary چیه و ligible photocopies دقیقا باید چه خصوصیاتی داشته باشه و کجاها تایید بشه؟

ضمنا میشه بگید آیا مدارک قبل از دانشگاه مثل دیپلم نظام جدید و پیش دانشگاهی هم لازمه فرستاده بشه یانه؟

Clear,Legible photocopies of all diploma certficates issued by the institusions atended --> to be submited to WES by applican
    Academic transcripts issued by the institutins attended for all post-secondary programs of study --> to be submited to WES by the institutions attended
    ویرایش توسط mbm_e : April 24th, 2013 در ساعت 03:15 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)