صفحه 2 از 120 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

از یکی از دانشگاههایی که من اپلای کرده بودم پرسیدم که چه زمانی نتیجه رو اعلام میکنن؟ در جواب بهم گفته که فقط مونده که جواب WES بیاد. حالا گفته خودم از WES بپرسم که کی منو بررسی میکنن؟؟ اولا اینکه حالا چه جوری میشه این کارو بکنم؟؟ دوم اینکه اونجوری که من توی سایتش دیدم اینا اگه بخوان با دانشگاه من توی ایران همه چیو چک کنن که 2 سال طول میکشه؟؟؟؟

سلام
    WES يك سازماني هست در New York كه مدارك رو ارزشيابي مي كنه. منم مي خواستم براي يكي از دانشگها ها در آمريكا درخواست بدم. دانشگاه گفت اول بايد مداركم رو بفرستم WESكه تاييد و ارزشيابي كنه. اين سايتش هست: WWW.WES.ORG
    همه چيز رو مي توني تو سايتش ببيني. من مداركم رو با پاكت دانشگاه خودم به آدرسشون پست كردم. بايد توي سايتش ثبت نام كني. 170$ هم بايد بدي.
    بعد يه reference number بهت ميدن كه مي توني توي سايت از روند كارت اطلاع پيدا كني.البته يه فرم ديگه هم هست كه بايد هم خودت و هم دانشگاهت پر كني و همراه مداركت بفرستي. اونا از وزارت علوم در ايران تاييديه مي گيرن. البته براي من نوشته بودن كه براي وزارت علوم فرستادن. ولي من كه رفتم وزارت علوم گفتن چيزي نيومده. حالا پيگير هستم ببينم چي شده.البته اين كه گفتي دانشگاهي كه apply كردي گفته كه خودشون منتظر هستن نمي دونم كه خودشون براي WESفرستادن يا شما بايد بفرستيد.

سلام
    از دوستان فروم کسی از این سایت برای تایید مدارک تحصیلی خارج از ایران استفاده کرده؟ نتایج رو دقیقا مشابه http://www.wes.org/gradeconversionguide/index.asp آنچه که تولکیت سایت نشون می ده ارائه می کنه؟! اگر حتی کسی 1 نسخه نمونه ایرانی از این مدرک را داره می تونه آپلود کنه...
    در ضمن اگر یکبار مدارک را به این سازمان بفرستیم، آیا مجدد به ارسال مدارک به صورت مهر و موم شده از دانشگاه اولیه مورد نیاز است، یا با داشتن همین مدرک سازمان WES در آینده می توانیم درخواست ارسال نسخه های بیشتر به دانشگاه های مورد نظر را ار این سازمان داشته باشیم؟
    ممنون از توجه دوستان
    Life salutes you when you make others happy

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    سلام
    از دوستان فروم کسی از این سایت برای تایید مدارک تحصیلی خارج از ایران استفاده کرده؟ نتایج رو دقیقا مشابه http://www.wes.org/gradeconversionguide/index.asp آنچه که تولکیت سایت نشون می ده ارائه می کنه؟! اگر حتی کسی 1 نسخه نمونه ایرانی از این مدرک را داره می تونه آپلود کنه...
    در ضمن اگر یکبار مدارک را به این سازمان بفرستیم، آیا مجدد به ارسال مدارک به صورت مهر و موم شده از دانشگاه اولیه مورد نیاز است، یا با داشتن همین مدرک سازمان WES در آینده می توانیم درخواست ارسال نسخه های بیشتر به دانشگاه های مورد نظر را ار این سازمان داشته باشیم؟
    ممنون از توجه دوستان
    سلام
    در مورد من که سخت گیری خاصی نکردند. من فقط زیر نمرات Unofficial که در پاکت دانشگاه بود رو براشون فرستادم و اونا هم دقیقاً همون ترجمه انگلیسی رشته رو به دانشگاه آمریکایی اعلام کردن و قضیه حل شد.
    Nothing is impossible

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

من دانشنامه ارشدم رو نگرفتم چون هنوز از پایان نامه دفاع نکردم، آیاWES ریز نمرات بدون دانشنامه و بدون نمره پایان نامه رو قبول میکنه؟

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از توجه دوستان
    من به ECE فرستادم ولی وقتی evaluate کردن تعداد واحدهای من از 117 شده 100 واحد و من فکر میکنم این برای من مشکل ایجاد کنه.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leysha نمایش پست ها
    من به ECE فرستادم ولی وقتی evaluate کردن تعداد واحدهای من از 117 شده 100 واحد و من فکر میکنم این برای من مشکل ایجاد کنه.
    یعنی بعضی از درسها رو تو کارنامه حذف کردن؟ یا واحد درسها رو کمتر گرفتن؟ حق ندارن با نظر خودشون ملاک استاندارد ارزشیابی رو دستکاری کنن. اصلا جالب نیست.
    کسی به WES فرستاده؟ اونجا چجوریه؟
    من هنوز به WES نفرستادم و هرچه از 2 هفته پیش به WES ایمیل میزنم جواب نمیدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان،

دانشگاهي كه منم ميخام اقدام كنم گفته 1 نسخه از transcript رو برا ما بفرست، 1 نسخه هم برا WES. من چون سربازم دانشنامم دستم نيست، اما ريز نمراتمو دادم وزارت علوم تائيد كرده و ترجمشونم كردمو مهر دادگستريم خورده. آيا حالا بازم نيازه برا ارزيابي برا WES هم بفرستم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    یعنی بعضی از درسها رو تو کارنامه حذف کردن؟ یا واحد درسها رو کمتر گرفتن؟ حق ندارن با نظر خودشون ملاک استاندارد ارزشیابی رو دستکاری کنن. اصلا جالب نیست.
    کسی به WES فرستاده؟ اونجا چجوریه؟
    من هنوز به WES نفرستادم و هرچه از 2 هفته پیش به WES ایمیل میزنم جواب نمیدن.
    برای نمونه درس 3 واحدی را 2.75 حساب کردند. من فکر میکنم WES هم شاید همین طور تبدیل کنه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط immet نمایش پست ها
    سلام دوستان،

دانشگاهي كه منم ميخام اقدام كنم گفته 1 نسخه از transcript رو برا ما بفرست، 1 نسخه هم برا WES. من چون سربازم دانشنامم دستم نيست، اما ريز نمراتمو دادم وزارت علوم تائيد كرده و ترجمشونم كردمو مهر دادگستريم خورده. آيا حالا بازم نيازه برا ارزيابي برا WES هم بفرستم؟
    اگر دانشگاه از شما evaluation خواسته حتمن باید یک نسخه را به WES یا جای دیگه بفرستید. چون ارزیابی ربطی به اینکه شما ریز نمراتتون را ترجمه و تایید کرده باشید نداره. من فکر میکنم که شما باید دانشنامه را هم بفرستید. حتمن قبل از فرستادن سایتش را دقیق چک کنید. در ضمن WES برای ایران فقط ترجمه ای را که در پاکت دانشگاه باشه و seal شده باشه را قبول میکنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)