صفحه 5 از 120 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Veterinary Medicine - Azad University

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

راستش دانشگاه ما ریزنمره غیر رسمی رو میده و در هنگام تحویل میگن ارزش تر جمه نداره.اما پاکت رو فکر نکنم بدن.البته رشته های پزشکی رو انقدر سخت میگیرن.جالا من میخاستم این ریز نمره رو خودم ببرم یه ترجمه غیر رسمی کنم و پاکت رو هم به صورت زیرآبی!بدست بیارم و بفرستم.حالا شما که پاکت مهر شده گرفتین مهر پاکت باید کجاش بخوره؟بعد از قرار گرفتن مدارک تو پاکت و چسب خوردن روی درش بخوره؟من پاکت مهر شده رو که گرفتم بعد توش مدارک رو بذارم و خودم چسب بزنم مشکلی نداره و بازم مهر و موم حساب میشه یا باید مهر بعد از چسب زدن رو درش خورده بشه؟دوستانی که پاکت مهر و موم گرفتن و مدارکشونو فرستادن ممنون میشم راهنمایی کنن.با سپاس

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط fkhorasani نمایش پست ها
    راستش دانشگاه ما ریزنمره غیر رسمی رو میده و در هنگام تحویل میگن ارزش تر جمه نداره.اما پاکت رو فکر نکنم بدن.البته رشته های پزشکی رو انقدر سخت میگیرن.جالا من میخاستم این ریز نمره رو خودم ببرم یه ترجمه غیر رسمی کنم و پاکت رو هم به صورت زیرآبی!بدست بیارم و بفرستم.حالا شما که پاکت مهر شده گرفتین مهر پاکت باید کجاش بخوره؟بعد از قرار گرفتن مدارک تو پاکت و چسب خوردن روی درش بخوره؟من پاکت مهر شده رو که گرفتم بعد توش مدارک رو بذارم و خودم چسب بزنم مشکلی نداره و بازم مهر و موم حساب میشه یا باید مهر بعد از چسب زدن رو درش خورده بشه؟دوستانی که پاکت مهر و موم گرفتن و مدارکشونو فرستادن ممنون میشم راهنمایی کنن.با سپاس
    نه مشکلی نداره. پاکت مهرشده رو درش رو ببندید و چسب بزنید. خود دانشگاه هم بخواد چسب بزنه همین‌کارو می‌کنه.

Junior Member

ارزش ترجمه نداره پس دارالترجمه هم ترجمه رسمی با مهر دادگستری نمیکنه،ترجمه نشده هم به درد WES نمی خوره دوست عزیز.این هم که میگن تو پاکت بذارن چون میگن دانشگاه باید issueکرده باشه یعنی وقتی مهر میزنه رو پاکت ودرشو چسب میزنه یعنی تایید شدست.
    بی زحمت اگه فرستادین و WESمدارکتون رو قبول کرد به من هم بگین چه کار کردین،چون من یه بار فرستادم و گفتن در پاکت باز شده و قبول نمیکنیم

Junior Member

کلن WESسیستم پاسخگویی مناسبی برای اونهایی که هنوز هزینه ارزشیابی رو پرداخت نکردن و قبل از کامل کردن مدارک شون میخوان سوالاتی رو بپرسن،نداره.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : حذف دروس قبول نشده در معدل؟؟؟؟؟

ببخشید سوالم فکر کنم خیلی ابتدائی باشه.
    من الان می خوام فرم ثبت نام رو پر کنم. توی سایت دانشگاه زده ریز نمره رو آپلود کن.
    اینکه می گید بوسیله ی WES ریپورت کنیم یعنی چی؟

دوستان
    wesمیگه اگر ان لاین مدارک را بفرستین 30 دلار ارزانتر میشه .میخواستم بپرسم اگه اینجوری باشه دیگه داستان پاکت مهر وموم و اینجور چیزها منتفی میشه دیگه درسته؟پس بهتر نیست انلاین مدارکمونو بفرستیم؟

دوستان فاضل کسی جواب سوال منو میدونه

پیش فرض ارسال ریز نمرات از طریق سایت wes.org

سلام
    نمی دونم چند نفر با این مسئله آشنا هستند ولی تا اونجایی که من فهمیدم برای خیلی از دانشگاه ها ( مخصوصا دانشگاه های آمریکا ) می شه ریز نمرات رو از طریق سایت زیر فرستاد
    http://www.wes.org/students/index.asp
    د
    ر واقع شما ریز نمرات رو برای این سایت می فرستید و اون ها نمرات شما رو ارزیابی می کنند و ارزیابی خودشون رو به علاوه ی ریز نمرات شما برای دانشگاه هایی که می خواهید می فرستند این جوری که خودشون توی سایتشون نوشتن این به فرایند انتخاب شما کمک می کنه.
    می خواستم بپرسم آیا کسی از این سرویس استفاده کرده ؟ نظر شما چیه ؟
    بعضی ها می گن این کار باعث می شه معدلتون بهتر نظرشون رو جلب کنه و .....

Senior Member m_rond آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از طریق سایت wes.org

ممنون از ایجاد این موضوع. چند روز بود تو این فکر بودم که یه تاپیک تحت عنوان ریپورت ریز نمرات از طریق WES بزنم که دیدم شما زحمتش رو کشیدید. خوبه بچه هایی که سابقه ارسال نمره با WES رو دارن تجربیاتشونو اینجا بنویسن. فکر کنم واسه ارزیابی ریز نمرات برای ارسال به دانشگاهها حدود 160 دلار می گیرن.
    Never Say Never

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از طریق سایت wes.org

فکر کنم یه جایی تو همین سایت یه موضی در اینباره دیدم! اما تا اونجایی که من اطلاع دارم، بعضی از دانشگاه های آمریکایی این رو به صورت اجباری از اپلیکنت ها می خوان. یعنی دیگه ریز نمرات رو از شما قبول نمی کنن و حتما باید توسط همچین موسساتی ارزیابی شده باشه. به نظر من وقتی دانشگاه این رو نخواسته انجامش فقط هزینه اضافه هست، چون خود دانشگاه حتما ابزار کافی برای ارزیابی واحدها و نمرات شما رو داره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)