صفحه 55 از 120 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام دوستان ببخشید می خواستم بپرسم کپی دانشنامه رابا ترجمه اش حتما باید فرستاد به وز؟ از اونجاییکه من مشمولم به من دانشنامه اصلا نمیدن حتا کپیش رو! با ریز نمرات کارم حل میشه؟ خود ریزنمرات یه گواهی داره که نشون میده کی فارغ التحصیل شدم با اون میتونم. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه. خیلی حیاتیه!!

سلام
    wes یه سریش رو برا خودمون نمی فرسته ؟ مثلا من نمی خوام آمریکا و کانادا اپلای کنم باید چه کنم ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    سلام
    wes یه سریش رو برا خودمون نمی فرسته ؟ مثلا من نمی خوام آمریکا و کانادا اپلای کنم باید چه کنم ؟
    یه نسخه کاغذیش رو با پست برات می فرسته و یه نسخه هم می تونی آنلاین ببینی ولی پشت اش واترمارک داره که نوشته این نسخه کپی هست!

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    سلام
    چرا درخواست کنید براتون می فرسته. ولی مواظب باشن که من کلاهبردارتر و دزدتر از این شرکت ندیدم تا الان. 6 سال من ازشون 31 دلار طلب دارم به دژبر هم نمیشه ازشون پول درآورد. یعنی جیثیت امریکا و کانادا رو این شرکت برده با این مشتری مداریش.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

سلام
    دوستان من مدارکم رو یه هفته پیش فرستادم به WES و فرداش هم accept شد.
    اما الان یه هفتس که Evaluation in progress زده. از اساتید کسی میدونه ارزیابیش چقد طول می کشه؟
    چون باید زودتر بفرستن به دانشگام مدارکمو.
    مرسی

Junior Member

سلام به همه دوسِتان
    كمن يك سوالي دارم ، من كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر دارم ، يعني دو دانشنامه دارم ، كارداني كامپيوتر + كارشناسي كامپيوتر هر دو از دانشگاه آزاد يك شهر ، ايا بايد براي هر دو مقطع كارداني و كارشناسي ناپيوسته ، همه مداركي كه قبلا دوسِتان گفتند شامل ، أصل ريز نمرات مهر و موم شده توسط دانشگاه + كپي دانشنامه ها به همراه أصل ترجمه انها رو بفرستم ؟ ( أصل ريز نمرات براي هر دو مقطع لازم است ؟؟ )
    ممنون ميشم منو راهنمايي بفرماييد

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام وز هم لیسانسمو ارزیابی کنه هم ارشدمو. الان دارم تو وز عضو میشم. تو مراحلشم زدم که هم لیسانس هم ارشد. بعد اینکه پولو پرداخت کنم دو تا فرم academic records request با دو تا رفرنس نامبر جدا میده. یا یه دونه میده با یه رفرنس نامبر و من باید دو سری کپی بگیرم ازش ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehr1980 نمایش پست ها
    سلام به همه دوسِتان
    كمن يك سوالي دارم ، من كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر دارم ، يعني دو دانشنامه دارم ، كارداني كامپيوتر + كارشناسي كامپيوتر هر دو از دانشگاه آزاد يك شهر ، ايا بايد براي هر دو مقطع كارداني و كارشناسي ناپيوسته ، همه مداركي كه قبلا دوسِتان گفتند شامل ، أصل ريز نمرات مهر و موم شده توسط دانشگاه + كپي دانشنامه ها به همراه أصل ترجمه انها رو بفرستم ؟ ( أصل ريز نمرات براي هر دو مقطع لازم است ؟؟ )
    ممنون ميشم منو راهنمايي بفرماييد
    شما اصل مدارکت رو هیچ کجا نباید بفرستی. کپی برابر اصل شده کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط paymateee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام وز هم لیسانسمو ارزیابی کنه هم ارشدمو. الان دارم تو وز عضو میشم. تو مراحلشم زدم که هم لیسانس هم ارشد. بعد اینکه پولو پرداخت کنم دو تا فرم academic records request با دو تا رفرنس نامبر جدا میده. یا یه دونه میده با یه رفرنس نامبر و من باید دو سری کپی بگیرم ازش ؟؟؟
    تا جایی که من تجربه دارم یکی میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    شما اصل مدارکت رو هیچ کجا نباید بفرستی. کپی برابر اصل شده کافیه.

خيلي ممنون اقاي امير از جواب شما ، ميتونيد بفرماييد ايا من بايد هم ريز نمرات كارداني و هم ريز نمرات كارشناسي ناپيوسته خود رابفرستم !؟؟
    يا فقط كارشناسي ناپيوسته ؟؟
    تشكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)