صفحه 59 از 120 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

من برای ارسال ریز نمرات دیپلم و پیش برای تایید WES مشکل دارم :
    اینها باید در پاکت مهر و موم از طرف آموزش و پرورش ارسال بشه اما آموزش پرورش می گن ما چنین چیزی نداریم... آیا می دونین چه کار باید کرد ؟

و سوال دیگه اینکه مدرک جهاددانشگاهی برای wes قابل قبوله؟؟
    ویرایش توسط rmojtaba : November 20th, 2015 در ساعت 12:48 PM دلیل: دو پست متوالی و مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamalmasi نمایش پست ها
    من برای ارسال ریز نمرات دیپلم و پیش برای تایید WES مشکل دارم :
    اینها باید در پاکت مهر و موم از طرف آموزش و پرورش ارسال بشه اما آموزش پرورش می گن ما چنین چیزی نداریم... آیا می دونین چه کار باید کرد ؟

و سوال دیگه اینکه مدرک جهاددانشگاهی برای wes قابل قبوله؟؟
    سوال اول شما رو نمیدونم. ولی مدرک جهاددانشگاهی برای wes معتبره.

البته شما اگر دانشگاه رفتید و مثلا همین مدرک جهاددانشگاهی را دارید دیگر نیازی به ارسال دیپلم و پیش دانشگاهی نیست که.

Member kiosk آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

دوستان ریز نمرات دانشگاه آزاد رو سوای اینکه از چه واحدی فارغ التحصیل شدیم میتونیم از تهران بگیریم یا هر کس باید به واحد دانشگاهی خودش مراجعه کنه؟
    http://www.memrise.com/ برای یادگیری زبان

Junior Member

سلام بچه ها، یه سوال داشتم. من میخوام مدارکمو برای WES بفرستم که برسه دست دانشگاهم. برای ارسال مدارکم از WES به دانشگاه باید پول اضافه بهشون بدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

متاسفانه ما ایرانیها اصلا روحیه تحقیق نداریم، دوست داریم همه چی حاضر و آماده تو همین فروم پیدا بشه، اگر تو تارنمای wes برید، در قسمت fees (قیمتها) به وضوح این مورد را توضیح داده. تصویرش را هم این زیر می گذارم. این تصویر را عینا از تارنمای wes(بخشfees) اسکرین شات کرده ام.

همانطور که می بینید اگر برای اولین بار بخواهید مدارک رو برای یک دانشگاه ارسال کنید 50 دلار هزینه می گیره و برای دفعات بعدی 30 دلار. این هزینه جدا از هزینه ی ارزشیابی است. اگر هم هنگام ارزشیابی، مقصد یا مقاصدی را برای ارسال مدارک انتخاب کنید باز همان 30 دلار میشه.

علاوه بر اینکه تو خود wes به این موضوع مستقیما اشاره شده (لینک wes)، تو همین تاپیک هم این مورد بیان شده!!!!!!!!!! این هم لینکش

لطفا قبل از مطرح کردن سوال، نوشته های قبلی را با دقت بخوانید تا سوال تکراری نپرسید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

با عرض سلام
    دوستان من یه سوالی داشتم
    آیا دانشگاه هایی که نیاز به تایید با WES ندارند رو میشه با WES ریپورت کرد؟
    من مجبورم واسه یه جا بدم WES و دیدم اگه بقیه دانشگاه هارئ هم بدم WES واسم مقرون به صرفس

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimsaleh نمایش پست ها
    متاسفانه ما ایرانیها اصلا روحیه تحقیق نداریم، دوست داریم همه چی حاضر و آماده تو همین فروم پیدا بشه، اگر تو تارنمای wes برید، در قسمت fees (قیمتها) به وضوح این مورد را توضیح داده. تصویرش را هم این زیر می گذارم. این تصویر را عینا از تارنمای wes(بخشfees) اسکرین شات کرده ام.

همانطور که می بینید اگر برای اولین بار بخواهید مدارک رو برای یک دانشگاه ارسال کنید 50 دلار هزینه می گیره و برای دفعات بعدی 30 دلار. این هزینه جدا از هزینه ی ارزشیابی است. اگر هم هنگام ارزشیابی، مقصد یا مقاصدی را برای ارسال مدارک انتخاب کنید باز همان 30 دلار میشه.

علاوه بر اینکه تو خود wes به این موضوع مستقیما اشاره شده (لینک wes)، تو همین تاپیک هم این مورد بیان شده!!!!!!!!!! این هم لینکش

لطفا قبل از مطرح کردن سوال، نوشته های قبلی را با دقت بخوانید تا سوال تکراری نپرسید.
    دوست من تا اونجا که من متوجه شدم بعد از دفه ائل میشه ۵۰ دلار
    یعنی الان شما مدارکتون رو تحویل دادین و ازش میخواین واسه فلان دانشگاه ها ریپورت کنه که میشه ۳۰ دلار. اما اگر بعد دوباره ازش خواستین میشه ۵۰ دلار

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    دوست من تا اونجا که من متوجه شدم بعد از دفه ائل میشه ۵۰ دلار
    یعنی الان شما مدارکتون رو تحویل دادین و ازش میخواین واسه فلان دانشگاه ها ریپورت کنه که میشه ۳۰ دلار. اما اگر بعد دوباره ازش خواستین میشه ۵۰ دلار
    نه دوست من، اینطوری نیست. خودش واضح نوشته دیگه:
    first report: $50 ،
    each additional report: $ 30

اون موردی که شما میگین درسته، منتها باز توضیح داده خودش، اگر موقع تقاضای ارزشیابی مقصد رو تعیین کنید، بجای 50 دلار همون 30 دلار میگیره، درست مثل آزمون تافل که اگر موقع آزمون 4 تا مقصد تعیین کنی برات مجانی درمیاد. حالا wes مجانی درنمیاد، ولی بجای 50 دلار اولیه، 30 دلار در میاد. خودش گفته دیگه:

Ordered at time of application: $ 30
    ویرایش توسط ebrahimsaleh : November 28th, 2015 در ساعت 01:24 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    با عرض سلام
    دوستان من یه سوالی داشتم
    آیا دانشگاه هایی که نیاز به تایید با WES ندارند رو میشه با WES ریپورت کرد؟
    من مجبورم واسه یه جا بدم WES و دیدم اگه بقیه دانشگاه هارئ هم بدم WES واسم مقرون به صرفس
    من خودم مورد شما برام پیش اومده، تو سایت دانشگاه هیچ اشاره ای به wes نشده بود، ایمیل زدم پرسیدم، گفتن مورد نداره می تونی ارزشیابی wes رو بفرستی، بهترین راه اینه که ایمیل بزنی از خودشون بپرسی، جواب میدن.
    البته دانشگاهت باید آمریکایی باشه ها.
    wes برای ارزشیابی امریکا و کاناداست و مثلا برای یک دانشگاه انگلیسی نمیشه از ارزشیابی wes استفاده کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimsaleh نمایش پست ها
    نه دوست من، اینطوری نیست. خودش واضح نوشته دیگه:
    first report: $50 ،
    each additional report: $ 30

اون موردی که شما میگین درسته، منتها باز توضیح داده خودش، اگر موقع تقاضای ارزشیابی مقصد رو تعیین کنید، بجای 50 دلار همون 30 دلار میگیره، درست مثل آزمون تافل که اگر موقع آزمون 4 تا مقصد تعیین کنی برات مجانی درمیاد. حالا wes مجانی درنمیاد، ولی بجای 50 دلار اولیه، 30 دلار در میاد. خودش گفته دیگه:

Ordered at time of application: $ 30
    اره خوب. منظور منم همین که شما میفرمایید بود. فقط اگه اطلاعات دارین میشه بکین واسه at time of application: $ 30 چند دانشگاه رو میشه معرفی کرد؟مثلا اگه من ۵ دانشگاه مد نظر داشته باشم باید ۱۵۰ دلار پرداخت کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)