صفحه 7 از 120 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    من ریزنمراتتم رو به صورت رسمی گرفتم و ترجمه هم کردم اما مشکل اینجاست که دانشگاه من اصلا نمره به جایی نمی فرسته! یا اگرم بفرسته من نمیدونم چطور باید اقدام کنم! من دانشگاه ازاد کرج درس خوندم.کسی میدونه با کدوم فسمتش باید تماس بگیرم؟ واحد بین الملل نمرات رو براشون میفرسته؟
    مدارکتون رو ببرید دانشگاه، خودشون میذارن تو پاکت، مهر و موم میکنن و خودتون ببرید پست

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaa نمایش پست ها
    مدارکتون رو ببرید دانشگاه، خودشون میذارن تو پاکت، مهر و موم میکنن و خودتون ببرید پست
    کدوم قسمت؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

من سایت GCE رو پیدا کردم : http://www.gcevaluators.com

قسمت آنلاین داره یعنی نمی خواد پست کنیم. هزینه اولیه 145 دلار هستش. هم ترجمه و هم فارسی مدارک رو می خواد. فقط نمی دونم ریز نمره تایید شده رو بدون دانشنامه قبول می کنند تا ارزیابی کنند یا نه؟ اینو ازشون پرسیدم ولی هنوز جواب ندادن. این اگه ای شرط رو قبول کنه از WES خیلی بهتر و ارزونتره می تونین نگاه کنین.
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    من سایت GCE رو پیدا کردم : http://www.gcevaluators.com

قسمت آنلاین داره یعنی نمی خواد پست کنیم. هزینه اولیه 145 دلار هستش. هم ترجمه و هم فارسی مدارک رو می خواد. فقط نمی دونم ریز نمره تایید شده رو بدون دانشنامه قبول می کنند تا ارزیابی کنند یا نه؟ اینو ازشون پرسیدم ولی هنوز جواب ندادن. این اگه ای شرط رو قبول کنه از WES خیلی بهتر و ارزونتره می تونین نگاه کنین.
    دوست عزیز به wes بفرستین برای اینکه همه دانشگاه ها این رو قبول دارن. شما یه موسسه دیگه می فرستی بعد یه دانشکاه دیگه اپلای می کنی می بینی این موسسه جدیده رو قبول نمی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo.d نمایش پست ها
    ممنون mgc3361 از اطلاعاتت، خیلی کامل توضیح دادی. من امروز سایت WES رو کامل زیر و رو کردم، چند تا از سایت های دیگه که مدارک رو ارزیابی می کنن رو هم یه نگاه
    انداختم که به قول شما همین WES هم هزینه هاش معقول تره هم مدارکی که می خواد. ولی من یه مشکل دارم که ممنون میشم کمکم کنید. من ریزنمرات دوره لیسانسم رو دارم (به فارسی) که می خوام بدم ترجمه ولی مسأله اینه که چون دانشنامه ام رو ندارم ترجمه ریزنمراتم مهر دادگستری نمی خوره! (ولی همین ترجمه رو هم دانشگاه قبول کرده که توی پاکت بفرسته)در مورد فوق لیسانسم هم ریزنمرات انگلیسی که خود دانشگاه تو پاکت seal شده میذاره و می فرسته رو دارم. ولی خوب دانشنامه رو ندارم! حالا میشه کمکم کنید که چه کار کنم؟! اصلاً WES با این اوصاف مدارک من رو برای ارزیابی قبول می کنه؟

بعید میدونم قبول کنن. شما باید صبر کتید تا دانش نامه رو بگیرید. چون حتی بغضی دانشکاه ها هم باید دانش نامه رو ترجمه شده بهشون پست کتید. اجباریه

دوستان یک سوال دارم.
    در سایت wes در قسمتی عنوان کرده که کپی مدارک دبیرستان رو هم ارسال کنید؟
    من می خوام برای دکترا اپلای کنم و یعنی به غیر لیسانس و فوق باید دبیرستان رو هم واسه wes ارسال کنم؟؟
    یا این مال دوستانی است که یک مطقع را کاملا تمام نکرده اند.
    ممنون
    سایت wes قسمت مربوطه:
    http://www.wes.org/required/index.asp
    SECONDARY EDUCATION
    If you have completed one or more years of post-secondary study, you do not need to submit any secondary school documents with your application.
    What to Submit How to Submit
    1. Clear, legible photocopy of graduation certificate or diploma issued by the institution attended
    AND
    To be submitted to WES by applicant.
    2. Academic transcripts issued by the institution attended To be sent directly to WES by the Ministry of Education. Please click here to download an academic transcript request form.
    Copies of precise, word-for-word, English translations are required for all foreign language documents.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دارم.
    در سایت wes در قسمتی عنوان کرده که کپی مدارک دبیرستان رو هم ارسال کنید؟
    من می خوام برای دکترا اپلای کنم و یعنی به غیر لیسانس و فوق باید دبیرستان رو هم واسه wes ارسال کنم؟؟
    یا این مال دوستانی است که یک مطقع را کاملا تمام نکرده اند.
    ممنون
    سایت wes قسمت مربوطه:
    http://www.wes.org/required/index.asp
    SECONDARY EDUCATION
    If you have completed one or more years of post-secondary study, you do not need to submit any secondary school documents with your application.
    What to Submit How to Submit
    1. Clear, legible photocopy of graduation certificate or diploma issued by the institution attended
    AND
    To be submitted to WES by applicant.
    2. Academic transcripts issued by the institution attended To be sent directly to WES by the Ministry of Education. Please click here to download an academic transcript request form.
    Copies of precise, word-for-word, English translations are required for all foreign language documents.
    من برای دکترا اپلای کردم و فقط لیسانس و فوق رو فرستادم. از دانشگاه هم بپرس که نمره های کدوم مقطع رو می خاد

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

من میخوام مدارکمو بفرستم WES برای ارزشیابی. اگه بخوایم خودمون پست کنیم اون فرم درخواست ریزنمرات از دانشگاه رو که گذاشته توی سایتش بازم باید پرکنیم؟ آخه من دانگشام شهر دیگه ای بوده برای همین میخوام خودم مدارکمو پست کنم. مدارکم رسمی و ترجمه شده هست فکر نمیکنم از این جهت مشکلی باشه چون تو ی همین فروم خوندم بعضیا خودشون فرستادن. فقط میخوام بدونم اگه خودمون بفرستیم بازم اون فرمی که گذاشتن رو باید پرکنیم و همراه مدارک بفرستیم ؟
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    خودش که گفته 7-10 روز. مدارک من یک روز بعد رسیدن ارزیابی‌ش شروع شد و الان بعد یه هفته یه ایمیل اومد که مدرک لیسانس رو دوباره بفرستم چون گوشه‌هاش گویا بریده شده. این یعنی تقریبا مرحله ارزیابی تموم شده.
    من هم فرستادم ولی گوشه های ترجمه بخاطر اینکه پلمب داشته سیاه شده شما هم همین مشکل داشتید؟

Senior Member esf11 آواتار ها

سلام. لطفا کمک کنید.
    ECE ارزونتره اما چون اصل مدرک رو می خواد عمرا من مدرک دست کسی بدم چه برسه بخواد بره آمریکا و بیاد
    پس WES را انتخاب می کنم
    COURSE BY COURSE میشه 160 دلار و 7 روزه می رسونه
    اما 1 سوال. من مدرکم رو هنوز نخریدم میشه غیر رسمی بفرستم؟ اون برگه هم دانشگاه برام پر می کنه انشاله
    دیدم دوستان گفتن باید مهر وزارت علوم باشه. چرا آخهههههههه؟
    راستی 160 دلار را یکی دیگه از بچه ها گفته بود نمی شه با CREDIT CARD پرداخت کرد. پس با چی باید پرداخت کرد؟
    من ارزیابی مدرک لیسانسمو می خوام. نمره های دبیرستان و پیش دانشگاهی هم باید بدم؟ اونارو از کجا بیارم آخههههههههه؟
    کمکککککککککککککککککک

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)