صفحه 78 از 120 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

با سلام،

آیا صرفا باید آخرین مدرک تحصیلی برای WES ارسال بشه؟

مثلا فردی که دکترای پزشکی عمومی و دکترای تخصصی هردو رو داره باید هردو رو بفرسته؟ یا آخرین مدرک کفایت میکنه؟

آیا باید اصل مدرک رو برای WES فرستاد؟

آیا WES خودش با دانشگاهی که متقاضی ورود به اون هستید تماس برقرار میکنه و تایید مدارک رو برای اونجا میفرسته و یا اینکه تاییدیه رو برای ما میفرسته و ما باید تاییدیه رو برای دانشگاه مربوطه بفرستیم؟

این پروسه تایید توسط WES حدودا چقدر زمان میبره؟

ضمنا دانشگاهی که من متقاضی ورود به اون هستم از من اصل مدارک تحصیلی رو هم خواسته که من رو خیلی نگران کرده و میترسم مدرکم رو دیگه برنگردونه..چه راه حلی برای این مسئله وجود داره اگر دوستان عزیز زحمت نیست من رو راهنمایی کنند.

با سپاس

دوستان من باید مدارکم رو برای WES کانادا از چند دانشگاه تو چند کشور مختلف بفرستم. می‌دونین از موقعی که پروفایل می‌سازیم و ریفرنس نامبر می‌گیریم و پول رو پرداخت می‌کنیم، ظرف چه مدت مدارک باید به دست اونا برسه؟ اینکه همزمان نمی‌رسن مشکلی به وجود نمیاره؟
    ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ardalan2000 نمایش پست ها
    با سلام،

مثلا فردی که دکترای پزشکی عمومی و دکترای تخصصی هردو رو داره باید هردو رو بفرسته؟ یا آخرین مدرک کفایت میکنه؟

آیا WES خودش با دانشگاهی که متقاضی ورود به اون هستید تماس برقرار میکنه و تایید مدارک رو برای اونجا میفرسته و یا اینکه تاییدیه رو برای ما میفرسته و ما باید تاییدیه رو برای دانشگاه مربوطه بفرستیم؟

ضمنا دانشگاهی که من متقاضی ورود به اون هستم از من اصل مدارک تحصیلی رو هم خواسته که من رو خیلی نگران کرده و میترسم مدرکم رو دیگه برنگردونه..چه راه حلی برای این مسئله وجود داره اگر دوستان عزیز زحمت نیست من رو راهنمایی کنند.

با سپاس
    سلام دوست عزیز

برای ارزیابی تمام مقاطع باید فرستاده بشه. اصل مدرک نیاز نیست، ولی باید ترجمه رسمی مدرک به همراه ترجمه ریز نمرات و همچنین اصل ریزنمرات فارسی( تاکید میکنم اصل ریز نمرات فارسی) باید فرستاده بشه وگرنه پروفایلتون موقع اپدیت جلوی ریز نمرات ضربدر قرمز میزنه.

بعد از ارزیابی یک نسخه واسه خودتون ارسال میشه و واسه هر دانشگاه و هر جایی که نیاز داشته باشید به موسسه پول میدید اونا واستون ارسال میکنن چون خود شخص اگه ارسال کنه افیشیال حساب نمیشه.

من از زمانی که پست کردم و مدارک به دستشون رسید تا زمان کامل شدن ارزیابی 22 روز زمان برد.

شاد و موفق باشید

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ardalan2000 نمایش پست ها
    با سلام،

با سپاس
    سلام، در ادامه حرف دوستمون:

من کپی ریز نمرات فارسی رو با مهر کپی برابر اصل دار الترجمه فرستادم اوکی شد.

اصل ریز نمره رو فرستادن مهم نیست.(چون دانشگاه ها معمولا با دادن پول دوباره چاپ می کنند) ولی اصل دانش نامه رو نفرست، اگه به wes اصل دانش نامه رو بفرستی بر نمی گردونن.

کافیه از دانش نامه کپی + مهر کپی برابر اصل بگیری.

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط SiavashMo نمایش پست ها
    من گیج شدم یه مقدار .منطورتون اینه که wes مدارک رو باز با پست برای من پس میفرسه و من خودم ارسال میکنم؟ wes برای دانشگاه چیزی نمیفرسته؟
    wes ارزیابی نمرات رو واست میفرسته، ولی اون واسه خودته نه کس دیگری.

بعدا از داخل اکانت wes ات اسم دانشگاه مقصد رو انتخاب و با پرداخت هزینه، wes خودشان به اونا ارسال می کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadekhanoum نمایش پست ها
    دوستان من باید مدارکم رو برای WES کانادا از چند دانشگاه تو چند کشور مختلف بفرستم. می‌دونین از موقعی که پروفایل می‌سازیم و ریفرنس نامبر می‌گیریم و پول رو پرداخت می‌کنیم، ظرف چه مدت مدارک باید به دست اونا برسه؟ اینکه همزمان نمی‌رسن مشکلی به وجود نمیاره؟
    ممنونم.
    سلام دوست عزیز

من زمانی که داشتم واسه ارزشیابی تو این سایت اقدام میکردم همچین چیزی ندیدم نوشته باشه که به صورت همزمان باید برسه، ولی وقتی هر مدرکی به WES میرسه اونا همون قسمت و واستون اپدیت میکنن و اگه مدرک درست باشه جلوش تیک میزنن که یعنی به دستشون رسیده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moontoise نمایش پست ها
    دوستان چطور میتونم مدارکم رو توسط wes تایید کنم؟
    سلام دوست عزیز
    این پست بخون
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2189856

Junior Member

ببخشید از من هم چنین چیزی رو خواستن من ارشدم وال شریفه و هنوز مدرکم آزاد نشده آیا WES قبول میکنه ریز نمره ی انگلیسی که sealded و مهر شده اما unofficial هستش؟ من هرچی بهشون ایمیل میدم جوابمو نمیدن نمیدونم باید چکار کنم. مدرکم رو هم گذاشتم کاریابی برای آزاد سازی بهمن اونموقع ها میاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asarin نمایش پست ها
    سلام، در ادامه حرف دوستمون:

من کپی ریز نمرات فارسی رو با مهر کپی برابر اصل دار الترجمه فرستادم اوکی شد.

اصل ریز نمره رو فرستادن مهم نیست.(چون دانشگاه ها معمولا با دادن پول دوباره چاپ می کنند) ولی اصل دانش نامه رو نفرست، اگه به wes اصل دانش نامه رو بفرستی بر نمی گردونن.

کافیه از دانش نامه کپی + مهر کپی برابر اصل بگیری.
    سلام
    مهر وزارت خارجه، دادگستری یا دانشگاه هم بود روی مدارکتون؟ کدومش لازم نیست؟
    باسپاس

دوستان من تجربه خودم رو از wes بگم
    مدارک من با مهردادگستری و وزارت خارجه بود. مهرموم دانشگاه رو انجام دادم. فرم اپلیکیشن خود WES رو کامل کردم و بدون مهر دانشگاه در پاکت گذاشتم.
    مدارکم تایید شد
    حدود یه هفته طول کشید که ارزیابی انجام بشه. و حدود سه روز پیش واسه دانشگاه ها ارسال شد
    در نظر داشته باشید که اون یبار دلیوری رایگان صرفا برای خودتون ارسال میشه/ من ابتدا فکر می کردم میشه واسه یه دانشگاه مجانی فرستاد. اما اینطور نیست.اگه بخواین فقط واسه یه دانشگاه ارسال کنید کل هزینتون میشه 249 دلار
    سوالی بود در خدمتتون هستم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)