صفحه 8 از 120 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    سلام. لطفا کمک کنید.
    ECE ارزونتره اما چون اصل مدرک رو می خواد عمرا من مدرک دست کسی بدم چه برسه بخواد بره آمریکا و بیاد
    پس WES را انتخاب می کنم
    COURSE BY COURSE میشه 160 دلار و 7 روزه می رسونه
    اما 1 سوال. من مدرکم رو هنوز نخریدم میشه غیر رسمی بفرستم؟ اون برگه هم دانشگاه برام پر می کنه انشاله
    دیدم دوستان گفتن باید مهر وزارت علوم باشه. چرا آخهههههههه؟
    راستی 160 دلار را یکی دیگه از بچه ها گفته بود نمی شه با CREDIT CARD پرداخت کرد. پس با چی باید پرداخت کرد؟
    من ارزیابی مدرک لیسانسمو می خوام. نمره های دبیرستان و پیش دانشگاهی هم باید بدم؟ اونارو از کجا بیارم آخههههههههه؟
    کمکککککککککککککککککک
    من پاسختون رو تو بخش ارزشیابی دادم

سلام دوستان

من برای امضا فرم درخواست WES که همراه کارنامه باید بفرستم تو دانشگاه شریف هیچ کس حاضر نبود برام امضا کنه که پس از کلی تحقیق و معطلی بردم پیش منشی امور بین الملل که در نهایت ریاست اموربین الملل فرم را تکمیل و امضا کرد گفتم شاید این موضوع کمکی باشه برای دوستان شریفی کارنامه را هم تحصیلات تکمیلی تو پاکت مهر و موم شده تحویل میده و هردو را با هم میفرستم برای
    WES البته الان نمی دونم که کپی ترجمه مدرک را باید فرستاد یا اصل ترجمه مدرک تحصیلی، تو سایت WES که نوشته فتوکپی

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mb_b نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای امضا فرم درخواست WES که همراه کارنامه باید بفرستم تو دانشگاه شریف هیچ کس حاضر نبود برام امضا کنه که پس از کلی تحقیق و معطلی بردم پیش منشی امور بین الملل که در نهایت ریاست اموربین الملل فرم را تکمیل و امضا کرد گفتم شاید این موضوع کمکی باشه برای دوستان شریفی کارنامه را هم تحصیلات تکمیلی تو پاکت مهر و موم شده تحویل میده و هردو را با هم میفرستم برای
    WES البته الان نمی دونم که کپی ترجمه مدرک را باید فرستاد یا اصل ترجمه مدرک تحصیلی، تو سایت WES که نوشته فتوکپی
    آقا درست میگین. امور بین الملل هر دانشگاه باید اینو امضا کنه اما یادتون نره این برگه هم باید سل بشه . همراه با ریز نمرات یا تنها باید سل بشه رو نمیدونم. اما من سل نشده فرستادم گفتن دوباره سل شده بفرس. کپی مدرکم باید بفرستید.

Junior Member

من قبلا به پست اینجا توشتم چون مدارک رو پارسال برای وز فرستادم و الان امریکام. تنها چیزی که برای وز باید بفرستین، نمره های لیسانس و فوق لیسانس به همراه ترجمه (رسمی و سیل شده) و همینطور دانشنامه ترجمه شده رسمی. همین! و پرکردن انلاین و پول. بقیه چیزایی که میگه مثلا اون فرم درخواست و اینا اجباری نیست. از خودشون هم من پارسال پرسیدم و گفتند اجباری نیست. الکی منت این و اون رو نکشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mgc3361 نمایش پست ها
    من قبلا به پست اینجا توشتم چون مدارک رو پارسال برای وز فرستادم و الان امریکام. تنها چیزی که برای وز باید بفرستین، نمره های لیسانس و فوق لیسانس به همراه ترجمه (رسمی و سیل شده) و همینطور دانشنامه ترجمه شده رسمی. همین! و پرکردن انلاین و پول. بقیه چیزایی که میگه مثلا اون فرم درخواست و اینا اجباری نیست. از خودشون هم من پارسال پرسیدم و گفتند اجباری نیست. الکی منت این و اون رو نکشید.
    نمیدونم والا اعصاب واسه من یکی که نذاشته. من 1 بار فرم را سل نکردم not received زد ازش پرسیدم چته؟ گف:
    Your institution must return this form to Wes along with your academic transcript in a sealed envelope.
    دانشنامه ترجمه شده رسمی یعنی مدرکم را بدم ترجمه و مهر دادگستری روش بخره. درسته؟

Junior Member

تجربه پارسال من این بود که هر ایمیلی بهشون زدم سریع جواب دادن و خوب هم جواب دادن (نه یه تمپلیت بنویسن). شما به هر حال باید دانشنامه و ریزنمره رو بدی دارالترجمه، ترجمه کنی دوباره ببری دانشگاه و هر دو تا رو (دانشنامه و ریزنمره) بزاری داخل یه سیل و مهر و چسب بزنی. بعدش دو تا پاکت رو (یکی لیسانس یکی هم فوق ) رو با همدیگه توی یه پاکت دیگه ! بفرستی برای وز. من هیچ فرم دیگه ای ندادم. فقط یه نامه گداشتم داخل این پاکت اخریه که مثلا شماره پرونده ام اینه. (شماره پرونده رو وقتی فرم انلاین رو پر میکنی و پول رو میدی، اخرش بهت یه شماره میده). نمیدونم جواب شما رو دادم

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام به همه.

من برای کارشناسی ارشد می خوام اقدام کنم و دانشگاه خواسته که از طریق WES بفرستم. مدرک و ریز نمراتم هم تأیید شده ولی اون فرم همراهش رو که خواسته نمی دونم بدم به کی پر کنه!

امور بین الملل دانشگاه آزاد ببرم (چون همون جا مهر و موم می کنن برای ما) به نظرتون پر می کنن فرم رو؟

یه سئوال دیگه این که دارالترجمه مدرک و ریز نمرات منو توی یه package ترجمه کرده دو تاش با هم توی پاکت باشه اشکال نداره؟ یا باید جدا جدا مهر و موم و ارسال بشه؟

ممنون میشم جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    سلام به همه.

من برای کارشناسی ارشد می خوام اقدام کنم و دانشگاه خواسته که از طریق WES بفرستم. مدرک و ریز نمراتم هم تأیید شده ولی اون فرم همراهش رو که خواسته نمی دونم بدم به کی پر کنه!

امور بین الملل دانشگاه آزاد ببرم (چون همون جا مهر و موم می کنن برای ما) به نظرتون پر می کنن فرم رو؟

یه سئوال دیگه این که دارالترجمه مدرک و ریز نمرات منو توی یه package ترجمه کرده دو تاش با هم توی پاکت باشه اشکال نداره؟ یا باید جدا جدا مهر و موم و ارسال بشه؟

ممنون میشم جواب بدید.
    نمیدونم والا. من کلا کارایی که کردم مینویسم شاید به درد آیندگان بخوره. من دانشگاه صنعتی اصف هستم. اینجا مدرکم که نخری بهت هم ریز نمره فارسی میدن و هم انگلیسی اما روی ریزنمره فارسی میخوره غیر قابل ترجمه و روی ریزنمره انگلیسی میخوره unofficial. من باره اول دو تا ریز نمره کا اداره آموزش سل کرد تو یه پاکت و فرم wes را که دادم امور بین الملل و همچنین 1 نامه از امور بین الملل که official و unofficial هر دو مورد تایید دانشگاهه و ایشون فقط مشکل تصفیه حساب داره را فرستادم. اما امور بین الملل سل نکرد اون نامه رو. یعنی من ازشون نخواستم(اشتباه کردم). بعد از اینکه 7 روز بعد از رسیدن به دستشون شروع کردن چک کردن( تو این 7 روز من 5 تا میل دادم که لطفا سریعتر و من 7 روز میشه مدرکم رسیده به شما و .... ) یه میل دادن گفتن حتما باید مدرکتو کپیش را بدی و هم چنین فرم wes باید سل شده باشه. حالا من دفترچه سربازی فرستادم تا با برگه سبز برم مدرک بخرم بعد تازه بدم ترجمه و بعد بفرستم. (تو این بینم کلیه مشکلات را براش گفتم از سربازی و خرید مدرک و پست و ددلاین دانشگاه و i20 و ویزا و اجازه خروج و ... اما جواب ندادن دیگه)(فک کنم به مشکل سربازی و اینا رسیده دیگه هنگ کرده، چون تا حالا تو عمرشون اینا این همه مشکل با هم نداشتن)

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

من امروز فرم WES رو بردم دفتر بین الملل دانشگاه آزاد.
    کفت همین جا پر می کنیم ولی باید از واحد دانشگاهی که بودین استعلام بگیریم و دو سه هفته!!!! طول میکشه.

کلّاً معنی deadline رو متوجّه نمیشن. اجازه هم نمیدن خودتون ببرین.

یه کپی دانشنامه و یه کپی ریز نمرات هم لازم دارن که با فرم برای استعلام بفرستن گفتم بچّه هایی که از دانشگاه آزاد می خوان برن بدونن.

Junior Member

بچه ها ببخشید من دانشگاهی که اپلای کردم گفته که باید به تایید WES برسید؛ با وجودی که من مدارک آفیشیال رو فرستادم بازم میگه WES تائید کنه. تو سایتش این رو نوشته

International transcripts must be submitted to World Education Services (WES) or Educational Credential Evaluators (ECE) for an official course-by-course credential evaluation (document-by-document evaluations will not suffice).
    من ازش پرسیدم که official course-by-course رو بفرستم کافیه؟ یا document-by-document evaluations رو هم میخوای
    باز همین عبارت بالا رو نوشت.
    حالا من نمیدونم اینا document هم میخوان یا نه؟
    عنوان رشتم رو که زده توی ریز نمرات document رو واسه چی میخوان؟
    بعد اینکه برای هر مقطع 168 دلار میخوان؟
    مثلا برای کارشناسی و ارشد با هم دیگه 168 دلار میشه؟
    یا هر کدام جدا؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)