صفحه 83 از 120 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

1- دوستان میشه دو پاکتی که توش مدارک هست و توسط دانشگاه ها ی ارشد و لیسانس مهر و موم شده رو تو یک بسته پستی گذاشت و برای WES فرستاد ؟ (دانشگاه های ارشد و لیسانس یکی نیستن) این رو میپرسم چون WES گفته باید خود دانشگاه حتما بفرسته و من دانشگاه هام این کار رو نمیکنن

2- در این صورت رو بسته پستی برای آدرس فرستنده آدرس دانشگاه ارشد رو بنویسم یا دانشگاه لیسانس یا خونه ؟

Junior Member behnaz27 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineering - Azad karaj

سلام دوستان عزیز
    آیا کسی درباره نحوه ارسال مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی به موسسه wes اطلاعاتی داره؟ در حال حاضر من ترجمه رسمی مدارک یاد شده رو گرفتم. آموزش و پرورش منطقه منو به امور بین الملل و مدارس خارج از کشور فرستاد...
    در اونجا به من اعلام کردند که موسسه WES باید درخواست ارسال مدارک و تاییدیه برای دبیرخانه آموزش پرورش بفرسته و اینها در جواب مدارک تایید شده رو ارسال کنند. آیا چنین روندی وجود داره؟!!! اصلا موسسه به جایی فرم درخواست میده؟
    واقعا ممنون میشم اگر کسی تجربه ای درباره ارزیابی مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی در موسسه WES داشته باشه یا اگر اطلاعاتی داره در اختیارم قرار بده.

من درخواست ارزیابی رو دوم دسامبر دادم و توی حساب کاربریم از حدود ده روز پیش زده Evaluation in progress و زمانی تقریبی رو هم مشخص کردند (The estimated completion date of your evaluation report is: December 20, 2016.) دارم کم کم نگران میشم که هنوز تغییری در وضعیت ارزیابیم توی سایت ایجاد نشده ، لطفا اگر کسی تجربه ای داره لطف کنه اطلاع بده.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

سلام

به جز ارسال مدارک ترجمه شده ی دانشنامه و ریزنمرات لیسانسم در داخل پاکت مهر و موم شده دانشگاه، نیاز به فرم و نامه ی خاص دیگه ای هم هست که باید از دانشگاه بگیرم؟ و یا فقط دانشنامه و ریزنمرات رو داخل یک پاکت بزارم و با پست DHL بفرستم؟

وس مدرک غیر رسمی هم ارزیابی میکنه؟ اون هم داخل پاکت مهر و موم شده ی خوده دانشگاه هست

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    من درخواست ارزیابی رو دوم دسامبر دادم و توی حساب کاربریم از حدود ده روز پیش زده Evaluation in progress و زمانی تقریبی رو هم مشخص کردند (The estimated completion date of your evaluation report is: December 20, 2016.) دارم کم کم نگران میشم که هنوز تغییری در وضعیت ارزیابیم توی سایت ایجاد نشده ، لطفا اگر کسی تجربه ای داره لطف کنه اطلاع بده.
    سلام
    برای من همون تاریخی که در پروفایلم estimate شده بود بررسیشون تموم شد و بهم ایمیل هم اومد که evaluation به پایان رسیده و به دانشگاه ها ارسال میشه.
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

Junior Member

سلام دوستان، ببخشید چند سوال داشتم..
    1-اگه هنگام ثبت نام در wes اسم چند دانشگاه رو وارد کنم واسه ارسال، یکی دو ماه بعد هم میتونم دوباره با پرداخت هزینه ازش بخوام واسه دانشگاه دیگه ای بفرسته مدارکمو؟
    2- مهر دادگستری و وزارت خارجه نباشه رو مدارکم، دانشگاه مهر و موم میکنه؟
    3-واین درسته که کلیه مدارک رو میتونم فکس کنم و فقط ریزنمرات اصلی رو باید از دانشگاه پست کنم؟
    4- برای ارسال با کاراپست از آدرس by courier
    استفاده کنم؟
    پیشاپیش ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mino66 نمایش پست ها
    سلام دوستان، ببخشید چند سوال داشتم..
    1-اگه هنگام ثبت نام در wes اسم چند دانشگاه رو وارد کنم واسه ارسال، یکی دو ماه بعد هم میتونم دوباره با پرداخت هزینه ازش بخوام واسه دانشگاه دیگه ای بفرسته مدارکمو؟
    2- مهر دادگستری و وزارت خارجه نباشه رو مدارکم، دانشگاه مهر و موم میکنه؟
    3-واین درسته که کلیه مدارک رو میتونم فکس کنم و فقط ریزنمرات اصلی رو باید از دانشگاه پست کنم؟
    4- برای ارسال با کاراپست از آدرس by courier
    استفاده کنم؟
    پیشاپیش ممنون.

سلام

1- بله، فقط هزینه ارسالش کمی بیشتر میشه

2- اینکه ترجمه استفاده شده رسمی یا غیر رسمی باشه بستگی به سخت گیری دانشگاهتون داره.
    طبق گفته WES، دانشگاه باید کارنامه و دانشنامه رو مهر و موم و ارسال کنه و ترجمه ها از طرف خودتون باشه (فرم WES هم میتونه جهت تسهیل پروسه از طرف دانشگاه مهر و امضا بشه). گرچه من برای احتیاط کپی ترجمه رسمی رو هم دادم بهشون برام مهر و موم کردند و با سایر مدارک داخل پاکت دانشگاه گذاشتند.

3- ظاهرا امکان پذیر هست، ولی اگر با کاراپست قصد ارسال دارید به نظرم همراه با ریز نمرات و دانشنامه، باقی مدارک رو هم بفرستید. چون قیمتش تفاوتی نمیکنه. من خودم هیچ اصل مدرکی نفرستادم. همه مدارک فتوکپی بودند و دانشگاه علاوه بر مهر خودش، مهر برابر اصل هم زد. در نهایت همه مدارک با هم، با آدرس فرستنده دانشگاه ارسال شد.

4- بله، البته کاراپست آدرس WES رو هم در کامپیوترشون save دارند. ولی باز محض اطمینان همراهتون باشه آدرس بد نیست.

موفق باشید
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

Junior Member

سلام

انتهای برگه)request form( wes, اگر از پستtntاستفاده کنم باید گزینه by courierرو بزنم و رفرنس نامبر رو اونجا بنویسم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

ببخشید این ادعا درسته که اگه نمرهامونو از طریق WES به دانشگاه بفرستیم به معدل کمک میشه و واحدای افتاده یا حذف شده از کارنامه حذف میشه؟ من بیست صفحه ای از این تاپیک رو خوندم ولی هیچکجا مستقیما اشاره ای به این موضوع نشده بود. ممنون

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    ببخشید این ادعا درسته که اگه نمرهامونو از طریق WES به دانشگاه بفرستیم به معدل کمک میشه و واحدای افتاده یا حذف شده از کارنامه حذف میشه؟ من بیست صفحه ای از این تاپیک رو خوندم ولی هیچکجا مستقیما اشاره ای به این موضوع نشده بود. ممنون
    صفحه ۷۴ ۷۵ من تجربم رو گفته ام

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)