صفحه 85 از 120 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

برای پرداخت هزینه WES حتما حتما از جای درست حسابی اقدام کنین.

تو پرداخت من بعد از یک ماه مشکلی پیش اومد و WES بهم ایمیل زد که ارزشیابیت کنسل شده و از تایید برگشته و به دانشگاه میگیم که از پول دزدی پرداخت کردی، به پلیس میگیم و .... حالا باید پول رو money order بزنی.(به هیچ عنوان پرداخت آنلاین paypal credit card و .... اصلا قبول نکرد)

البته اونام نمیدونن که تو ایران کردیت کارتی نیست و همه از شرکتای واسط استفاده می کنند، به هر حال خیلی گشتم و زنگ زدم ولی تو ایران هیچ شرکتی با این شیوه پرداخت نمی کنه.(به خاطر عدم دسترسی به بانک های آمریکایی و پست و اینا) بعد از چندین ماه اینجا و اونجا دویدن و ۱۰-۲۰ باز زنگ زدن آخرش تو آمریکا یکی پیدا شد این زحمت رو انجام بده.

هر بار که به WES زنگ می زدم(و یک عالمه هزینه تلفن میومد) پشتیبانیش هر بار یک حرفی میزد

آخرش بعد از پرداختم، ارزشیابی یک اکانت دیگرم رو فعال کردن(اشتباهی) که بعد از ۱-۲ هفته ارزشیابی اصلیم برگشت سر جاش خدارو شکر.

تو اینترنت در مورد پشتیبانی افتضاح WES و کاغذ بازی هاشون زیاد مطلب و انتقاد هست، مراقب باشین مشکلی در پرداخت پول نیاد که یک عالمه استرس میاره.

اگر کسی با جستجوی wes و یا money order به این پست رسید، می تونین از سایت moneygram برای ارسال money order استفاده کنین.

تو نقشه سایت کشور های مختلفی واسه ارسال money order لیست شده، ترکیه ارمنستان و ... یکی بری اون کشور می تونه پرداخت کنه.(مثلا به بانک آمریکایی مشخص شده تو نقشه در استانبول میره و ارسال میکنه)

فقط موقع ارسال اسم و شماره پرونده رو حتما قید کنین به عنوان رفرنس.

Junior Member

با سلام
    ببیخشید بنده منظور شما را متوجه نشدم وقتی شما پرداخت را حتی با شرکت های واسط انجام دادید همان لحظه برای شما رفرنس نامبر صادر و به نوعی رسید پرداخت می فرسته پس دیگه معنی نداره به شما بعدا ایمیل بزنه که
    پرداخت نکردید

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط ame2674 نمایش پست ها
    با سلام
    ببیخشید بنده منظور شما را متوجه نشدم وقتی شما پرداخت را حتی با شرکت های واسط انجام دادید همان لحظه برای شما رفرنس نامبر صادر و به نوعی رسید پرداخت می فرسته پس دیگه معنی نداره به شما بعدا ایمیل بزنه که
    پرداخت نکردید
    شرکت واسط از کردیت کارت واسه پرداخت استفاده کرده بود. بعد از پرداخت و ارسال مدارک به ایران و دانشگاه و ... از WES ایمیل زدن که صاحب کردیت کارت بعد از چند هفته، پول رو به حسابش برگشت زده.(واسه برخی کردیت کارت چنین قابلیتی هست)

WES گفت که من کردیت کارت یکی دیگه رو دزدیدم، باهاش پرداخت کردم، حالا صاحبت حساب فهمیده و گفته که نههه، اون واریز نکرده و یکی دیگه به حسابش دسترسی غیر مجاز داشته و پول رو برگشت زده.

حالا من مونده بودم با wes ای که فکر می کنه دزدی کردم و بهش هزینه ارزیابی + ۳۰ دلار جریمه رو بدهکارم.

مراقب باشین و به شرکتای کاملا مطمئن بسپارین.

دوستان وقتی میخوام هزینه رو از سایت WES پرداخت کنم از ایران با اینکه شماره Credit Card و Billing Addressهمه چیز رو درست وارد می کنم هی error میده , مشکل از پی می تونه باشه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Desertroses نمایش پست ها
    دوستان وقتی میخوام هزینه رو از سایت WES پرداخت کنم از ایران با اینکه شماره Credit Card و Billing Addressهمه چیز رو درست وارد می کنم هی error میده , مشکل از پی می تونه باشه؟
    با تشکر
    آدرسی که روی کارتتون قرار دادید باید با آدرسی که وارد میکنید دقیقا یکی باشه.
    آی پی تون رو هم تغییر بدید

سلام دوستان. یکی از دوستان من برای تایید مدارکش توسط wes به مشکل برخورده. ایشون رشته زبان انگلیسی خونده و ریز نمرات و همچنین مدرک تحصیلیش رو که هر دو به هم پلمب بودن و همچنین ترجمه رسمی با مهر وزارت خارجه و دادگستری رو خود دانشگاه به صورت مستقیم فرستاده. ولی بعد از چند روز ایمیل اومده که ترجمه ریز نمرات شما قبول نشده. و همچنین ترجمه انگلیسی مدرک تحصیلیتون به دست ما نرسیده. ایشون دوباره با دانشگاه تماس میگیره و یه سری دیگه از کل مدارک و ترجمه ها رو دانشگاه به صورت مستقیم میفرسته و وضعیت پرونده ایشون میشهin progress. ولی باز هم بعد از ۵ روز دوباره واسشون ایمیل اومده که ترجمه ریز نمرات قبول نشده و ترجمه مدرک دریافت نشده. چندین بار هم از طریق ایمیل با wes تماس گرفتن ولی نتیجه بخش نبوده. به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه. ممنونم
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, Westen University

سلام.

ببخشید دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم و دانشگاه بهم فقط ریز نمرات unofficialبصورت ترجمه شده میده. چندتا از دانشگاه های آمریکا از من course by course evaluationمیخوان.

آیا میشه این ریز نمرات رو بفرستم واسه WES؟

ممنون میشم هر کس اطلاع داره کمکم کنه. خیلی فوریه.

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a11h31dar1 نمایش پست ها
    سلام.

ببخشید دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم و دانشگاه بهم فقط ریز نمرات unofficialبصورت ترجمه شده میده. چندتا از دانشگاه های آمریکا از من course by course evaluationمیخوان.

آیا میشه این ریز نمرات رو بفرستم واسه WES؟

ممنون میشم هر کس اطلاع داره کمکم کنه. خیلی فوریه.

مرسی
    سلام
    نه نمیتونید فقط و فقط باید ریز نمرات رسمی باشه بعدم شما یکسالتون مونده نمراتتون ناقص اونا براتون gpa محاسبه میکنن اونجوری gpa درست نیست و اینم بگم شما حداقل کم کم باید حدود 300 ، 400 تومن هزینه کنی وقتی ناقص باشه هدر دادن پولتونه
    اینم بگم که شما وقتی مدارک رو میفرستید بعد چندروز توی سایتتون مدارکتون لیست میشه و وقتی مهرو رسمی بودنش تایید بشه تیک میخوره . اینو گفتم چون دید جزئی تری داشته باشید.
    سوال دیگه ای بود بگید اگر بتونم کمک کنم خوشحال میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, Westen University

مرسی از پاسختون. آخه منم همینو به ادمیشن آفیس دانشگاه گفتم ولی اونا در جواب ایمیلم گفتن که سال های پیش دانشجویانی داشتند از ایران که in progress course-by-course foreign credential evaluation داشتند و خواستن که بصورت غیر رسمی واسشون بفرستم. نمیدونم WESدر صورت دریافت نمرات غیر رسمی ایا یک unofficial evaluation‌میده یا نه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a11h31dar1 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. آخه منم همینو به ادمیشن آفیس دانشگاه گفتم ولی اونا در جواب ایمیلم گفتن که سال های پیش دانشجویانی داشتند از ایران که in progress course-by-course foreign credential evaluation داشتند و خواستن که بصورت غیر رسمی واسشون بفرستم. نمیدونم WESدر صورت دریافت نمرات غیر رسمی ایا یک unofficial evaluation‌میده یا نه!

چقد عجیب خود سایت گفته کپی مدارک رسمی. پس باید بگم شاید من مطلع نیستم ولی من بعید میدونم.
    من پیشنهاد میکنم میل بزنید به WES ایشالا که جواب بدن و جواب خوب بگیرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)