صفحه 86 از 120 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

با سلام
    یه سوال در مورد ارسال مدارک به WES داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    هنگام ترجمه دانشنامه رشته من فقط گرایش (مهندسی مکانیک - مکانیک سیالات) فقط قسمت دوم ترجمه شده ترجمه شده و تایید شده و مهر و تایید وزارت خارجه هم داره فقط کلمه به کلمه مطابقت نداره ولی در ریزنمرات من به طور کامل منظور کلمه به کلمه ترجمه شده من الان برای ارسال به WES با مشکل مواجه میشم؟؟
    نیاز هست دوباره ترجمه و دوباره کل مراحل رو انجام بدم؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamehdi نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال در مورد ارسال مدارک به WES داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    هنگام ترجمه دانشنامه رشته من فقط گرایش (مهندسی مکانیک - مکانیک سیالات) فقط قسمت دوم ترجمه شده ترجمه شده و تایید شده و مهر و تایید وزارت خارجه هم داره فقط کلمه به کلمه مطابقت نداره ولی در ریزنمرات من به طور کامل منظور کلمه به کلمه ترجمه شده من الان برای ارسال به WES با مشکل مواجه میشم؟؟
    نیاز هست دوباره ترجمه و دوباره کل مراحل رو انجام بدم؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام،
    جهت صرفه جویی در وقت و هزینه؛ به نظرم به مترجم ارجاع بده و ازشون بخواه که ترجمه دقیق را درج کنند؛ تا در آینده مشکلی پیش نیاد. مترجم این کار را بدون گرفتن مبلغی از شما باید انجام بدهد.

سلام خوبید دوستان؟
    میشه منو راهنمایی کنید. بعد از ثبت نام در سایت WES پول می ریزید بعد پست می کنید؟ لطفا جواب من زود اگه میشه بدید.

سلام به همه دوستان
    من فوق دیپلم از آموزشکده فنی اردکان یزد دارم و لیسانس از دانشگاه آزاد
    اصل مدارک و ریزنمرات رو ترجمه رسمی کردم.
    ترجمه مدارک فوق دیپلم رو بردم وزارت علوم تو پاکت برام گذاشتن و درب پاکت رو فقط مهر زدن بهم دادن.
    پاکت رو و مدارک ترجمه شده لیسانس رو بردم امور بین الملل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد فرمی که تو سایت WES هست رو بهم دادن پر کردم (http://www.wes.org/ca/required/inter...pt_request.pdf)
    یعنی دو تا فرم یکی برای لیسانس و یکی برای فوق دیپلم.
    الان WES مدارک فوق دیپلم رو تایید نکرده و میگن که باید مستقیم توسط دانشگاه فرستاده بشه!
    در صورتی که نه دانشگاهی که من درس خوندم و نه وزارت علوم مدارک رو مستقیم ارسال نمیکنن .
    من حدس میزنم باید یکی از فرم ها رو تو وزارت علوم مهر و امضا میکردم و بخاطر این تایید نشده.
    دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_gh نمایش پست ها
    سلام خوبید دوستان؟
    میشه منو راهنمایی کنید. بعد از ثبت نام در سایت WES پول می ریزید بعد پست می کنید؟ لطفا جواب من زود اگه میشه بدید.
    با سلام
    ابتدا در سایت ثبت نام کنید یعنی اطلاعات مورد نظر را وارد کنید (Apply now)
    و در نهایت ثبت نام که شما به مرحله نهایی می رسد در آخر مبلغ رو به شما اعلام می کند که در قسمت زیر هم نحوه پرداخت اعلام شده است که پس از پرداخت یک شماره به شما داده که با توجه به این شماره که باید بر روی تمامی پاکت های شما نوشته باشد اقدام به ارسال با پست میکنید

Junior Member

با سلام
    در مورد ریزنمرات دانشگاه در مقطع لیسانس قبول نمیکنه برام ریزنمرات صادر کنه من ریزنمرات اصل رو هم ندارم فقط یک کپی از ریزنمرات اصل رو دارم ممنون میشم راهنماییم کنید من میتونم این ریزنمرات رو بدم دانشگاه پاکت کنه برام؟؟
    مشکلی پیش نمیاد
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

من مدارکم رو برای wes فرستادم. مدارک لیسانسم رو با توجه به اینکه شهرستان بود از مسئول دانشگاه خواهش کردم که برام داخل پاکت بگذاره و برام پست کنه تا من به همراه مدارک ارشدم برای wes بفرستم. متاسفانه گویا مسئول دانشگاه بی دقتی کرده و مدرک فارسی رو ارسال نکرده. من هم چون مدارک مهر و موم بود طبیعتا نمیتونستم چک کنم. حالا الان wes ایمیل زده که مدرک فارسیت رو نفرستادی. خواستم بدونم الان باید چه کار کنم؟ایا باز هم همان روند بایستی تکرار شه؟یعنی به صورت unofficial نمیشه براشون بفرستم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samirarch نمایش پست ها
    من مدارکم رو برای wes فرستادم. مدارک لیسانسم رو با توجه به اینکه شهرستان بود از مسئول دانشگاه خواهش کردم که برام داخل پاکت بگذاره و برام پست کنه تا من به همراه مدارک ارشدم برای wes بفرستم. متاسفانه گویا مسئول دانشگاه بی دقتی کرده و مدرک فارسی رو ارسال نکرده. من هم چون مدارک مهر و موم بود طبیعتا نمیتونستم چک کنم. حالا الان wes ایمیل زده که مدرک فارسیت رو نفرستادی. خواستم بدونم الان باید چه کار کنم؟ایا باز هم همان روند بایستی تکرار شه؟یعنی به صورت unofficial نمیشه براشون بفرستم؟
    متاسفانه نباید به هیچ کدوم از مسئولین اعتماد کنید این اولین درسیه که من تو این مدت گرفتم ! خدای نکرده قصد سرزنش نارم ولی برای بعد اینو گفتم
    راستش من دقیق جواب سوالتونو نمیدونم ولی پیشنهاد من (کاری که من خودم میکردم) اینه که به WES یه میل بزنید و بگید سهل انگاری دانشگاه بوده و بگین آیا برای اونا قابل قبول هست که شما از دانشگاه بخوایید اونارو براتون میل کنند( از دانشگاه بخوایید که این کارو لااقل بکنه) یا هر راه دیگه ای که از نظر اونا معتبر باشه و بگید چون هزینه مجدد برای ارسال مدارک رو باید متحمل بشید. یک دوستی توی همین تاپیک نوشته بودن که بعد از پرداخت پول چون مشتری هستید بسرعت جوابگو خواهند بود
    امیدوارم مشکلتون حل بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamehdi نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد ریزنمرات دانشگاه در مقطع لیسانس قبول نمیکنه برام ریزنمرات صادر کنه من ریزنمرات اصل رو هم ندارم فقط یک کپی از ریزنمرات اصل رو دارم ممنون میشم راهنماییم کنید من میتونم این ریزنمرات رو بدم دانشگاه پاکت کنه برام؟؟
    مشکلی پیش نمیاد
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    شما اصل مدرک و ریز نمراتتون رو ندارید؟ متوجه این نشدم ! اگر دانشگاه اصلش رو نداده که چطوری کپی داری؟
    یکم نامفهومه برام ولی با توجه به چیزی که من متوجه شدم
    باید تمام مدارکتون کپی باشه ! خیلی ها وسواسیت بخرج میدن میگن کپی برابر اصل، نه! لازم نیست من همه مدارکم کپی بود! اونا براشون مهرهای روی مدارک مهمه! که شناسایی بشه !
    شما کپی ترجمه مدارکتون و کپی اصل مدارکتون رو پلمپ کنید و رفرنس نامبر روش بنویسید و ارسال کنید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmahla نمایش پست ها
    متاسفانه نباید به هیچ کدوم از مسئولین اعتماد کنید این اولین درسیه که من تو این مدت گرفتم ! خدای نکرده قصد سرزنش نارم ولی برای بعد اینو گفتم
    راستش من دقیق جواب سوالتونو نمیدونم ولی پیشنهاد من (کاری که من خودم میکردم) اینه که به WES یه میل بزنید و بگید سهل انگاری دانشگاه بوده و بگین آیا برای اونا قابل قبول هست که شما از دانشگاه بخوایید اونارو براتون میل کنند( از دانشگاه بخوایید که این کارو لااقل بکنه) یا هر راه دیگه ای که از نظر اونا معتبر باشه و بگید چون هزینه مجدد برای ارسال مدارک رو باید متحمل بشید. یک دوستی توی همین تاپیک نوشته بودن که بعد از پرداخت پول چون مشتری هستید بسرعت جوابگو خواهند بود
    امیدوارم مشکلتون حل بشه
    ممنون از پاسختون. بله متاسفانه به خاطر دوری راه و شرایط شغلیم اعتماد کردم. راستی wes ایمیل نداره تا جایی که میدونم. درسته؟ من دو سه باری که باهاشون ارتباط گرفتم از طریق یک صفحه در سایتشون پیام گداشتم. در تمامی ایمیل هاشون هم که برای من تا به حال فرستادن زدن ریپلای نکنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)