صفحه 89 از 120 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

نقل قول نوشته اصلی توسط sad_cquest نمایش پست ها
    سلام دوستان.دو تا سوال داشتم که ممنون میشم اگر سابقه فرستادن مدارک رو دارید جواب بدید.
    1- آیا لازمه که ترجمه ای که برای WES میفرستیم مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشه؟ یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟
    2- آیا باید اصل ترجمه فرستاده بشه یا کپی اون هم قابل قبوله؟
    ممنون
    سوال 1: بهتره که داشته باشه.
    سوال 2: به هیچ وجه مدارک اصلی تون رو نفرستید چون پس نمیدن. فقز ترجمه رسمی و اون 2 فرم که از خود وبسایت wes دانلود و تکمیل میکنید و اداره فارغ التحصیلی دانشگاهتون تایید و مهر و امضا میکنه
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی تجربه داره کمک کنه. من الان در کانادا دانشجو هستم و یه ساله ایران نرفتم برای کارای اقامتم باید مدارکمو ارزیابی کنم همه میگن باید حتما مدارکمو ایران بفرستم تا خونوادم مدارکو دانشگاه لیسانس و فوق لیسانسم ببرن و مدارک مهروموم بشه و مستقیم از آدرس دانشگاه پست بشه. میخواستم ببینم کسی اطلاعی داره که واسه من که که ایران نرفتم امکانش هست ترجمه ی مدارکمو از کانادا پست کنم؟ اگه اینکارو کنم ارزیابی میشه؟

سلام،
    من لیسانس رو از دانشگاه سراسری و فوق رو از دانشگاه آزاد گرفتم. برای دوره لیسانس چون معدلم زیر 12 بوده دانشگاه بهم دانشنامه نمیده و فقط گواهی پایان تحصیلات و ریز نمرات رو دارم. برای ارزیابی لیسانس با مشکل مواجه میشم؟ باید چیکار کنم؟ فقط مدرک کارشناسی رو ارزیابی کنم؟

Junior Member

دوستان من تجربه خودم رو بگم
    من دانشگاه علوم پزشکی بودم و روندی که طی کردم این جوری بود
    اول از دانشگاه قسمت امور فارغ التحصیلان فرم شماره ۱۲ رو‌گرفتم پر کردم با مدارک مربوطه بردم دبیرخانه فرستادم وزارت بهداشت، بعد از وزارت بهداشت چند وقت بعدش تماس گرفتند و چند سوال پرسیدن که کدوم کشور کدوم دانشگاه .... بعد گفتن خودمون اوکی می کنیم، بعد از حدود یک ماه دیدم خبری نیست خودم پیگیری کردم و بالاخره گفتن نامه تون آمادست
    اول یک اکانت تو سایت WES ساختم، و نوع ارزشیابی رو انتخاب کردم و همچنین آدرس دانشگاه مقصد رو هم دادم که باز یک پول اضافه می گیرن، نحوه ارسال به خودم رو معمولی انتخاب کردم نحوه ارسال به دانشگاه یک هفته ای در مجموع 257 $ شد از سایت ######## هم استفاده کردم برای پرداخت مبلغش. البته می شد ارزون ترشم کرد مثلا انتخاب می کردم سابقه رو نمی خواهم نگه دارید ولی به نظرم ارزش نداره! بهتره نگه دارید شاید برای یک‌ دانشگاه دیگه در آینده خواستین ارسال کنید سابقه نداشته باشید کلا از اول باید روند رو طی کنید!
    مدارکی که دادم برای ترجمه دانشنامه بود و ریز نمرات. البته شما بهتره قبل از ثبت نام تو سایت بدین ترجمه که هم وقتتون صرفه جویی کنید هم عناوین رو داشته باشید. من هیچ مهری نزدم برای ترجمه ها
    ترجمه ها که حاضر شد از همه صفحات کپی برابر اصل گرفتم با فرمی که بعد از پرداخت از سایت WES گرفته بودم بردم دانشگاه قسمت معاونت آموزش. کپی ها و فرم رو تحویل دادم.در قسمت year of award هم تاریخی که دانشنامه رو گرفتم نوشتم.
    مدارک رو گرفتن امضا انگلیسی و مهر انگلیسی دانشگاه رو زدن روش ،مهر و مومش کردند در پاکت مخصوص دانشگاه گذاشتن
    برای آدرس هم پایین همون فرم wes آدرسExpress Courier:y نوشتم
    خود دانشگاه با پست TNT برام پست کردن هزینه پست هم شد 131 هزارتومن.
    ویرایش توسط maxi1 : June 22nd, 2017 در ساعت 11:06 AM دلیل: تبلیغ یا معرفی شرکت ها، وب سایت ها، خدمات مغایر قوانین فروم می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط stormrage نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی تجربه داره کمک کنه. من الان در کانادا دانشجو هستم و یه ساله ایران نرفتم برای کارای اقامتم باید مدارکمو ارزیابی کنم همه میگن باید حتما مدارکمو ایران بفرستم تا خونوادم مدارکو دانشگاه لیسانس و فوق لیسانسم ببرن و مدارک مهروموم بشه و مستقیم از آدرس دانشگاه پست بشه. میخواستم ببینم کسی اطلاعی داره که واسه من که که ایران نرفتم امکانش هست ترجمه ی مدارکمو از کانادا پست کنم؟ اگه اینکارو کنم ارزیابی میشه؟
    من کسانی رو میشناسم که مدارکشون رو از خود امریکا پست کردن برای wes. نمیدونم این قانون کجای سایت wes بهش اشاره شده؟ اما به نظر من مهم اینه که بسته شما رو دانشگاه محل تحصیلتون داخل پاکت گذاشته و مهر و موم کنه. دانشگاه من که اصلا خدمات پست انجام نمیداد و خود من بسته رو از شهر متفاوتی پست کردم برای wes. هیچ مشکلی هم برام بوجود نیومد
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

سلام. من تجربه خودم میگم. اینم بگم که رشته فنی دانشگاه دولتی میخونم.

مدارک رسمی رو از دانشگاه گرفتم(هزینه های آموزش رایگان رو پرداخت کردم). فقط اینو بگم که من از ارشد هنوز فارغ التحصیل نشده بودم و فقط هزینه های سه ترم رو پرداخت کردم و جلوی نمره ی پایان نامه در ریز نمرات ارشدم خالی بود(اینو واسه این میگم که بعضی بچه ها میگن تا دانشنامه نباشه wes ارزیابی نمیکنه) اما دانشگاه یه گواهی ریز نمرات بهم داد که توش نوشته بود تا حالا اینقدر واحد پاس کرده و هنوز در حال تحصیله.

مدارک رو فقط با مهر دارالترجمه ترجمه کردم و بردم واحد بین الملل دانشگاه. مهر و مومشون کرد. بردم کاراپست و توی پاکت دیگه گذاشتم. آدرس فرستنده رو دانشگاه نوشتم و فرستادم. 10 روزه هم ارزیابی تموم شد. یه نکته مهم دیگه: قابل توجه عزیزانی که نگرانن واسه ارشد نمراتشون چطوری ارزیابی میشه: ارزیابی نمرات ارشد با لیسانس هیچ فرقی نداره و خودتون رو نگران نکنید که معیار قبولی ارشد 12 هست و ممکنه ارزیابیش فرق داشته باشه یا نه. مال من هیچ فرقی نداشت و مال شما هم نخواهد داشت.

وسلام
    موفق باشید

نکته ای رو که یادم رفت بگم این که:

1. فقط و فقط کپی برابر اصل مدارک رو بفرستید(چه فارسی و چه انگلیسی) که اون رو دارالترجمه بهتون میده.

2. نیازی به ارسال فرم های خود wes نیست. اونها تنها برای راحت تر آزاد کردن مدارک شما ممکنه نیاز بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid369 نمایش پست ها
    سلام. من تجربه خودم میگم. اینم بگم که رشته فنی دانشگاه دولتی میخونم.

مدارک رسمی رو از دانشگاه گرفتم(هزینه های آموزش رایگان رو پرداخت کردم). فقط اینو بگم که من از ارشد هنوز فارغ التحصیل نشده بودم و فقط هزینه های سه ترم رو پرداخت کردم و جلوی نمره ی پایان نامه در ریز نمرات ارشدم خالی بود(اینو واسه این میگم که بعضی بچه ها میگن تا دانشنامه نباشه wes ارزیابی نمیکنه) اما دانشگاه یه گواهی ریز نمرات بهم داد که توش نوشته بود تا حالا اینقدر واحد پاس کرده و هنوز در حال تحصیله.

مدارک رو فقط با مهر دارالترجمه ترجمه کردم و بردم واحد بین الملل دانشگاه. مهر و مومشون کرد. بردم کاراپست و توی پاکت دیگه گذاشتم. آدرس فرستنده رو دانشگاه نوشتم و فرستادم. 10 روزه هم ارزیابی تموم شد. یه نکته مهم دیگه: قابل توجه عزیزانی که نگرانن واسه ارشد نمراتشون چطوری ارزیابی میشه: ارزیابی نمرات ارشد با لیسانس هیچ فرقی نداره و خودتون رو نگران نکنید که معیار قبولی ارشد 12 هست و ممکنه ارزیابیش فرق داشته باشه یا نه. مال من هیچ فرقی نداشت و مال شما هم نخواهد داشت.

وسلام
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering,sharif university

سلام دوستان،
    من یه سوال خیلی فوری دارم. ممنون میشم اگر کمک کنید.
    من میخوام برای مهاجرات اقدام کنم و بنابراین باید مدارکم رو برای تایید بفرستم wes. دانشگاه های لیسانس و ارشد من کارنامه انگلیسی مهر و موم شده میدن که خیلی هم گرفتنش راحته. بنظرتون همین کافیه یا باید ترجمه دارالترجمه باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roghi نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من یه سوال خیلی فوری دارم. ممنون میشم اگر کمک کنید.
    من میخوام برای مهاجرات اقدام کنم و بنابراین باید مدارکم رو برای تایید بفرستم wes. دانشگاه های لیسانس و ارشد من کارنامه انگلیسی مهر و موم شده میدن که خیلی هم گرفتنش راحته. بنظرتون همین کافیه یا باید ترجمه دارالترجمه باشه؟
    منطقا نیازی به مهر دارالترجمه نداره دیگه. وقتی مهر و موم شده باشه دیگه مشکلی نیست. احتمالا روی کارنامتون باید نوشته باشه official transcripts یا یه همچین چیزی. اگه کارنامه مهر دانشگاه رو هم خورده باشه که خیلی خوب میشه. در کل فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه. البته شاید در تاپیک مهاجرت بپرسید بهتر باشه.

موفق باشید

دوستان سلام
    اميدوارم خوب باشيد
    سوالي داشتم.من دارم ميرم امريكا اما اونجا يك سال ديگه ميخوام اقدام كنم برا تحصيل.مداركمو الانه براي wes بفرستم برا تاييد؟؟ من ايرانم و ليسانسم ازاد بوده و فوقم سراسري.بايد دانشگاهم بفرسته؟؟ و اينكه فعلا بزنم فقط برا خودم بياد ؟؟ چون فعلا دانشگاهي وجود نداره.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)