صفحه 90 از 120 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اميدوارم خوب باشيد
    سوالي داشتم.من دارم ميرم امريكا اما اونجا يك سال ديگه ميخوام اقدام كنم برا تحصيل.مداركمو الانه براي wes بفرستم برا تاييد؟؟ من ايرانم و ليسانسم ازاد بوده و فوقم سراسري.بايد دانشگاهم بفرسته؟؟ و اينكه فعلا بزنم فقط برا خودم بياد ؟؟ چون فعلا دانشگاهي وجود نداره.
    ممنون
    به نظر من به وقتش اقدام کنید بهتره. wes اصولا خیلی موسسه منظمی نیست و ممکنه سوابق شما گم بشه. ضمن اینکه ارسال و دریافت مدارک و پرداختهاتون از داخل آمریکا راحتتر خواهد بود.
    لازم نیست دانشگاهتون مدارک رو ارسال کنه.
    فقط لازمه که شما مدارکتون رو داخل پاکت مهر و موم شده توسط دانشگاه بگذارید و بفرستید برای wes.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

با سلام و احترام
    بنده حدود 3 سال پیش از دانشگاه تهران شبانه در ارشد زبان شناسی فارغ التحصیل شدم
    در حال حاضر قصد ارسال مدارکم رو برای ارزیابی دارم و کارنامه و دانشنامم رو هم ترجمه رسمی کردم و مهر وزارت امور خارجه و دادگستری رو هم گرفتم
    حالا سوالیم این هست که به کجا مراجعه کنم که مدرکم رو مهر م موم شده ارسال کنن به WES؟
    مممنون از راهنمایی شما

سلام
    من برای مهاجرت باید مدرک دکتری رو توسط wesتایید کنم. من مدرکم رو از مالزی گرفتم ولی در حال حاضر ایران زندگی می کنم. امکان داره خودم مستقیما مدرک رو برای ارزیابی به wes بفرستم؟ چون امکان رفتن به مالزی و ارسال از طریق دانشگاه رو ندارم.
    ممنون میشم راهنمائی کنید

Junior Member

سلام خیلی از دوستان تجربشونو گفتن منم کار ارزیابی مدارکمو یک ماه پیش انجام دادم و میخواستم تجربمو بگم شاید به درد کسی بخوره.
    مهمترینش اینه از اصل ریزنمرات فارسیتون یه کپی رنگی خوانا بگیرین و بدین دانشگاه مهرو امضا کنه و بعد به همراه فرم wes مهروموم کنه اصلا لازم نیست اصل ریزنمراتو بذارین و یا از دانشگاه بخواین که دوباره ریزنمراتو صادر کنه. فقط کپی خوانا کافیه که از طرف دانشگاه مهرو امضا هم شده باشه.
    از دانشنامه ی فارسی و ترجمه ی ریزنمره و دانشنامه هم یه کپی بگیرین و میتونین یا داخل همون پاکت مهروموم بذارین یا بیرون پاکت بذارین و همرو تو یه پاکت دیگه بذارین و از آدرس خودتون پست کنین. این کاریه که من انجام دادم و نتیجه گرفتم.
    موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانسم از دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی هست.با دانشگاه تماس گرفتم درمورد وس و کارهایی که باید بکنند چیزی نمی دونستند.توضیح که دادم گفت ما انجام نمیدیم و پاکت انگلیسی هم ندارند و ریزنمرات مجدد هم نمی دهند.حالا من باید چی کار کنم؟باید ببرم وزارت علوم خیابان فردوسی؟

Junior Member

سلام من در مورد دانشگاه غیرانتفاعی اطلاع ندارم ولی در مورد ریزنمرات نیازی به صدور مجدد نیست فقط یه کپی رنگی که کاملا نمرات خوانا باشن بگیرین بدین دانشگاه روی برگه ی کپی ریزنمرات مهرو امضا کپی برابر با اصل بزنه بعد تو پاکت دانشگاه بذارن و مهروموم کنن فکر نمیکنم نیاز باشه پاکت انگلیسی باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahamin96 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانسم از دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی هست.با دانشگاه تماس گرفتم درمورد وس و کارهایی که باید بکنند چیزی نمی دونستند.توضیح که دادم گفت ما انجام نمیدیم و پاکت انگلیسی هم ندارند و ریزنمرات مجدد هم نمی دهند.حالا من باید چی کار کنم؟باید ببرم وزارت علوم خیابان فردوسی؟

Member kiosk آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar1185 نمایش پست ها
    سلام
    من برای مهاجرت باید مدرک دکتری رو توسط wesتایید کنم. من مدرکم رو از مالزی گرفتم ولی در حال حاضر ایران زندگی می کنم. امکان داره خودم مستقیما مدرک رو برای ارزیابی به wes بفرستم؟ چون امکان رفتن به مالزی و ارسال از طریق دانشگاه رو ندارم.
    ممنون میشم راهنمائی کنید
    شما کاری رو که من کردم انجام بدید شرایط شما شبیه به من هست. منم امکان برگشت به کشوری که مدرک رو گرفته بودم نداشتم. باید کسی رو پیدا کنید از دوستان یا همکلاسی ها. فرم امضا شده رو براشون بفرستید از جانب شما ریز نمرات رو بگیرن و مستقیما بفرستند براشون. مدرک رو هم همین جا شماره فایلتون رو روش پرینت کنید و با فکس برای WES بفرستید.
    http://www.memrise.com/ برای یادگیری زبان

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

دوستان این که میفرمایین دو تا بسته تایید شده مدارک را باهم بفرستیم . مگه دانشگاه ها مستقیماً به وس نمی فرستن ؟؟ مثلا برای خودم دانشگاه آزاد و برای همسرم یکی پیام نور و یکی آزاد چه جوری میشه باهم فرستاد ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

سلام خدمت دوستا محترم،
    تایید مدارک توسط wes اینطور که من پرس و جو کردم برای افرادی که در دانشگاهای آزاد تحصیل کرده اند بسیار آسانتر می باشد چراکه در ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد دفتری وجود دارد که همه برگه هایی که باید پر کنین برای ارسال مدارکتون رو داره و حتی اون برگه ها رو هم در نامه ای که مخصوص سازمان WES هست می زاره و می فرسته. ولی متاسفانه این امکان به هیچ وجه برای دانشجویان دانشگاه دولتی فراهم نیست. حتی اگر دانشگاهی مثل علم و صنعت قبول کنه که مدارک رو خودش بفرسته برای WES (که البته برای اونا ناشناخته است!) نامه هایی که باید پر کنیم برای در خواست تقاضا برای تایید مدارک و حتی پاکت نامه مخصوص WES در دانشگاهای دولتی موجود نیست. لطفا اگر مطلع از پروسه هستید راهنمایی کنید.
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    من حدود 10 ماه پیش اومدم امریکا و همه مدارکم رو هم ترجمه رسمی کردم
    مدرک لیسانسم رو از دانشگاه اصفهان گرفتم و بعد از ترجمه رسمی بردم واحد بین الملل و برام سیلدش کرد فقط اینجا شک دارم که اصل ریز نمره رو هم گذاشت توش یا نه
    مدرک دانشگاه آزادم رو به علت محدودیت زمانی موفق نشدم سیلد کنم چون دانشگاه سیلد رو به خود شخص نمیده.

حالا دو تا سوال دارم
    اول اینکه تو سایت wes نوشته که اصل ریز نمره فارسی بهمراه کپی ترجمه باید داخل پاکت باشه خواستم مطمن بشم همه دوستان همین کار رو کردند؟
    دوم اینکه میشه مدارک سیلد شده دانشگاه آزادم رو کسی برام بفرسته اینجا و از اینجا با مدرک لیسانسم باهم پست کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmahla نمایش پست ها
    سلام
    شما باید اینارو پست کنید
    "" فتوکپی از اصل ریزنمرات + فتوکپی از ترجمه رسمی ریز نمرات + فتوکپی از اصل دانشنامه + فتوکپی از ترجمه رسمی دانشنامه + فرم وس ""

حالا چون کارشناسی و ارشد دارین تو دو تا پاکت بذارین و پلمپ کنید فکر کنم بهتر باشه
    تنها نکات مهم :
    1) تمام مدارک کپی باشه و اصل نباشه مگر اینکه خود وس بگه !!!!!!!
    2) ریزنمرات توسط دانشگاه پلمپ بشه حالا چه همراه دانشنامه چه جدا (من همه مدارکمو توی یک پاکت گذاشتم و پلمپ کردم)
    3)شماره رفرنستونو روی تمام پاکت ها حتما حتما بنویسید
    4) اگر مدارک کارشناسی و ارشد رو تو دوتا پاکت گذاشتین قبل ارسال حتما توی یک پاکت بذارین که مدارکتون پخشو پلا نشه

مدارک من با یک روز تاخیر از پیش بینی خودشون ، نتیجه ارزشیابی اومد
    دوست عزیز این فرم وس اجبارییه؟ داخل سایت آپشنال نوشته
    ویرایش توسط maxi1 : October 25th, 2017 در ساعت 01:18 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)