صفحه 92 از 120 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام کسی می تونه کمکم کنه؟
    من علوم پزشگی درس خوندم.
    الان برای اپلای دانشگاه ازم خواسته که مدارکم به وس فرستاده بشه و ارزیابی بشه در پروسه اپلای کردن. همه مدارکمو هم آزاد کردم و ترجمه کردم. اما الان که از دانشگاه میخوام واسم مهر و موم کنه میگه باید فرم شماره 12 پر کنی و بره وزارت بهداشت و بلامانع شه و ... . اما به نظر می رسه این فرم مخخصوص کساییه که یا پذیرش گرفتن یا از ایران رفتن. کسی اطلاعاتی داره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepnta نمایش پست ها
    سلام کسی می تونه کمکم کنه؟
    من علوم پزشگی درس خوندم.
    الان برای اپلای دانشگاه ازم خواسته که مدارکم به وس فرستاده بشه و ارزیابی بشه در پروسه اپلای کردن. همه مدارکمو هم آزاد کردم و ترجمه کردم. اما الان که از دانشگاه میخوام واسم مهر و موم کنه میگه باید فرم شماره 12 پر کنی و بره وزارت بهداشت و بلامانع شه و ... . اما به نظر می رسه این فرم مخخصوص کساییه که یا پذیرش گرفتن یا از ایران رفتن. کسی اطلاعاتی داره؟
    سلام
    وزارت بهداشت و دانشگاه های وابسته جهت مکاتبه و ارسال مدارک با دانشگاه ها و موسسات سه کشور امریکا کانادا و انگلستان نیاز به تکمیل فرم 12 دارند.(من فقط این سه کشور اطلاع دقیق دارم). موفق باشید

سلام برای ارزیابی وس نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست؟ و اینکه کپی برابر اصل رو میشه ارسال کرد؟ یعنی کپی رو بدیم دانشگاه مهر و موم کنه برای وس بفرستیم قبوله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    سلام برای ارزیابی وس نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست؟ و اینکه کپی برابر اصل رو میشه ارسال کرد؟ یعنی کپی رو بدیم دانشگاه مهر و موم کنه برای وس بفرستیم قبوله؟
    فقط اصل ریز نمرات با ترجمه دارالترجمه و مهر و موم دانشگاه و ارسال از از آدرس دانشگاه

دوستانی که مدرک پیام نور دارن ممنون میشم کمک کنند. من از 10 امتیاز مدرک همسرم میخام واسه اکسپرس اینتری استفاده کنم. اصل دانشنامه گفتن طول میکشه ولی مدرک موقت و ریز نمرات رو گرفته. با توحه به اینکه فقط نیاز به مهر دارلترجمه هست برای ارزیابی وس میتونم بدون تایید مدارک از وزارت علوم ترجمه پانچ شده با مهر مترجم رسمی رو بفرستم؟ و اینکه پیام نور در تهران مینی سیتی مدارک رو مهرو موم میکنه و تو پاکت میذاره یا در محل تحصیل؟ ممنون میشم کسی تجربه مدارک پیام نور رو داشته باشه کمک کنه.

Junior Member

سلام دوستان من از یه دانشگاهی پذیرش گرفتم که با IERF فقط کار میکنه و باید مدارک را برای ارزشیابی بفرستم. دوستانی که تجربه مشابه دارند بفرمایند حتما باید اصل مدارک ارسال بشه؟ هیچ راهی نیست با گواهی موقت و کارنامه غیررسمی انجام بدن؟ چون با این وضعیت ویزا و طول کشیدن ازاد کردن مدارک بنظر هزینه کردن تو این مقطع منطقی نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام مدرک ارشد و ریزنمرات ارشدم رو ارزشیابی کنم. اصل مدارک و ترجمه رسمی اونها رو دارم.
    می خواستم بدونم کسی موسسه ای رو می شناسه که این ارزشیابی رو انجام بده، با ارسال همین مدارکی که من الان همراه دارم، بدون اینکه بخواد خود دانشگاه تو پاکت مهروموم شده براشون ارسال کنه؟
    کسی تجربه کار با Spantran یا ECE رو داره؟
    خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام. من در حال تحصیل در دوره دکتری توی امریکا هستم. موقع اپلای دانشگاه، توی مراحل پذیرش از من این ارزشیابی رو نخواستن ولی الان ک میخوام 30 واحد از ارشدم رو ترنسفر کنم از من ارزشیابی میخواد. توس سایت Wes مشخصا قید کرده ک باید مدارک مهر و موم شده پست بشن و مسلما من الان ک اینجام این امکان اصلا برام وجود نداره. راه حل یا پیشنهادی به ذهنتون میرسه؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام. من در حال تحصیل در دوره دکتری توی امریکا هستم. موقع اپلای دانشگاه، توی مراحل پذیرش از من این ارزشیابی رو نخواستن ولی الان ک میخوام 30 واحد از ارشدم رو ترنسفر کنم از من ارزشیابی میخواد. توس سایت Wes مشخصا قید کرده ک باید مدارک مهر و موم شده پست بشن و مسلما من الان ک اینجام این امکان اصلا برام وجود نداره. راه حل یا پیشنهادی به ذهنتون میرسه؟ ممنونم
    اگر خودتون به دانشگاه مورد نظر دسترسی ندارید باید از یک دوست کمک بگیرید تا این پروسه گرفتن مدارک از دانشگاه و ارسال رو برای شما انجام بده

Junior Member

دوستان من ارشدمو شریف خوندم اصلا میگه ما مدارکو نمیداریم تو پاکت و مهر بزنیم. ولی کارنامه انگلیسی جیدن و دانشنامه من دو زبانه فارسی و انگلیسیه. البت من مدارکمم ترجمه کردم پ. تور خدا بگید بنظرتون بهترین کار چیه؟ من لیسانسمو گذاشتم تو پاکت مهر و موم شده. برای تایید وس برهی ارشدم چکار کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)