صفحه 94 از 120 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام
    سوالم اینه که وقتی بررسی توسط wes تموم میشه تاییده رو چجوری میده به ما؟
    منظورم اینه که من که برای اقامت میخوام اقدام کنم به چه صورت بدستم میرسه؟

Junior Member

سلام، وقت بخیر
    من یه سوال در مورد ارزیابی مدارکم در سایت wes دارم.
    من برای استان ساسکاچوان میخوام اقدام کنم و ناک شغلیم رگولیت هست.(مهندسی کامپیوتر)
    حالا برای wes کدوم گزینه رو باید بزنم که course_by_course و ICAP مدارک منو بررسی کنه؟
    اصلا از من سوالی در این زمنیه نپرسید.
    من اکانتم رو ساختم ولی هنوز پرداخت نکردم.میتونم تبدیل کنم به Course_By_course و ICAP????????
    ممنون میشم جواب بدید

سلام. من قصد دارم برای اکسپرس انتری فدرال اقدام کنم. لذا مدارک تحصیلی رو باید ترجمه کنم و برای WES بفرستم. ممنون میشم اگر پاسخ بدید که آیا باید حتما دانشنامه را ارسال کنم یا با مدرک موقت هم امکان پذیره. همچنین آیا ریز نمرات هم لازم است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiamarzbani نمایش پست ها
    سلام. واسه من چون داخل دانشنامه و ریزنمرات ذکر شده بود که دوره شبانه بودم (ورودی 88) ، دارالترجمه تحت الفظی ترجمش کرده بود که خیلی ضایع بود ! در نتیجه ازشون خواستم طوری ترجمه بشه که مفهوم اصلی "دوره شبانه" رو منتقل کنه، خوشبختانه قبول کردن و نوشتن شهریه پرداز (Tuition-Paying) ! این که دوره ای که خوندید شهریه ای بوده یا نه میشه گفت تقریبا بی تاثیره در پذیرش، زیاد سخت نگیرید.

سیار ممنونم از راهنماییتون. مترجم به من میگه معادل دوره شبانه همون نوبت دوم هست و مینویسم second shift courses آیا این مشکل ساز خواهد بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FatimaFAM نمایش پست ها
    سیار ممنونم از راهنماییتون. مترجم به من میگه معادل دوره شبانه همون نوبت دوم هست و مینویسم second shift courses آیا این مشکل ساز خواهد بود؟
    کلا برای اینا حضوری و غیر حضوری مهمه.شبانه و روزانه اش اهمیتی نداره ،
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

خدمت دوستان خودم عرض کنم که این چند تا مطلب رو حتما برای ارسال مدارک خودتون به WES رعایت کنید :
    1. مدارکتون رو حتما به صورت تفکیک شده بر مبنای هر دانشگاهی که بودید بفرستید یعنی مثلا اگر کاردانی تهران بودید - کارشناسی قزوین بودید و ارشد مثلا اهواز باید سه تا پاکت تهیه کنید و هر کدوم مجزا مدارک اون مقطع و دانشگاه رو داخلش بزارید و حتما حتما روی قسمت محل باز کردن نامه مهر زده بشه بصورتیکه تمام بخش های قابل باز شدن پاکت مهر خورده باشه و امضاء شده باشه.
    2.حتما این مهر توسط واحد امور بین الملل دانشگاه و لاتین باشه و اگر نبود بخش آموزش باید مهر کنه اونم چندین بار روی اون قسمتهایی که گفتم مهر بزنید که اینا خیالشون راحت بشه شما بازش نکردید.
    3.حتما برای بستن درب پاکت نامه از سر و ته و وسط با چسب محکم و شیشه ای و 5 سانی سیل بشه که مورد قبول باشه.
    4.حتما آدرس خود دانشگاه رو بصورت یک لیبل تایپ شده با شماره تلفن و کد پستی روی پاکت بچسبونید.
    5.حتما شماره رفرنس خود WES رو که قبلا پولشو پرداخت کردید و بهتون داده رو روی پاکت کمی درشت بنویسید.
    6.لیبل خود ادرس WES رو هم که از سایت گرفتید و دقت کنید که دوتا آدرس داره بسته به نوع پستی که میفرستید باید بنویسید.

برای مورد یک این توضیح رو میدم که چون تو ایران برای منی که ارشد خوندم دانشگاه های کاردانیم و کارشناسیم مدارک رو میفرستن به دانشگاه آخریم و اونها هم بعد از دریافت گواهینامه کاردانی و کارشناسی من به من گواهی کارشناسی ارشد رو میدن.اما این شرکت اینارو نمیفهمه و همش میگه که باید هر دانشگاه جدا خودش بفرسته که الان این شده مشکل من. الان تمام مدارک من در دانشگاه آخری هست که من ازش مدرک گرفتم و دانشگاه های قبلی چیزی ندارن که بفرستن مگر اینکه خود شما بری دستی مدرک ترجمه شدت رو ببری بزاری تو پاکت اونا و اونا هم مهر و موم کنن شما خودت بفرستی. که شاید اینجوری قبول کنن.
    اینم از تجربه تلخ من با WES

Junior Member

با سلام
    حتما course by course بفرستید و کامل باشه چون بعدا به مشکل بر میخورید.

Junior Member

سلام .
    مدرک موقت اگر دارید که ترجمه شده هست میتونید بفرستید من خودم موقتم رو فرستادم. اما اگر دانشنانه دارید و دستتون هست دانشنامتون رو بفرستید مشکلی نداره.

Junior Member

سلام
    اگر ادرسی رو فرستادید یه مشخص کردید که بعد از بررسی به کجا بفرسته که اون خودش بعد تایید این کارو میکنه و شما میتونید از اونجا پیگیری کنید.اما اگر در روند درخواست خودتون خواسته باشید که یه نسخه تایید هم برای شما بفرسته براتون حتما میفرسته.داخل سایتش هم اعلام میکنه که تایید شده و به محل مورد نظر ارسال شده.

Junior Member

سلام
    کلا روند بررسی دروس برای اونها به این شکل هست که میان دروسی که مورد نیاز نیست رو خارج میکنن و دروس اصلی رو محاسبه میکنن و معیار رو بر روی نمرات اونها قرار میدن و بعد از برآورد این نمرات اونها رو برپایه معدل خودشون از 4 محاسبه میکنن و مشخص میکنن.برای من دقیقا هم دانشگاه و هم این موسسه همین کارو کرده .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)