صفحه 96 از 120 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام به همه دوستان

من چندتا سوال داشتم در خصوص ارزیابی مدارک تحصیلی توسط WES برای مهاجرت به کانادا
    1- دانشگاه ما ریز نمرات انگلیسی و مدرک موقت انگلیسی رو با مهر برجسته دانشگاه بهمون میده و همونو مهر و موم میکنه که بتونیم بفرستیم. بنظرتون این از نظر WES قابل قبوله یا نه؟
    2- من همین مدارک موقت رو میتونم بدم دارالترجمه که مهر NAJIT یا NAATA روی همون مدارک انگلیسی بزنه یا کلا اون مدارک موقت رو برای من خودش دوباره ترجمه کنه و همون مهر رو بزنه، بعدش دانشگاه اینو برام مهر و موم کنه و اینو بفرستم از نظر WES قابل قبوله بنظرتون؟

ممنون میشم جواب بدین اگر اطلاعاتی دارین

Junior Member

درود دوستان،

من لیسانسم دانشگاه آزاده و ارشدم سراسری.

۱- من الان یه پروفایل واسه WES بسازم و هر دو مقطع وارد کنم؟ یا یه پروفایل جداگانه برای هر مقطع بسازم؟
    ۲- دانشگاه آزاد چون خودش می‌فرسته من نمی‌تونم هر دو مقطع رو تو یه پاکت بذارم، جدا جدا بفرستم مشکلی پیش نمیاد؟
    ۳- بعد این تاییده WES انقضایی چیزی هم داره؟

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka86 نمایش پست ها
    درود دوستان،

من لیسانسم دانشگاه آزاده و ارشدم سراسری.

۱- من الان یه پروفایل واسه WES بسازم و هر دو مقطع وارد کنم؟ یا یه پروفایل جداگانه برای هر مقطع بسازم؟
    ۲- دانشگاه آزاد چون خودش می‌فرسته من نمی‌تونم هر دو مقطع رو تو یه پاکت بذارم، جدا جدا بفرستم مشکلی پیش نمیاد؟
    ۳- بعد این تاییده WES انقضایی چیزی هم داره؟

با تشکر فراوان
    یک پروفایل بسازید. مدارک رو در پاکت دربسته دانشگاه بگیرید و خودتون با آدرس فرستنده دانشگاه از نزدیک مرکز پستی مدارک رو با مطمین ترین و سریع ترین پست سفارشی بفرستید.
    نتیجه ارزیابی wes پنج سال برای اداره مهاجرت کانادا اعتبار داره.

Junior Member

خیلی ممنون.

اینکه مدارک رو جدا جدا می‌فرستم مشکلی نداره؟
    سراسری رو خودم می‌فرستم، دانشگاه آزاد رو خودشون می‌فرستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka86 نمایش پست ها
    خیلی ممنون.

اینکه مدارک رو جدا جدا می‌فرستم مشکلی نداره؟
    سراسری رو خودم می‌فرستم، دانشگاه آزاد رو خودشون می‌فرستن.
    وقتی خودتون از دانشگاه تحویل میگیرید می‌فرستید نباید اسم و آدرسی از خودتون به عنوان فرستنده بیارید و مثلا اگر دانشگاه تون تهران هست باید از همونجا بفرستید نه از اصفهان، بعلاوه اینکه من شخصا به ارسال مدارک توسط دانشگاه آزاد اونهم برای موضوع به این مهمی اعتماد نمیکنم.

Junior Member

سلام دوستان
    خسته نباشید
    1-سوال من اینه که در سایت WES برای انتخاب بین 2 گزینه استاندارد اپلیکیشن و ECA اپلیکیشن دقیقا چه تفاوتهایی هست ؟

2-واینکه در مراحل ثبت درخواست ایا ما باید بگیم که برای کدوم نهاد یا دانشگاه مدرکو بفرستن یا بعد از اینکه evaluation انجام شد ، رفرنس نامبری میده با ما یا باید درخواست بدیم مدرک تایید شده مارو به فلان دانشگاه بفرسته ؟

3-کیس من طوریه که دانشگاهی که میخوام اپلای خود ترجمه مدرک رو میگیره و نیازی به تاییدیه wes نیست منتها بعد از 2 3 سال اگر بخواهم برای دانشگاه دیگری اقدام کنم و یا پرونده مهاجرت باز کنم قطعا تاییده wes رو میخوام و از اونجاییکه 5 سال اعتبار داره ترجیح میدم همین الان اقدام کنم ؟! حالا موندم به کدوم روش از 2 روش wes
    با تشکر

سلام دوستان. من یه سوال در مورد نحوه ارسال داشتم. میخوام برای مهاجرت کانادا اقدام کنم. من تمام مدارکم و ترجمه ها رو طبق پروسه ای که تو wes اومده آمده کردم. میخواستم ببینم مشکلی نداره مدارکم رو بدم به یکی از دوستام که ساکن کانادا هست ببره و از اونجا پست کنه؟ از این بابت میپرسم که احتمالا از نظر هزینه و زمان ارسال صرفه جویی میشه و میتونم با پست معمولی از کانادا بفرستم به جای INTERNATIONAL COURIER. میخواستم نظر دوستان رو بدونم. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energies | École de technologie supérieure

سلام به همه،
    دوستان من در اپلای برای ارشد یه دانشگاه کانادایی هستم، مدارک و ریزنمرات تایید شده را ترجمه رسمی کردم با تاییدیه ها، حالا میخواهم برای ارزیابی به WES ارسال کنم، دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم
    همین مدارک را ازشون بخوام در پاکت مهر موم شده بگذارند و ارسال کنند؟ یا خودم پاکت مهرموم شده را بگیرم به آدرس WES ارسال کنم؟
    راستی آیا واقعا ارزیابی مدارک برای دانشگاه ها لازم است؟؟؟؟ چند دانشگاه دارم اقدام میکنم فقط این یکی همچین چیزی خواسته.

با تشکر

Junior Member

سلامو
    دوستان يک سوال دارم. در ليست دانشگاه هايي که در سايت wes نوشته شده اسم دانشگاهم نيست. بايد چکار کنم؟

Junior Member

دوستان ببخشید، ممنونم میشم اگر پاسخ سوالم را بدهید:

آیا تا به حال شده که وس مدارک تحصیلی را ارزیابی نکنه و ایراد به اصل مدرک بگیره؟ یا اینکه اگر مدارک تحصیلی را طبق شرایط گفته شده اشان بفرستیم و اشکالی ظاهری نداشته باشد، حتما می پذیرند؟

من مدارک تحصیلی ام را تازه دیروز برای وس ارسال کردم، آخرین مدرک تحصیلی ام ارشد دانشگاه تهران هست، که برای ارزیابی آن نگرانی چندانی ندارم، بیشترین نگرانی ام بابت مدرک کاردانی ام هست، که در ابتدا قرار بود کارشناسی باشد، که بعد از ۵ سال تحصیل و گذراندن بیش از ۱۰۰ واحد، و چندین بار مشروطی🙊، مدرک معادل کاردانی بهم دادند با معدل ۱۲/۰۱🙈، و سپس کارشناسی ناپیوسته گرفتم و ارشد دانشگاه تهران.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)