صفحه 97 از 120 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام دوستان. یک سوال اورژانسی داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. من یه درس افتاده دارم که با احتساب اون معدلم 14.90 میشه ولی بدون اون 16.05 . بنظرتون معدلم و بدون اون نمره عنوان کنم مشکلی پیش میاد؟ چون خودشون هم درس افتاده رو تاثیر نمیدن تو معدل
    خیلی لطف میکنید گه جواب بدید خیلی ضروریه

Junior Member

سلام دوستان با عرض شرمندگی و ناراحتی میخواستم یک تجربه تلخ دیگه از WES رو با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.
    همونطوری که تو پست های قبلیم گفتم و دوستان سوال کردن باید کلیه مدارک ها تاید مترجم و مهر داشته باشه و وزارت علوم هم تایید کرده باشه (واسه محکم کاری) بعد اکانت بسازید و بفرستید با پست ایران حدود 21 روز میرسه و خارجی حدود 5 روز.بعد از 3 روز که رسید اکانتتون رو چک کنید تا وضعیتتون رو بدونید.
    نکته های خیلی مهم که باعث شد من نزدیک به 6 مرتبه مدارک رو بفرستم و نتیجه نگیرم.!!!!
    1. حتما مدارک را بصورت جدا جدا بفرستید یعنی مال هر دانشگاه رو جدا بفرستید.
    2. به پولش فکر نکنید چون بر میگردونن و باید هزینه ترجمه مدرم و پست رو دوباره بدید.
    3.حتما مدارکتون تو پاکت مهر و موم شده باشه.درب پاکت از داخل چسب بزنید(مایع) و روشم امضا بشه و روی امضا چسب بزنید.
    4.آدرس و مهر دانشگاهتون رو در محل های درز پاکت بزنید تا اونا خیالشون راحت باشه که باز نشده.
    5.حتما از کد و ادرسی که داده بهتون استفاده کنید ( تو سایتش هست) و نسبت به ادرس دقت کنید .2 مدل روش و ادرس ارسال داره با پست معمولی و اکسپرس.
    6.الان بیشتر پاکت ها رو تو گمرک باز میکنن .اگر مثل من بد شانس باشید پاکتتون باز میشه و اونا قبول نمیکنن.
    7. اکانت WES تون رو حتما روی پاکت بفرستید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ekhordad نمایش پست ها
    1- دوستان میشه دو پاکتی که توش مدارک هست و توسط دانشگاه ها ی ارشد و لیسانس مهر و موم شده رو تو یک بسته پستی گذاشت و برای WES فرستاد ؟ (دانشگاه های ارشد و لیسانس یکی نیستن) این رو میپرسم چون WES گفته باید خود دانشگاه حتما بفرسته و من دانشگاه هام این کار رو نمیکنن

2- در این صورت رو بسته پستی برای آدرس فرستنده آدرس دانشگاه ارشد رو بنویسم یا دانشگاه لیسانس یا خونه ؟
    سلام دوست عزیز
    من دقیقا همین مشکل رو دارم الان. دانشگاه های کارشناسی و کارشناسی ارشد من باهم متفاوت هست. شما این سوال رو پرسیدید ولی متاسفانه بی پاسخ مونده و الان مشکل و سوال من هم هست.. چون WES میگه که دانشگاه ارسال کنه، در این صورت باید دو بسته جدا برسه دستشون. اگه با هم برسه اونم تو یه پاکت ینی خودمون ارسال کردیم. تابلو میشه!!!
    خواستم ببینم شما چیکار کردید و آیا نتیجه مساعد بوده یا خیر؟
    آیا کسی تجربشو داشته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    ممنونم

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید.
    من در حال حاضر لیسانس الکترونیک دارم.میخوام برای اینکه دو مدرکه بشم کاردانی برق یا مخابرات بخونم.
    سوالم اینجاست که با توجه به این که خیلی از واحدهای درسیم تطبیق میخورن،آیا ممکنه مشکلی در تایید مدارک من توسط wes پیش میاد؟

سلام دوستان
    من سوالات بقیه رو خوندم اما فکنم خیلی گیج شدم برای همین سوال خودم رو میپرسم، عذر میخوام اگه تکراری هست.
    من فوق لیسانس دارم و میخوام برای اکسپرس اینتری اقدام کنم و میخوام از مدرک همسرم هم استفاده کنم. اما باید ابتدا مدارک توسط WES تایید بشه برای اینکار مدرک فوق لیسانسم رو آزاد کردم و توو سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم برای تایید جهت ترجمه آپلودش کردم که هنوز جوابش نیومده. وقتی تایید شد باید این اصل مدرک و ریزنمرات پست بشه وزارت و بعد از اون ترجمه و ارسال به WES؟ یا نه؟ چون بعضیا گفتن دانشگاه باید بفرسته به wes!!! من مراحل دقیق انجام اینکار رو میخوام ممنون میشم راهنماییم کنید. در ضمن من ناپیوسته خوندم یعنی فوق دیپلم، لیسانس و فوق. مدارک این هاهم باید ارسال بشه به wes؟ و اینکه تا جایی که خوندم توو همین صبحت های دوستان، هزینه مازاد نداره و کلا همون 200 دلار هست.درسته؟ تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - دانشگاه تهران

سلام دوستان وقت بخیر
    عذر میخوام اگر سوالام تکراریه چون حقیقتا نظرات خیلی مختلفه. ممنون میشم جواب بدین این دو سوال من رو

من برای یکی از دانشگاه های کانادا باید wes رو انجام بدم. دانشگاه تهران درس خوندم. الان که اکانتم رو ساختم، با چهار پکیج مختلف برای پرداخت مواجه شدم: 245 دلار، 210 دلار، 150 دلار و 115 دلار.
    که همشون آفیشال داکیومنت رو ارزیابی میکنند، ولی آپشنهای دیگه دارن گرونترها. مثلا معدل رو به کانادایی حساب میکنن و ارزش هر کورس رو در کانادا میگن و ...

1- حالا به نظرتون با توجه به گرونی دلار، کدوم آپشن بهتره که نه سیخ بسوزه نه کباب؟
    2- و سوال دوم اینکه: دانشگاه تهران خودش ریز نمرات رو به صورت آفیشال دی اچ ال میکنه به مقصدها و غیر رسمیش هم داده دست خودمون. من میتونم همین غیر رسمی ها رو بفرستم؟ یا باید حتمن آفیشال خود دانشگاه دی اچ ال کنه؟

Junior Member

سلام دوستان

من ارزیابی وس برای مهاجرت کانادا داشتم . الان ارزیابی ریز نمرات میخوام برای آمریکا.... ایمیل زدم به کانادا و گفتن که اکانت جدید بسازم برای آمریکا و پرداخت کنم و رفرنس نامبر بگیرم. بعدش جفت رفرنسارو بفرستم برای کانادا و درخواست انتقال مدارک به آمریکا رو بدم ...
    خواستم ببینم کسی این تجربه را داشته ؟

یا اینکه خودمون از دانشگاه سریع نامه ها و مدارک رو بفرستیم توی زمان صرفه جویی نمیشه ؟

ممنون میشم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط Afso0on نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ارزیابی وس برای مهاجرت کانادا داشتم . الان ارزیابی ریز نمرات میخوام برای آمریکا.... ایمیل زدم به کانادا و گفتن که اکانت جدید بسازم برای آمریکا و پرداخت کنم و رفرنس نامبر بگیرم. بعدش جفت رفرنسارو بفرستم برای کانادا و درخواست انتقال مدارک به آمریکا رو بدم ...
    خواستم ببینم کسی این تجربه را داشته ؟

یا اینکه خودمون از دانشگاه سریع نامه ها و مدارک رو بفرستیم توی زمان صرفه جویی نمیشه ؟

ممنون میشم جواب بدین
    باید همین روش انتقال از wes کانادا به آمریکا رو انجام بدید که خودشون گفتن ، نمیتونید دوباره از اول اقدام کنید چون سیستم بر اساس اسم و تاریخ تولد شما رو به عنوان کاربر رجیستر شده می‌شناسه.

Junior Member

سلام
    آقا بالاخره بعد 6 بار ارسال موفق شدم از سد وس لعنتی عبور کنم. خلاصه داستان رو براتون یکبار برای همیشه کامل مینویسم.
    مدارک رو از مترجم که گرفتید با مهر مترجم فقط هم بفرستید اوکی هست.مدارک هر دانشگاه رو هم بصورت مجزا داخل هر پاکت بگذارید و مهر و موم کنید.درب پاکت رو با چسب مایع خوب چسب کاری کنید و بعدش چند تا مهر آموزش دانشگاه یا غیره رو روی درب باز کردن نامه 2 تا - روی پایین یکی و روی درز وسط پاکت هم دوتا بزنید و بدید آموزش امضاء کنه. ادرس رو از خود وس پرینت بگیرید و حتما کد تون رو روش بنویسید و بچسبونید روش.مدارک هر کدوم بصورت مجزا پست بشه حتما .نگران پولش نباشید و اشتباه منو که 6 بار مدارکم رو با هم فرستادم نکنید.قبول نمیکنن ها!!
    ینی 3 تا پاکت با سه تا مهر و موم و امضا آموزش که داخلش مدارک ترجمه شده هست با مهر مترجم و کپی مدارک فارسیتون که ضمیمش هست. بفرستید که به امید خدا سریع اوکی بشه.
    نکته : من کاردانیم مال انیستیتو بود که منهل شد و رفت تو دل یه دانشگاه دیگه و بعد اون دانشگاه با یک دانشگاه بزرگتر جوین شد و مدرک منو اونا مهر کردن. اینارو وس نمیفهمید !!! من دهنم ... ببخشید شد تا طی چند تا نامه به اونها هم بفهمونم که داستان چیه.دست آخرم به من گفتن که پرونده منو میفرستن به اداره مربوطه جهت تایید صحت گفته های من. بعد از اون من متوجه شدم که اونا یه کارمند ایرانی دارن که تمام کلک ها رو میدونه !! و نهایتا اون تایید کرد که من درست میگم و بهم میل زدن که آقا قبول شد و حداکثر تا 7 روز دیگه به دانشگاهت ارسال میشه. اینم از تجربه وس که بالاخره تموم شد. برای همتون آرزوی بهترین ها رو دارم.
    موفق باشید

Junior Member

یه مطلب دیگه که دیدم دوستان سوال میکنن . اگر شما امریکا هدفتون هست بفرستید به امریکا ولی ار هدفتون کانادا هست بفرستید به وس کانادا. خسیس بازی درنیارید بدید براتون کامل تفکیک کنن چون بعدا به مشکل بر میخورید. ینی پکیج کامل رو انتخاب کنید تا درس به درس و ترم به ترم براتون محاسبه بشه.اینا به هر کجای دنیا که بخواید براتون میفرستن. اگر تو این راه ثابت قدم هستید باید بدونید که باید خیلی بیش از اینها پول خرج کنید پس اصلا اشتباهات منو نکنی تا مجبور نشید چند بار و بسیار بیشتر پول بدید. نکن برادر من نکن قربونت برم. ایرانی بازی در نیار و کار رو درست و اصولی انجام بده اینا همه چیشون قانومن منده و بعد یکی کامل میخوا و یکی دیگه تفکیکی .اونوقت شما هستی که باید دوباره و دوباره پول بدی.پس من دارم آزمودم رو با شما شیر میکنم که چی بشه!! که شما مثل من ضرر نکنی دوست من.

به امید موفقیت همتون.
    ایشالا هر جا که دوست دارید اپلای کنید همون بشه و برید به سلامتی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)