صفحه 1 از 38 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

Question سوپر ویزا برای والدین مهاجران

در این مورد من تا به حال توی سایت هیچ مطلبی ندیدم، درحالیکه فکر کنم اکثر مهاجرها بالاخره به یه نحوری بهش فکر می‌کنن یا حتی مشغول طی کردن مراحلش هستن.
    بصورت کاملن معتبر اگر دنبال شرایطش هستید که این آدرس وبسایت اداره مهاجرت کاناداست و تمام جزئیاتش توضیح داده شده.
    منتها من یه کم یه چیزائیش برام مبهم بود و گفتم بهتره یه تاپیک جدا براش درست کنم تا صحبت‌های حول این موضوع یه جا جمع بشه و بعدن برای دوستان پیدا کردنش راحت باشه.

یه قانونی هست که برای فرستادن دعوتنامه، فرستنده باید این مینیمم درآمد رو داشته باشه
    حالا سوال من اینه که اگر درآمد فرد کمتر از این باشه، حتی اگر پدر و مادرش بتونن مدرک مالی قوی تو ایران نشون بدن که می‌تونن خودشون هزینه‌هاشون رو بدن، باز هم نمی‌شه براشون دعوتنامه فرستاد؟
    ممنون می‌شم اگر دوستانی که در این مورد و کلن در مورد نحوه‌ی اقدام برای فرستادن دعوتنامه و اقدام برای گرفتن ویزا از ایران اطلاع دست اولی دارن، اینجا با ما به اشتراک بذارن.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

صراحتا در همون سایت گفته که باید درامد در کانادا باشه. و فکر نکنم که وضعیت مالی در ایران مهم باشه. چون یه طورایی قراره شما ساپورترشون باشید و نه خودشون.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

دوستان ما june 2013 به عنوان permanent وارد کانادا شدیم. درآمد خانواده با این جدولی که هدی عزیز گذاشتند میخوره. به نظر شما میتونیم درخواست سوپر ویزا برای والدین بدیم یا پون مدت کوتاهی اینجا بودیم نمیشه؟ به نظر شما درخواست ویزای ویزیت بدیم احتمال ویزا گرفتنشون بیشتره یا سوپر ویزا؟
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

فکر نکنم به زمانش ربطی داشته باشه... توی شرایطش چیزی نگفته در این مورد
    من خودم هنوز اقدام نکردم البته، هنوز امید دارم بلکه سفارت کانادا توی تهران باز بشه! آرزو بر جوانان عیب نیست خب

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

این ویزای ویزیتوری که علی عزیز اینجا توضیح دادند چیه؟
    http://www.applyabroad.org/forum/announcement.php?f=107
    سوال دیگه اینکه سوپر ویزا روهم آنکارا درخواست میدن؟ دعوت نامه میخواد؟ دعوتنامه آنلاین هست یا برگه ای؟ باید براشون بیمه بخریم؟
    سوال های زیادی دارم. ممنون میشم اگر پروسه رو میدونید کلیاتش رو بگید.
    در ضمن من هنوز تفهمیدم درخواست ویزای ویزیتوری بدیم احتمال ویزا گرفتن بیشتره یا سوپر ویزا؟
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    این ویزای ویزیتوری که علی عزیز اینجا توضیح دادند چیه؟
    http://www.applyabroad.org/forum/announcement.php?f=107
    سوال دیگه اینکه سوپر ویزا روهم آنکارا درخواست میدن؟ دعوت نامه میخواد؟ دعوتنامه آنلاین هست یا برگه ای؟ باید براشون بیمه بخریم؟
    سوال های زیادی دارم. ممنون میشم اگر پروسه رو میدونید کلیاتش رو بگید.
    در ضمن من هنوز تفهمیدم درخواست ویزای ویزیتوری بدیم احتمال ویزا گرفتن بیشتره یا سوپر ویزا؟
    من چون خودم اقدام نکردم جزئیاتش‌و نمی‌دونم
    اما می‌دونم اقلن برای یه سال باید براشون بیمه بگیریم
    در مورد احتمال قبول کردن هم خب این سوپر ویزا اصلن مال والدین مهاجراست دیگه... اگه به اونا ندن به کی می‌خوان بدن؟! فکر نکنم ریجکتی و اینا تو کار باشه، مگر مشکل خاصی باشه!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    من چون خودم اقدام نکردم جزئیاتش‌و نمی‌دونم
    اما می‌دونم اقلن برای یه سال باید براشون بیمه بگیریم
    در مورد احتمال قبول کردن هم خب این سوپر ویزا اصلن مال والدین مهاجراست دیگه... اگه به اونا ندن به کی می‌خوان بدن؟! فکر نکنم ریجکتی و اینا تو کار باشه، مگر مشکل خاصی باشه!
    بر اساس نوشته بعضی وکلای معروف مهاجرتی درصد قبولی سوپرویزا بشرط کامل بودن مدارک خیلی بالاست.
    البته دقت کنید سوپرویزا هزینه اش بالاتر است چون باید برای یکسال بیمه برایشان بگیرید (که خودش نفری دو هزار دلار و بیشتر در میاید). ارزشش فقط بشرطی لست که بخواهند بیشتر از شش ماه کانادا بمانند. اگر بخواهند هر بار فقط یکی دو ماه بمانند ویزای معمولی مالتیپل توریستی (که بهشان اجازه حضور کمتر از شش ماه هر بار را میدهد) احتمالا بصرفه تر است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بر اساس نوشته بعضی وکلای معروف مهاجرتی درصد قبولی سوپرویزا بشرط کامل بودن مدارک خیلی بالاست.
    البته دقت کنید سوپرویزا هزینه اش بالاتر است چون باید برای یکسال بیمه برایشان بگیرید (که خودش نفری دو هزار دلار و بیشتر در میاید). ارزشش فقط بشرطی لست که بخواهند بیشتر از شش ماه کانادا بمانند. اگر بخواهند هر بار فقط یکی دو ماه بمانند ویزای معمولی مالتیپل توریستی (که بهشان اجازه حضور کمتر از شش ماه هر بار را میدهد) احتمالا بصرفه تر است.
    قلوب جان، اصلا رو حرف وکلای مهاجرتی حساب باز نکنید. من خودم به فکر باز کردن دفتر ویزای دانشجویی کانادا در ایران و کانادا هستم
    از شوخی که بگذریم. اگر کسی که در آلبرتا زندگی میکنه چی؟ اون موقع فکر کنم که دولت کریمه آلبرتا خود بیمه رو میده نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    قلوب جان، اصلا رو حرف وکلای مهاجرتی حساب باز نکنید. من خودم به فکر باز کردن دفتر ویزای دانشجویی کانادا در ایران و کانادا هستم
    از شوخی که بگذریم. اگر کسی که در آلبرتا زندگی میکنه چی؟ اون موقع فکر کنم که دولت کریمه آلبرتا خود بیمه رو میده نه؟
    خیر! دولت کریمه کانادا اصلن امکان گرفتن PR برای والدین مهاجرها رو برداشت که خرج دوا و درمونشون‌و نده!
    یکی از شرایط اصلی گرفتن سوپر ویزا گرفتن بیمه یه ساله برای فرده و قانون فدرال هم هست و ربطی به دولت استانی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    خیر! دولت کریمه کانادا اصلن امکان گرفتن PR برای والدین مهاجرها رو برداشت که خرج دوا و درمونشون‌و نده!
    یکی از شرایط اصلی گرفتن سوپر ویزا گرفتن بیمه یه ساله برای فرده و قانون فدرال هم هست و ربطی به دولت استانی نداره
    عجب!! فکر کنم ما کنار اقیانوس هم بریم، اقیانوس خشک بشه. از بس که ما خوش شانسیم!!!

صفحه 1 از 38 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)