صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    من با مولتی ویزا ( ویزای ۶ ماهه) ontario ID برای مادرم گرفتم.
    بله. با ویزای عادی توریستی میشه گواهینامه و حساب بانکی هم داشت.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برای کار مدیکال بغیر از ترکیه کجا رو پیشنهاد میکنند؟
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    برای کار مدیکال بغیر از ترکیه کجا رو پیشنهاد میکنند؟
    مدیکال در داخل ایران انجام میشه.

سلام دوستان ،
    آیا کسی تجربه ویزای توریستی برای خواهر و برادر زیر 18 را دارد ؟ من چند تا سوال دارم.
    اول اینکه نامه اشتغال به تحصیل نیاز دارد یا نه و چه نکاتی برای در این نامه لحاظ شود؟
    دوم اینه اگر برای مادرم و برادرم در یک زمان اقدام کنم ایا احتمال گرفتن ویزای مادرم را پایین می اورم ؟ و اصولا احتمال دادن ویزا به برادرم هم هست یا نه ؟ و بهتره ابتدا مادرم ویزا بگیره بعد برای برادرم اقدام کنم؟
    سوم اینکه اگر همزمان برای اسپانسر شیپی و توریستی اقدام کنم آیا کار درستی است یا مشکل ایجاد می کند ؟
    ممنون

دوستان سلام
    حدودن 10 هفته س که از زمانی که مامانم و بابام رفتن انگشت نگاری برای ویزای توریستی عادی (نه سوپر ویزا) میگذره و هنوز صادر نشده ویزا. من دانشجو هستم اینجا و توی دعوت نامه نوشته بودم تا سال دیگه نمیتونم برم ایران و دوس دارم اونا بیان دیدنم. حالا بنظرتون اگر قبل از اینکه ویزای اونا بیاد من برم ایران اخلال ایجاد میشه توی کارشون؟
    و اینکه کسی جدیدن اطلاعی داره از ویزای والدین بصورت عادی و نه سوپرویزا؟ دارم نگران میشم که نیومده هنوز.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arpeymani93 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    حدودن 10 هفته س که از زمانی که مامانم و بابام رفتن انگشت نگاری برای ویزای توریستی عادی (نه سوپر ویزا) میگذره و هنوز صادر نشده ویزا. من دانشجو هستم اینجا و توی دعوت نامه نوشته بودم تا سال دیگه نمیتونم برم ایران و دوس دارم اونا بیان دیدنم. حالا بنظرتون اگر قبل از اینکه ویزای اونا بیاد من برم ایران اخلال ایجاد میشه توی کارشون؟
    و اینکه کسی جدیدن اطلاعی داره از ویزای والدین بصورت عادی و نه سوپرویزا؟ دارم نگران میشم که نیومده هنوز.
    ممنون

می تونید برید به کار اونا ارتباطی پیدا نمی کنه. ویزای والدین همیشه توریستی عادی است مگر اینکه برای سوپرویزا اقدام کرده باشید که کلا داستان دیگریست و با ویزای دانشجوئی نمی تونید این کار را بکنید و والدین باید معاینه پزشکی بدهند و ...

Junior Member

وستان سلام. من PR هستم و میخوام برای ویزای مادرم اقدام کنم. امکانش هست لیست مدارک مورد نیاز رو برام فهرست کنید؟! البته لینک سایت مهاجرت و غیره رو دارم خودم ولی برای کسانی که اخیرا از ایران اقدام کردن میخوام راهنمایی بگیرم که چه مدارکی لازمه از اونجا و چه مدت طول میکشه این پروسه. ممنون میشم.

دوستان.. اگر پاسپورتی که توش سوپرویزا خورده پر شده باشه و محبور بشیم عوضش کنیم، ویزاش چی می‌شه؟ می‌شه دوباره توی پاس جدید ویزا زد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    دوستان.. اگر پاسپورتی که توش سوپرویزا خورده پر شده باشه و محبور بشیم عوضش کنیم، ویزاش چی می‌شه؟ می‌شه دوباره توی پاس جدید ویزا زد؟

فک کنم خودم جواب خودمو پیدا کردم..
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...um=1096&top=16

باید از نو ویزا گرفت ظاهرن!

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

فک کنم خودم جواب خودمو پیدا کردم..
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...um=1096&top=16

باید از نو ویزا گرفت ظاهرن!
    ویزایی که تاریخش نگذشته و از نظر فیزیکی سالمه اما در گذرنامه ی باطل شده قرار داره، معتبره. باید به همراه گذرنامه نو (دو تا گذرنامه) به مامور مرزی یا هواپیمایی نشان بدید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)