صفحه 24 از 38 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون ،همونطور که گفتم ایشون با ویزای ویزیتوری مالتیپل در کانادا هستند . ضمنا من اطلاع دارم که بیشتر از 6 ماه مداوم نمی تونند در کانادا بمونند ولی نکته عجیب اینه که تو پاس در قسمت ویزا زدن تاریخ صدور ... و تا ریخ انقضا (1/6/2017) که این تاریخ انقضا 10 ماه قبل از انقضای پاسه . در واقع منظورتون اینه که این تاریخ 1/6/2017 ، مهلت خروجشون از ایران و ورود به کاناداست ؟ یا کلا الکی یه تاریخی زده ؟! افسر فرودگاه هم نه چیزی پرسیده نه به جز تاریح ورود مهر دیگه ای زده.
    پس ایشون می تونن اگر ماه دیگه برگردن ایران، دویاره بیان کانادا و شش ماه (تا یک ماه قبل از انقضای گذرنامه بمونن)؟
    بعد هم من گیج شدم ، اگر این تاریحی که زده مهم نیست پس دیگه قاعدتا نباید نیازی به درخواست اکستنشن باشه درسته؟
    بله ایشون می تونن برکردن ایران، حتی یک روز مونده به تاریخ انقضای ویزا برگردند کانادا و شش ماه بمونن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون ،همونطور که گفتم ایشون با ویزای ویزیتوری مالتیپل در کانادا هستند . ضمنا من اطلاع دارم که بیشتر از 6 ماه مداوم نمی تونند در کانادا بمونند ولی نکته عجیب اینه که تو پاس در قسمت ویزا زدن تاریخ صدور ... و تا ریخ انقضا (1/6/2017) که این تاریخ انقضا 10 ماه قبل از انقضای پاسه . در واقع منظورتون اینه که این تاریخ 1/6/2017 ، مهلت خروجشون از ایران و ورود به کاناداست ؟ یا کلا الکی یه تاریخی زده ؟! افسر فرودگاه هم نه چیزی پرسیده نه به جز تاریح ورود مهر دیگه ای زده.
    پس ایشون می تونن اگر ماه دیگه برگردن ایران، دویاره بیان کانادا و شش ماه (تا یک ماه قبل از انقضای گذرنامه بمونن)؟
    بعد هم من گیج شدم ، اگر این تاریحی که زده مهم نیست پس دیگه قاعدتا نباید نیازی به درخواست اکستنشن باشه درسته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله ایشون می تونن برکردن ایران، حتی یک روز مونده به تاریخ انقضای ویزا برگردند کانادا و شش ماه بمونن.
    در ادامه ی پاسخ دوستمون: درخواست تمدید برای زمانیه که شخص می خواد به دلایل خاصی بیش از 6 ماه در کشور بمونه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    خونواده ما افغان مقیم ایراینم ولی
    آبجیم سیتیزن کاناداس ، میخواد واسه مادر و پدرم سوپر ویزا بگیره حالا چند تا سوال دارم!
    در آمد و شرایط کانادا برای سوپر ویزا مادر و پدرم چیه؟
    آیا با وجود اینکه مادر و پدرم تو کانادا حضور داشته باشن میتونه اقدام اسپانسر مادر و پدرم از طریق خویشاوندی کنه که اقامت دایم بگیرن؟یا باید خارج از کانادا باشن؟!
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireeza3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خونواده ما افغان مقیم ایراینم ولی
    آبجیم سیتیزن کاناداس ، میخواد واسه مادر و پدرم سوپر ویزا بگیره حالا چند تا سوال دارم!
    در آمد و شرایط کانادا برای سوپر ویزا مادر و پدرم چیه؟
    آیا با وجود اینکه مادر و پدرم تو کانادا حضور داشته باشن میتونه اقدام اسپانسر مادر و پدرم از طریق خویشاوندی کنه که اقامت دایم بگیرن؟یا باید خارج از کانادا باشن؟!
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
    مقدار کمینه ی درآمد سالیانه ای که خواهرتون باید نشون بدن رو می تونید از جدول شماره ی 3 پیدا کنید: لینک به جدول
    تعداد اعضای خانواده که در ستون چپ نوشته برابره با تعداد اعضای خانواده ی خواهرتون + 2 یعنی مثلن اگر خواهرتون متاهل و صاحب یک فرزند باشند، باید نشون بدن که بالای 51272 دلار در سال درآمد دارن و این موضوع بسته به وضعیت مالی پدر و مادر شما نیست. البته اگر خواهرتون و شوهرشون هر دو باهم به این مقدار درآمد برسند هم مشکلی نیست.

بله شروع درخواست اسپانسری بستگی به این نداره که در اون روز ها مسافر هستند یا در ایران. اما برنامه ی پرونده های اسپانسری برای پدر و مادر همیشه باز نیست و این چند سال یک سال در میون به تعداد محدودی باز میشد. هرچند دولتی که بر سر کاره قول داده شرایط رو بهتر کنه.

من اطلاعات پزشکیم کافی نیست اما بعید می دونم روماتیسم مصداق excessive demand برای سیستم درمانی باشه که بتونه مشکلی ایجاد کنه. بیماری باید بیش از حدود 6500 دلار در سال خرج روی دست کانادا بذاره که به خاطرش متقاضی medically inadmissible شناخته بشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member sooroorsooroor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

سلام دوستان. امکان اقامت دایم برای والدین مهاجرین وجود داره؟ از چه طریقی؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroorsooroor نمایش پست ها
    سلام دوستان. امکان اقامت دایم برای والدین مهاجرین وجود داره؟ از چه طریقی؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
    سوپرویزا اقامت دائم نیست. تاپیک مهاجرت خانوادگی را نگاه کنید.

سلام به همه دوستان.
    یه سوال داشتم. من واسه مادرم واسه ویزای توریستی اقدام کردم. پروندشون ۸ می سابمیت شده. حدود ۴۰ روز پیش هم بایومتریکس رو توی دفتر دبی انجام دادن. ولی هنوز توی پروندشون نوشته که منتظر دریافت بایومتریکس هستند. با دفتر دبی که تماس گرفتم گفتن که ما بایومتریک رو فرستادیم واسه سفارت. آیا کسی میدونه باید چیکار کنیم. من حتی enquiry هم فرستادم ولی جوابی نگرفتم. ممنونم
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

Junior Member

با سلام به همگی،
    در حال اپلای کردن ویزای توریستی برای پدرم هستم که بازنشسته ارتش نیروی زمینی هستن. خواستم بدونم که آیا این قضیه میتونه تاثیر منفی بر قبولی درخواست داشته باشه؟ بهتر نیست که اصلا شغل رو چیز دیگه ای ذکر کنم؟ آیا فردی هست که تجربه مشابه من رو داشته باشه؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    مادرم براي ويزاي مسافرتي اقدام کردند 21june رفتن انگشت نگاري ايروان، الان حدود يک ماه و نيم ميشه که هيچ خبري نيست،
    يه کم نگرانم مشکلي باشه تو پروندشون چون معمولا زودتر از اينا جواب ميدن
    ممنون ميشم اگه بگين که چقد اين پروسه معمولا طول کشيده براتون

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من یک سوال در خصوص سوپر ویزا پدر و مادرم دارم من در حال حاضر درآمد سال گذشته ام از حد مشخص 10000 دلار پایین تر بود خواستم بدونم کسی تجربه ای در این خصوص داره که آیا دارایی خود پدر ومادر میتونه تاثیر داشته باشه و بتونه اون کسری رو کاور کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)