صفحه 12 از 38 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان.
    یک سئوال دیگه. آیا دادن مدیکال قبل از اپلای, خیلی تاثیر داره روی گرفتن یا نگرفتن ویزا؟ کسی تجربه ای داره؟
    دوستانی که اپلای کردین میشه بگین مدیکال رو قبل از اپلای انجام دادین یا بعدش؟
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی دوستان.
    یک سئوال دیگه. آیا دادن مدیکال قبل از اپلای, خیلی تاثیر داره روی گرفتن یا نگرفتن ویزا؟ کسی تجربه ای داره؟
    دوستانی که اپلای کردین میشه بگین مدیکال رو قبل از اپلای انجام دادین یا بعدش؟
    فرقی نمی کنه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان. آیا این موضوع درسته که باید واسه سوپر ویزا از کانادا برای پدر-مادر بیمه بگیریم؟ میشه راهنمایی کنید که از کدوم شرکت باید این بیمه رو گرفت؟ قیمت و طول مدت این بیمه چقدر باشه بهتره؟ ممنون از وقتی که می ذارید.

دوستان این فایل قصد سفر چیه و چی‌ باید بنویسیم؟ purpose of travel

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ssana نمایش پست ها
    دوستان این فایل قصد سفر چیه و چی‌ باید بنویسیم؟ purpose of travel

از زبان مسافر نوشته می شه که هدفشون از این سفر چیه و از همه مهمتر چه چیزی ثابت می کنه که بعد از اتمام سفر بر می گردن ایران.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dianne نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا این موضوع درسته که باید واسه سوپر ویزا از کانادا برای پدر-مادر بیمه بگیریم؟ میشه راهنمایی کنید که از کدوم شرکت باید این بیمه رو گرفت؟ قیمت و طول مدت این بیمه چقدر باشه بهتره؟ ممنون از وقتی که می ذارید.
    ﺑﻠﻪ. ﺑﺮاﻱ ﺳﻮﭘﺮﻭﻳﺰا ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﺣﺪاﻗﻞ ﺑﺭاﻱ ﻳﻜﺴﺎﻝ ﺑﻴﻤﻪ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ. ﻗﻴﻤﺘﺶ ﻓﺮﻗﻲ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ. ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻜﺘﻪ. ﺑﻴﻤﻪ ﻫﺎ ﺩﻳﺪاﻛﺘﺒﻞ ﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻔﻲ ﺩاﺭﻧﺪ (ﻳﻌﻨﻲ اﻳﻨﻜﻪ اﮔﺮ ﺧﺪاﻱ ﻧﻜﺮﺩﻩ ﻣﻮﺭﺩﻱ ﭘﻴش اﻭﻣﺪ ﻛﻪ ﺧﻮاﺳﺘﻴﻦ اﺯ ﺑﻴﻤﻪ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﻨﻴﻦ, ﻣﻘﺪاﺭ ﺩﻳﺪاﻛﺘﺒﻞ ﺭا ﺑﺎﻳﺪ اﺯ ﺟﻴﺐ ﺑﺪﻳﻦ و ﺑﻘﻴﻪ اﺵ ﺭا ﺑﻴﻤﻪ ﻣﻴﺪﻩ). ﻣﻦ ﺗﻮﻱ ﻳﻚ ﻓﺮﻭﻡ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻛﻪ ﺳﻲ ﺁﻱ ﺳﻲ اﺯ ﺑﻴﻤﻪ ﻫﺎﻱ ﺑﺎ ﺩﻳﺪاﻛﺘﺒﻞ ﺑﺎﻻ( ﻣﺜﻼ ﺑﻴﺸﺘﺮ اﺯ 1000 ﺩﻻﺭ) ﺧﻮﺷﺶ ﻧﻤﻴﺎد. اﻣﺎ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﻳﻦ ﺣﺮﻑ ﺗﺎ ﭼﻪ ﺣﺪ ﻣﻌﺘﺒﺮﻩ.
    ﺷﺮﻛﺘﻬﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻔﻲ ﻫﺴﺘﻦ ﻛﻪ اﮔﺮ ﺳﺮﭺ ﻛﻨﻴﻦ ﺗﻌﺪاﺩ ﺯﻳﺎﺩﻳﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻦ ﺑﺒﻴﻨﻴﻦ و ﻗﻴﻤﺘﻬﺎ ﺭﻭ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﻛﻨﻴﻦ. ﻭﻟﻲ ﻣﻂﻤﻴﻦ ﺑﺸﻴﻦ ﻛﻪ ﺑﻴﻤﻪ اﻱ ﻛﻪ ﻣﻴﺨﺮﻳﻦ ﺭﻳﻔﺎﻧﺪﺑﻞ ﻫﺴت ﻛﻪ اﮔﺮ ﭘﺪﺭ و ﻣﺎﺩﺭﺗﻮﻥ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻦ ﻭﻳﺰا ﺑﮕﻴﺮﻥ ﻳﺎ اﻳﻨﻜﻪ اﮔﺮ اﻭﻣﺪﻥ و ﺯﻭﺩﺗﺮ اﺯ ﻳﻜﺴﺎﻝ ﺑﺮﮔﺸﺘﻦ ﺑﺘﻮﻧﻴﻦ ﺑﻘﻴﻪ اﺵ ﺭﻭ ﭘﺲ ﺑﮕﻴﺮﻳﻦ (ﭘﺲ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺷﺮﻃﻴﻪ ﻛﻪ اﺻﻼ اﺯ ﺑﻴﻤﻪ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﻜﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻦ). ﻣﻦ اﺯ ﺟﺎﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻗﻴﻤﺖ ﮔﺮﻓﺘﻢ. اﺯ ﻫﻤﻪ اﺭﺯﻭﻧﺘﺮ msg و gms ﺑﻮﺩﻥ. ﺣﺎﻻ ﺑﺎﺯ ﺧﻮﺩﺗﻮن ﻫﻢ ﺳﻮاﻝ ﻛﻨﻴﻦ اﻟﺒﺘﻪ.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    از زبان مسافر نوشته می شه که هدفشون از این سفر چیه و از همه مهمتر چه چیزی ثابت می کنه که بعد از اتمام سفر بر می گردن ایران.
    خیلی‌ ممنونم از جوابتون، آیا نمونه‌ای دارید که بتونه بهم کمک کنه؟ آیا باید تاییدِ امضا بشه؟ آیا باید کوتاه و در حد ۱-۲ خط باشه یا بیشتر؟ خلاصه اینکه آیا نمونه‌ای وجود داره که بهم کمک کنه؟ خیلی‌ از لطف شما ممنونم

Junior Member

سلام.
    توی فرم 5257E, یک قسمت گفته به انگلیسی یا فرانسه میتوانید ارتباط برقرار کنید یا نه (جواب سئوال فقط بله و خیر هست),
    اگر پدر و مادرم در حد کلمات و جملات ساده بلد باشند, آیا باید بگیم بله یا نه؟
    نگرانی من اینه که بگم نه و امکان رد شدن رو بالا ببرم.
    خیلی ممنون میشم راهنمایی ای کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssana نمایش پست ها
    خیلی‌ ممنونم از جوابتون، آیا نمونه‌ای دارید که بتونه بهم کمک کنه؟ آیا باید تاییدِ امضا بشه؟ آیا باید کوتاه و در حد ۱-۲ خط باشه یا بیشتر؟ خلاصه اینکه آیا نمونه‌ای وجود داره که بهم کمک کنه؟ خیلی‌ از لطف شما ممنونم
    سلام.
    والا من که یک نامه از زبان پدر و مادرم نوشتم و توش سه تا چیز رو بیان کردم: یکی اینکه دلیل اومدنشون چیه (ویزیت و ...). دوم اینکه فاند کافی برای هزینه های سفر موجود هست و دیگه اینکه چرا حتما برمیگردند و تمایلی به ماندن در کانادا ندارند. که یک کمی شبیه به چیزی شد که توی invitation letter هم بود ولی خوب بهتره که یک کم فرق داشته باشه و از زبان پدر و مادرتون باشه.
    با توجه به تحقیقی که من کردم مهم نیست که نامه طولانی باشه.
    راستی از فروم http://www.canadavisa.com/ هم گاهی میشه کمکهای خوبی گرفت.

موفق باشین.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008 نمایش پست ها
    سلام.
    توی فرم 5257E, یک قسمت گفته به انگلیسی یا فرانسه میتوانید ارتباط برقرار کنید یا نه (جواب سئوال فقط بله و خیر هست),
    اگر پدر و مادرم در حد کلمات و جملات ساده بلد باشند, آیا باید بگیم بله یا نه؟
    نگرانی من اینه که بگم نه و امکان رد شدن رو بالا ببرم.
    خیلی ممنون میشم راهنمایی ای کنین.
    نه پاسخ شما به اون سوال هیچ ارتباطی به نتیجه درخواستشون نداره. اگر نمی تونن در حد ساده مکالمه کنند بزنید نه. پاسخ اون سوال در مورد حالت های خیلی خاصه که ممکنه نیاز به مصاحبه باشه. عملن برای شما چیز مهمی نیست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)