صفحه 13 از 38 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

سلام به دوستان
    من ۲ تا سوال داشتم
    ۱-آیا برای سوپر ویزا تست مدیکال الزامی هست؟ موردی بوده که نخواسته باشند؟
    ۲-در حال حاضر مدت زمان بررسی پرونده چقدر هست؟ وب سایت ۳۷ روز را نشان میدهد، آیا تجربه دوستان هم همین حدود هست؟
    متشکرم

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

با سلام به همه دوستان
    برادر من PR داره و ما میخوایم برای پدر و مادرم سوپر ویزا اقدام کنیم
    توی سایت رفتیم خیلی ریزه کاری داشت و بسیار گیج کننده بود.
    ممکن هست کسی کمک کنه در این زمینه ؟ ممنون
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    برادر من PR داره و ما میخوایم برای پدر و مادرم سوپر ویزا اقدام کنیم
    توی سایت رفتیم خیلی ریزه کاری داشت و بسیار گیج کننده بود.
    ممکن هست کسی کمک کنه در این زمینه ؟ ممنون
    اگر از ريزه كاري بيزاريد بهتره به ويزاي توريستي و شرايطش براي والدين يه نگاهي بندازيد. بنظرم اگر روي يكي دو نكته كوچيك مصر نيستيد از اون طريق خيلي راحتتر كارتون انجام ميشه.

سلام...میخواستم بدونم برای سوپر ویزا روی حداقل درامد شهروند کانادا یا مقیم دائم خیلی حساسن؟یعنی مثلا با 5 هزار دلار کمتر از مبلغ عنوان شده کسی بوده که تونسته باشه ویزاش رو بگیره؟؟..
    sent to cio:11 july 2014
    recieved:15 july 2014,cc charged:9 nov ,PER:12 nov ,AOR:3 Dec,
    update:17 Feb

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2014 نمایش پست ها
    سلام...میخواستم بدونم برای سوپر ویزا روی حداقل درامد شهروند کانادا یا مقیم دائم خیلی حساسن؟یعنی مثلا با 5 هزار دلار کمتر از مبلغ عنوان شده کسی بوده که تونسته باشه ویزاش رو بگیره؟؟..
    مینیمم هایی که اعلام شده رو باید به طور دقیق نشون بدید. اون اعداد میزان توصیه شده نیستند و requirement تلقی میشن. اگر احساس می کنید نمی تونید برآورده کنید، سفارش می کنم ویزای عادی درخواست کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان من می‌خوام برای سوپر ویزا برای پدر و مادرم اقدام کنم. آیا یک اپلیکیشن پر کنم یا هر کدوم رو جدا جدا پر کنم؟ در یک اپلیکیشن آیا باید مثلا پدرم اقدام کنه و بنویسه که می‌خواد برای یک عضو خانواده هم اقدام کنه و مادرم رو اضافه کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ssana نمایش پست ها
    سلام دوستان من می‌خوام برای سوپر ویزا برای پدر و مادرم اقدام کنم. آیا یک اپلیکیشن پر کنم یا هر کدوم رو جدا جدا پر کنم؟ در یک اپلیکیشن آیا باید مثلا پدرم اقدام کنه و بنویسه که می‌خواد برای یک عضو خانواده هم اقدام کنه و مادرم رو اضافه کنه؟
    بله هر دو رو با هم بفرستید، همین طوری که خودتون مثال زدید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان. این 6 ماه که برای ویزای توریستی عنوان شده به چه شکل هست؟ یعنی اگر بعد از 6 ماه یک سفر چند روزه به خارج از کانادا داشته باشن، میتونن برگردن؟ یا کلا 6 ماه در طول کل سال هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. به نظرتون اگر پاسپورت تازه گرفته باشن و پاس اعتبار حدودا 5 ساله داشته باشه، این گزینه مناسب تری نسبت سوپر ویزا نیست؟

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaee نمایش پست ها
    سلام دوستان. این 6 ماه که برای ویزای توریستی عنوان شده به چه شکل هست؟ یعنی اگر بعد از 6 ماه یک سفر چند روزه به خارج از کانادا داشته باشن، میتونن برگردن؟ یا کلا 6 ماه در طول کل سال هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. به نظرتون اگر پاسپورت تازه گرفته باشن و پاس اعتبار حدودا 5 ساله داشته باشه، این گزینه مناسب تری نسبت سوپر ویزا نیست؟
    يعني شش ماع بيشتر نميتونن توكانادا باشن مگه درخواست بدن و بايد يك بار خارج بشن. ومثلا بعد يكروز دوباره ميتونن شش ماه بمونن. كلا توريستي راحتتره اگه اون شش ماه و يكي دو نكته ديگه براشون مهم نيست.

دوستان عزیز می‌شه لطفا یکی‌ لطف کنه و نمونهٔ هدف از مسافرت برای سوپر ویزا برای پدر و مادر رو برام بفرسته؟ Purpose of Travel

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)