صفحه 14 از 38 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

جواب چند تا از کامنت ها رو میدم اینجا:

چه کسانی برای سوپر ویزا اقدام نکنند:
    1- سیتیزن یا پی ار نیستند.
    2- اینجا کار و درامد ندارند.
    3- مینیوم مالی و شرایط سوپر ویزا رو ندارن. شما عملا اسپانسر پدر و مادرتون هستید.
    4- اوضاع سلامت والدینتون خوب نیست ( سرطلان و سکته و ...) و امکان داره که مدیکال رو رد بشن . مدیکال برای سورویزا اجباری است.

در صورت نداشتن شرایط بالا همون ویزای توریستی رو اقدام کنید که الان به همه بلند مدت و تا آخر اعتبار پاسپورت میدن.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اینم یه لیست که بهتر تصمیم بگیرید قبل از اقدام :

- معایب سوپر ویزا:
    1- هزینه بالا. برای دفعه اول باید یکسال بیمه پزشکی بخرین که لااقل 1300$ واسه تون آب میخوره. از اون ور باید والدین مدیکال بدن که دوسال پیش هزینه اش حدود 200 دلار بود.
    2- اگه مینموم لازم رو نداشته باشید صددصد رد میشید. جای چبران نداره که مثلا مادرتون ایران خونه داره و غیره.
    3- طولانی بودن پروسه به دلیل مدیکال

- مزایا سوپر ویزا :
    1- اگه همه چیتون جور و مدارک کامل باشه به قول اینوری های اردکاتون تو یه خط و پشت هم باشن!! خیالتون راحته که گرفتنش صد درصده. به قولی افسر به داشتن تای و دلیل سفر نمیتوته گیر بده چون این ویزاجایگزین ویزای اقامت دائم برای والدین شده.
    2- اعتبار سوپر ویزا تا آخر اعتبار پاسپورت به شکل مولتیپل هست و هر بار میتونن تا حداکثر دوسال تو کانادا بمونن.

امیدوارم جواب سوالا ها رو داده باشم.

دوستان... کسی می‌دونه بیمه‌ای که واسه سوپر ویزا می‌گیریم باید تا چقدر coverage داشته باشه؟ ۵۰ هزار؟ ۱۰۰ هزار؟

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    دوستان... کسی می‌دونه بیمه‌ای که واسه سوپر ویزا می‌گیریم باید تا چقدر coverage داشته باشه؟ ۵۰ هزار؟ ۱۰۰ هزار؟
    صدهزار و برای یک سال پوشش بده.
    http://www.tninsurance.ca/visitorsca...linsurance.htm

Junior Member

پروسه اپلای سوپرویزای پدر و مادر من به اینصورت بود:

مدارک:
    -------
    1- فرم اپلیکیشن
    2- ترجمه سند ازدواج پدر و مادرم
    3- فرم family information برای هر دوشون
    4- بیمه (با کاوریج 100000 دلار برای یکسال و دیداکتیبل 100 دلار)
    5- حساب بانکی خودم و پدر و مادرم و سند خانه آنها و employment letter خودم برای نشان دادن اینکه مینیمم درآمد لازم را داشتم
    6- نامه purpose of travel, هدف از مسافرت از زبان پدر و مادرم
    7- کپی پاسپورت پدر و مادرم
    8- عکس آنها
    9- ترجمه شناسنامه خودم و آنها برای اثبات relationship
    10- فرم use of representative برای اینکه خودم بتونم کارشون رو پیگیری کنم اگر لازم شد
    11- دعوتنامه

پروسه:
    --------
    سابمیت اپلیکیشن (آنلاین): حدود 20 می 2015
    آماده شدن فرم بایومتریکز: همان روز
    انجام بایومتریکز: حدود 26 می
    آپدیت سایت بعد از بایومتریکز: جدود 28 می
    درخواست مدیکال: حدود 24 جون
    انجام مدیکال: حدود 30 جون
    آپدیت سایت بعد از مدیکال: حدود 5 جولای (برای پدرم). برای مادرم هنوز سایت آپدیت نشده.

امیدوارم که این پست, کمکی به کسی بکنه.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

Junior Member

پدر و مادر من, هر دو با هم مدیکالشون رو حدود دو هفته پیش انجام دادند. برای پدرم, سایت حدود 10 روز پیش آپدیت شده و میگه که مدیکال رو pass شدن. اما برای مادرم سایت اصلاً آپدیت نشده و میگه که your action is required و اطلاعات مدیکال لازمه. حالا من نمیدونم چکار کنم. آیا کسی تجربه مشابهی داشته یا پیشنهادی داره در این زمینه؟
    خیلی ممنون
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008 نمایش پست ها
    پدر و مادر من, هر دو با هم مدیکالشون رو حدود دو هفته پیش انجام دادند. برای پدرم, سایت حدود 10 روز پیش آپدیت شده و میگه که مدیکال رو pass شدن. اما برای مادرم سایت اصلاً آپدیت نشده و میگه که your action is required و اطلاعات مدیکال لازمه. حالا من نمیدونم چکار کنم. آیا کسی تجربه مشابهی داشته یا پیشنهادی داره در این زمینه؟
    خیلی ممنون
    مدیکال رو دپارتمان پزشکی CIC در پایتخت پاس می کنه و احتمال این که هنوز نوبت به بررسی آزمایش های مادرتون نشده باشه هست. اگر یکی دو هفته ی دیگه هم سپری شد و تغییری نکرد به دفتر ویزا اطلاع بدید و تأکید کنید که همزمان انجام دادن و با توجه به این تفاوت در پروفایل آنلاین می خواید مطمئن شید که هر دو دریافت شده.
    در ضمن با دکترتون هم چک کنید که هر دو رو درست فرستاده باشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان. ممنون از راهنماییتون امیر آقا.
    دوستان خواستم بگم که مشکل من در این مرحله حل شد و سایت آپدیت شد. اگر برای شما هم مشکل مشابهی پیش اومد, نگران نشین. با دکترتون چک کنین و مطمئن بشین که فرستادن نتایج مدیکال رو و بعدش یک کم صبر کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام دوستان
    من مادرم ویزای توریستی مولتیپل دارند و الان حدود 5ماه هست که کانادا هستند و یک ماه دیگر باید از کشور خارج بشند ولی از انجا که من باردار هستم میخواستم برای اکستند ویزا اقدام کنم ولی تو سایت که میرم نوشته اگه برای پدر و مادر میخواهید اکستند ویزا بگیرید باید بیمه کانادایی تا سقف 100000 دلار بگیرید؟ آیا کسی تا به حال اقدام کرده آیا واقعا این بیمه لازمه میشه من بدون بیمه اقدام کنم؟ من فقط میخوام شش ماه دیگه اکستند کنم ویزاشون رو..
    ورود به تورنتو : 15 آگوست 2013

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parmares نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مادرم ویزای توریستی مولتیپل دارند و الان حدود 5ماه هست که کانادا هستند و یک ماه دیگر باید از کشور خارج بشند ولی از انجا که من باردار هستم میخواستم برای اکستند ویزا اقدام کنم ولی تو سایت که میرم نوشته اگه برای پدر و مادر میخواهید اکستند ویزا بگیرید باید بیمه کانادایی تا سقف 100000 دلار بگیرید؟ آیا کسی تا به حال اقدام کرده آیا واقعا این بیمه لازمه میشه من بدون بیمه اقدام کنم؟ من فقط میخوام شش ماه دیگه اکستند کنم ویزاشون رو..
    برای موردِ مادر شما، درخواست تمدید اجازه ی اقامت موقت به دو حالت امکان پذیره:

درخواست تمدید کوتاه مدت (عادی) که در این صورت معمولن بیش از یکی دو ماه اجازه نمیدن.
    درخواست تمدید دو ساله (سوپرویزا) که در این صورت باید تمام شرایط سوپرویزا رو ارائه کنید: مینیمم درآمد شما، تعهد شما برای پشتیبانی مالی از مادرتون، انجام Medical Exam و خرید بیمه ی 100k برای حداقل یک سال
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)