صفحه 15 از 38 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

مممنون از پاسختون
    پس اگر من فقط درخواست تمدید ویزا بکنم که طبق اون فرم اولیه میشه زیر شش ماه، نیازی به خرید بیمه و مدیکال نیست؟
    منظورم اینه که ملزم به انتخاب گزینه دو نیستم؟
    ورود به تورنتو : 15 آگوست 2013

من به یه مشکل خیلی مسخره موقع اپلای کردن برای ویزا برخوردم که حسابی رفته روی اعصابم!!

Application for Visitor Visa (Temporary Resident Visa) Made Outside of Canada (IMM5257) (required)
    Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada

این دو تا فرم رو هرکاری می‌کنم نمی‌تونم باز کنم! ACROBAT READER رو هم به آخرین ورژنش آپدیت کردم باز می‌گه نمی‌تونم بازش کنم :|
    کسی این مشکل رو داشته تا حالا؟
    اگر کسی می‌تونه این دو تا رو باز کنه و برای من همینجا آپلود کنه خیلی خیلی ممنون می‌شم

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    من به یه مشکل خیلی مسخره موقع اپلای کردن برای ویزا برخوردم که حسابی رفته روی اعصابم!!

Application for Visitor Visa (Temporary Resident Visa) Made Outside of Canada (IMM5257) (required)
    Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada

این دو تا فرم رو هرکاری می‌کنم نمی‌تونم باز کنم! ACROBAT READER رو هم به آخرین ورژنش آپدیت کردم باز می‌گه نمی‌تونم بازش کنم :|
    کسی این مشکل رو داشته تا حالا؟
    اگر کسی می‌تونه این دو تا رو باز کنه و برای من همینجا آپلود کنه خیلی خیلی ممنون می‌شم
    ...من با FOXIT reader باز کردم شد

من درباره سوپر ویزا میخواستم بدونم اگر 2 تا خواهر یا برادر هر 2 کانادا باشن و با هم زندگی کنن، میتونن مجموع در امداشون رو به حدی که مد نظر دولت کاناداس برسونن یا فقط باید یکیشون اون حداقل رو بیاره؟؟

Junior Member

برای سوپر ویزا از طریق سایت به همون قسمت ای‌ میرین که برای ویزای عادی توریستی میرفتین؟ من متوجه نمیشم چطور مشخص می‌شه که من برای سوپر ویزا دارم اقدام می‌کنم نه برای ویزای عادی؟ از روی مدارک اضافی که می‌گذارم این رو میفهمن یا اینکه مشخصا باید یک جایی‌ عنوان کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidz نمایش پست ها
    برای سوپر ویزا از طریق سایت به همون قسمت ای‌ میرین که برای ویزای عادی توریستی میرفتین؟ من متوجه نمیشم چطور مشخص می‌شه که من برای سوپر ویزا دارم اقدام می‌کنم نه برای ویزای عادی؟ از روی مدارک اضافی که می‌گذارم این رو میفهمن یا اینکه مشخصا باید یک جایی‌ عنوان کنم؟
    بعد از تکمیل اون پرسشنامه اولیه بر اساس اطلاعاتی که وارد کردید به شما چند تا گزینه می ده، یکیش ویزای عادی توریستی و یکیش سوپرویزاست.
    ویرایش توسط amirhbll : July 28th, 2015 در ساعت 04:45 PM دلیل: افزودن نقل قول
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    من درباره سوپر ویزا میخواستم بدونم اگر 2 تا خواهر یا برادر هر 2 کانادا باشن و با هم زندگی کنن، میتونن مجموع در امداشون رو به حدی که مد نظر دولت کاناداس برسونن یا فقط باید یکیشون اون حداقل رو بیاره؟؟
    دستورالعمل های CIC برای «خانواده» ی میزبان نوشته شده. یعنی اگر دو همسر بخوان مجموع درآمدهاشون رو به کار بگیرند اشکال نداره. اما چنین موردی که شما میگید رو شامل نمی شه. این مورد خاص رو باید از CIC بپرسید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بعد از تکمیل اون پرسشنامه اولیه بر اساس اطلاعاتی که وارد کردید به شما چند تا گزینه می ده، یکیش ویزای عادی توریستی و یکیش سوپرویزاست.

شاید سیستمشون عوض شده، چون من هر چقدر جوابهای پرسشنامه رو عوض می‌کنم باز هم فقط یک گزینه میاره و اون هم ویزای توریستی هستش. فکر می‌کنم بر اساس مدارکی که میگذارین مشخص می‌شه که کدوم رو اقدام می‌کنین.

Junior Member

آیا دادن تست پزشکی‌ قبل از فرستادن اپلیکیشن ضروریست؟ یا اینکه بعد از فرستادن اونها این رو درخواست می‌کنن؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

شاید سیستمشون عوض شده، چون من هر چقدر جوابهای پرسشنامه رو عوض می‌کنم باز هم فقط یک گزینه میاره و اون هم ویزای توریستی هستش. فکر می‌کنم بر اساس مدارکی که میگذارین مشخص می‌شه که کدوم رو اقدام می‌کنین.
    آیا دادن تست پزشکی‌ قبل از فرستادن اپلیکیشن ضروریست؟ یا اینکه بعد از فرستادن اونها این رو درخواست می‌کنن؟
    -موقع پر کردن پرسشنامه باید گزینه ی Temporary stay-longer than six month رو انتخاب کنید.
    فرم ها یکی هستند و از این جهت تفاوتی نمی کنه.

-می تونید منتظر بشید که اون ها ازتون درخواست کنند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)