صفحه 16 از 38 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

سلام
    من و همسرم هر دو پی آر هستیم. همسرم میخواست برای سوپر ویزای والدینش اقدام کنه. سوال من اینه که حداقل درآمدی که باید نشون داده بشه، فقط درآمد همسرم هستش یا مجموع درآمد هر دو نفرمون قبوله؟

قبلا از لطفتون ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunny_day نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم هر دو پی آر هستیم. همسرم میخواست برای سوپر ویزای والدینش اقدام کنه. سوال من اینه که حداقل درآمدی که باید نشون داده بشه، فقط درآمد همسرم هستش یا مجموع درآمد هر دو نفرمون قبوله؟

قبلا از لطفتون ممنونم
    هر دو روی هم قبوله. دعوت نامه رو هم مشترک (با امضای هر دو نفر و با زبان اول شخص جمع) بنویسید. مدرکی که نشون میده زن و شوهر هستید هم ارایه کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام
    من براى مادرم ميخوام براى سوپر ويزا اقدام كنم. مادرم هنوز تاريخ مسافرتش مشخص نشده شايد بهار آينده بياد ولى ما ميخوايم الان براى ويزا اقدام كنيم (چون من الان ميتونم باهاش برم تركيه). آيا امكانش هست كه بيمه رو سال ديگه كه ميخواد بياد بخريم؟ اگر الان بيمه توى مداركش نباشه ميشه بهشون توضيح داد كه سال ديگه ميخواد بياد و الان بيمه گرفتن فايده نداره؟ يا اينكه ريجكت ميشه؟! ممنون ميشم اگه كمك كنيد.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinshm نمایش پست ها
    سلام
    من براى مادرم ميخوام براى سوپر ويزا اقدام كنم. مادرم هنوز تاريخ مسافرتش مشخص نشده شايد بهار آينده بياد ولى ما ميخوايم الان براى ويزا اقدام كنيم (چون من الان ميتونم باهاش برم تركيه). آيا امكانش هست كه بيمه رو سال ديگه كه ميخواد بياد بخريم؟ اگر الان بيمه توى مداركش نباشه ميشه بهشون توضيح داد كه سال ديگه ميخواد بياد و الان بيمه گرفتن فايده نداره؟ يا اينكه ريجكت ميشه؟! ممنون ميشم اگه كمك كنيد.
    نه امکان پذیر نیست. این مورد:
    proof of private medical insurance valid for a minimum of one year with a Canadian insurance company
    یکی از شرط های eligibility هست و بدون این مورد ویزا آفیسر نمی تونه تصمیم بگیره. البته باز می تونید ایمیل بزنید و بپرسید اما انتظار پاسخ سریع نداشته باشید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    نه امکان پذیر نیست. این مورد:
    proof of private medical insurance valid for a minimum of one year with a Canadian insurance company
    یکی از شرط های eligibility هست و بدون این مورد ویزا آفیسر نمی تونه تصمیم بگیره. البته باز می تونید ایمیل بزنید و بپرسید اما انتظار پاسخ سریع نداشته باشید.

ببخشيد ميشه بپرسم چطورى بيمه رو بايد بگيريم و هزينه اش چه قدر ميشه؟
    آيا ميشه براى multiple entry visa اقدام كنيم به جاى سوپر ويزا كه بيمه نخواد؟

ApplyAbroad Superstar

اگر واقعا نیازی ندارید همون ویزای مولتیپل را بگیرید خیلی راحت تر و کم هزینه تره. بیمه حول و حوش هزار دلاره (بلکه بیشتر) و ضمنا باید مدیکال هم بدهند که اونهم هزینه بره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    -موقع پر کردن پرسشنامه باید گزینه ی Temporary stay-longer than six month رو انتخاب کنید.
    فرم ها یکی هستند و از این جهت تفاوتی نمی کنه.

-می تونید منتظر بشید که اون ها ازتون درخواست کنند.
    پس حتما سیستم عوض شده چون الان فقط یک گزینه هست، با توجه به مدارکی که می‌فرستین تشخیص میدن که کدوم رو دارین اقدام می‌کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    من به یه مشکل خیلی مسخره موقع اپلای کردن برای ویزا برخوردم که حسابی رفته روی اعصابم!!

Application for Visitor Visa (Temporary Resident Visa) Made Outside of Canada (IMM5257) (required)
    Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada

این دو تا فرم رو هرکاری می‌کنم نمی‌تونم باز کنم! ACROBAT READER رو هم به آخرین ورژنش آپدیت کردم باز می‌گه نمی‌تونم بازش کنم :|
    کسی این مشکل رو داشته تا حالا؟
    اگر کسی می‌تونه این دو تا رو باز کنه و برای من همینجا آپلود کنه خیلی خیلی ممنون می‌شم

احتمالا با گوگل کروم اقدام کردید که نشده....... از فایر فاکس یا اینترنت اکسپلورر استفاده کنید. من با این روش انجام دادم
    FN: Sep 2010 --- CSQ: Aug 2013 --- FFN: Dec 2013 --- Medical: Apr 2014 --- PR: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hooomam نمایش پست ها
    احتمالا با گوگل کروم اقدام کردید که نشده....... از فایر فاکس یا اینترنت اکسپلورر استفاده کنید. من با این روش انجام دادم
    نه... با SAFARI بودم... ولی دیگه تموم شد... به امید خدا امروز اپلیکیشن رو سابمیت کردم... تا ببینیم چقدر طولش می‌دن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    نه... با SAFARI بودم... ولی دیگه تموم شد... به امید خدا امروز اپلیکیشن رو سابمیت کردم... تا ببینیم چقدر طولش می‌دن
    البته چند روز آخر هفته گذشته سایت بارگذاری مدارک CIC مشکل تکنیکال داشت و با هیچ مرورگری آپلود مدارک امکانپذیر نبود ولی مشکل از صبح دوشنبه تازه ظاهرا رفع شد.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)