صفحه 17 از 38 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

سوال
    برای ویزا سنتر که می‌خوان برن بایومتریک بدن باید وقت گرفت یا باید همون اول صبح برن و وایستن تا نوبتشون بشه؟
    بعد، آخرش هم که قراره ویزاها رو بهشون بدن می‌شه یه نفرشون بره برای هر دو بگیره دیگه، نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    سوال
    برای ویزا سنتر که می‌خوان برن بایومتریک بدن باید وقت گرفت یا باید همون اول صبح برن و وایستن تا نوبتشون بشه؟
    بعد، آخرش هم که قراره ویزاها رو بهشون بدن می‌شه یه نفرشون بره برای هر دو بگیره دیگه، نه؟
    برا بیومتریک وقت نمیخواد اول وقت هم نرفتند هروقت برند بسته به شلوغی کم یا زیاد میشینند نوبتشون میشه. مشکلی نیست.
    پاسها را هم تو مرحله ویزا میتونن بدند آژانس ببره با وکالتی که امضا میکنند ونیازی به حضور مجدد نداره ولی یک نفر هم بره مشکلی نیست
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان سلام
    می خواستم بپرسم آیا امکان ارسال دعوتنامه برای مادرم زمانی که خودم ایران هستم وجود دارد؟ (pr دارم)
    چون سنشون بالاست می خواستم خودم برای مرحله انگشت نگاری همراهش باشم.
    ممنون

Local Moderator

برای ویزا توریستی کسی لطف میکنه هزینه ها را خلاصه بگه و هزینه بیمه چقدر؟

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

سلام، میشه برای مادر و مادر بزرگ، هر دو با هم برای سوپر ویزا اقدام کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_ch78 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    می خواستم بپرسم آیا امکان ارسال دعوتنامه برای مادرم زمانی که خودم ایران هستم وجود دارد؟ (pr دارم)
    چون سنشون بالاست می خواستم خودم برای مرحله انگشت نگاری همراهش باشم.
    ممنون
    بله اگه مدارک دیگه مثل کارت اقامتتون و مدارک شغلی/مالی رو هم دارید هیچ اشکالی نداره الان دعوتشون کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    سلام، میشه برای مادر و مادر بزرگ، هر دو با هم برای سوپر ویزا اقدام کرد؟
    بله، اما باید هر دو نفر رو برای محاسبه ی اندازه ی خانوار، برای حداقل درآمد، لحاظ کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

دوستان، آیا پدر و مادر باید همه فرمها رو فیزیکی امضا کنند؟ پدر مین اپلیکنت، مادر اپلیکنت، مادر فرم Use of a Family Member Representative for Online Applications (IMM5713)رو امضا کرده. ظاهرا پدر میتونه هم برای خودش و هم مادر امضای الکترونیکی بزنه موقع سابمیت اپلیکیشن، درسته؟

PR : NOV 2013

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    دوستان، آیا پدر و مادر باید همه فرمها رو فیزیکی امضا کنند؟ پدر مین اپلیکنت، مادر اپلیکنت، مادر فرم Use of a Family Member Representative for Online Applications (IMM5713)رو امضا کرده. ظاهرا پدر میتونه هم برای خودش و هم مادر امضای الکترونیکی بزنه موقع سابمیت اپلیکیشن، درسته؟

بله در فرم های اجباری، اونی که اشاره کردید تنها فرمیه که باید فیزیکی امضا بشه.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    بله در فرم های اجباری، اونی که اشاره کردید تنها فرمیه که باید فیزیکی امضا بشه.
    یعنی بقیه فرمها نه امضای پدر و نه امضای مادر نمیخوان؟
    PR : NOV 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)