صفحه 22 از 38 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خیر. هر بار که تشریف می آرن می تونن 2 سال بمونن.
    البته باید این نکته رو به کامنت دوست خوبم اضافه کنم که این مدت حداکثر دو سال هست و آفیسر مهاجرت در بدو ورود با توجه به شرایط مجازه که اجازه بده والدین حداکثر تا دو سال بمونن.
    PR : NOV 2013

Junior Member

سلام دوستان. ویزای ویزیتوری مادر من متاسفانه رد شد و علت اون هم عدم مدارک مالی کافی بود. قراره دوباره با مدارک جدید اقدام کنیم. سوال من اینه که ایا باید دوباره واسه انگشت نگاری بره ترکیه؟ مادرم 70 سالشه و واقعا سختشه دوباره بره. ایا راهی هست که نره واسه انگشت نگاری مجدد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ویزای ویزیتوری مادر من متاسفانه رد شد و علت اون هم عدم مدارک مالی کافی بود. قراره دوباره با مدارک جدید اقدام کنیم. سوال من اینه که ایا باید دوباره واسه انگشت نگاری بره ترکیه؟ مادرم 70 سالشه و واقعا سختشه دوباره بره. ایا راهی هست که نره واسه انگشت نگاری مجدد؟
    خیر متاسفانه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    GDBA at John Molson School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط YALDA44 نمایش پست ها
    سلام .من میخوام برای مادرم اپلای کنم اما منبع در امد ثابت ندارم .مادرم در ایران حساب بانکی خوبی داره .ایا همون رو قبول میکنن.ایا برای اپلای باید وارد سایت اداره مهاجرت بشم و از اونجا فر مها رو بگیرم .ممنون
    سلام دوست عزیز
    برای درخواست ویزای ویزیتوری عادی (که معمولن هم همون مالتیپل هست و تا پایان پاسپورت اعتبار داره) شما لازم نیست که حتمن داخل کانادا درآمد داشته باشی و حساب بانکی مادرت در ایران میتونه به عنوان ساپورت حساب بشه.
    من و خواهرم دو سال پیش وقتی که دانشجو بودیم و هیچ درآمدی هم نداشتیم (هر دو اقامت کانادا رو داشتیم) اقدام کردیم و سفارت به هر دوی پدر و مادرم ویزای مالتیپل رو داد.
    Landing in Montreal on 04 Jul 2014, Citizenship Ceremony on 18 Apr 2019

Junior Member

سلام دوستان. پدر و مادر من سوپرویزا دارن. اون موقع براشون بیمه یکساله گرفتم, ولی با توجه به کنسل شدن سفرشون, بیمه را هم کنسل کردم. حالا در حال یک سفرِ یک ماهه به کانادا هستن و میخوام دوباره براشون بیمه بخرم. آیا لازمه که برای یکسال بیمه بگیرم یا برای یک ماه کافیه. خیلی ممنون میشم اگر اطلاعات دارین یا مورد مشابهی رو دیدین, راهنماییم کنین. ممنون.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان. پدر و مادر من سوپرویزا دارن. اون موقع براشون بیمه یکساله گرفتم, ولی با توجه به کنسل شدن سفرشون, بیمه را هم کنسل کردم. حالا در حال یک سفرِ یک ماهه به کانادا هستن و میخوام دوباره براشون بیمه بخرم. آیا لازمه که برای یکسال بیمه بگیرم یا برای یک ماه کافیه. خیلی ممنون میشم اگر اطلاعات دارین یا مورد مشابهی رو دیدین, راهنماییم کنین. ممنون.
    من دقیقن همین شرایط رو داشتم و براشون فقط برای همون مدتی که اینجا بودن بیمه گرفتم
    هیچ مشکلی هم نبود

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

سلام
    من اقامت کانادا رو دارم و میخام برای ویزای توریستی والدینم اقدام کنم الان 2تا سوال دارم
    1-نمونه ای از نامه purpose of travel نیاز دارم(از هر کس می پرسم میگه 2خط خلاصه بنویس)خواهشا اگه نمونه ای دارید بهم بدید یا اگه تاپیکی در این مورد هست ممنون میشم راهنماییم کنید
    2-اگر به امید خدا ویزاشون رو گرفتن چقدر زمان برای ورود به کانادا دارند؟چون جایی شنیده بودم حتما تا 6ماه بعد از صدور ویزا باید به کانادا سفر کنند که با توجه به شرایط اب و هوای اونجا زمستون براشون سخت میشه
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام
    من اقامت کانادا رو دارم و میخام برای ویزای توریستی والدینم اقدام کنم الان 2تا سوال دارم
    1-نمونه ای از نامه purpose of travel نیاز دارم(از هر کس می پرسم میگه 2خط خلاصه بنویس)خواهشا اگه نمونه ای دارید بهم بدید یا اگه تاپیکی در این مورد هست ممنون میشم راهنماییم کنید
    2-اگر به امید خدا ویزاشون رو گرفتن چقدر زمان برای ورود به کانادا دارند؟چون جایی شنیده بودم حتما تا 6ماه بعد از صدور ویزا باید به کانادا سفر کنند که با توجه به شرایط اب و هوای اونجا زمستون براشون سخت میشه
    باسلام:در مورد قسمت دوم سوالتون بايد بگم تا قبل از انقضاي ويزا بايد بيان و خارج بشن.مثلاً مادر من از سال ٢٠١٢الي ٢٠١٧ ويزاي مالتيپل داشتند.اولين بار كه اومدن سال ٢٠١٦ بود ،يعني ٤سال بعد از دريافت ويزا.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    باسلام:در مورد قسمت دوم سوالتون بايد بگم تا قبل از انقضاي ويزا بايد بيان و خارج بشن.مثلاً مادر من از سال ٢٠١٢الي ٢٠١٧ ويزاي مالتيپل داشتند.اولين بار كه اومدن سال ٢٠١٦ بود ،يعني ٤سال بعد از دريافت ويزا.
    البته خروج ربطی به تاریخ انقضای ویزا نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان, ویزای پدر و مادر همسرم 10 روز بعد از سابمیت اپلیکیشن و 6 روز بعد از انگشت نگاری اومد!
    در مورد سوال Purpose of Travel باید به آفیسر ثابت کنید که والدینتون برای مدت کوتاهی میخوان بیان پیش شما و قصد موندن در کانادا رو ندارن که تو پیچی که شما مدارک رو آپلود میکنید توضیح داده که چه مدارکی میتونین برای این منظور اضافه کنید که یکی از اونها بلیط رفت و برگشت هست. در واقع این بحش proof of return هست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)