صفحه 23 از 38 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان. پدر و مادر من سوپرویزا دارن. اون موقع براشون بیمه یکساله گرفتم, ولی با توجه به کنسل شدن سفرشون, بیمه را هم کنسل کردم. حالا در حال یک سفرِ یک ماهه به کانادا هستن و میخوام دوباره براشون بیمه بخرم. آیا لازمه که برای یکسال بیمه بگیرم یا برای یک ماه کافیه. خیلی ممنون میشم اگر اطلاعات دارین یا مورد مشابهی رو دیدین, راهنماییم کنین. ممنون.
    سلام، یک سوالی که من داشتم این بود که آیا شما بابت کنسل کردن بیمه پنالتی پرداخت کردید؟ اگر خیر، ممنون میشم اسم شرکت رو برام مسیج کنید.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط mbehrang نمایش پست ها
    سلام، یک سوالی که من داشتم این بود که آیا شما بابت کنسل کردن بیمه پنالتی پرداخت کردید؟ اگر خیر، ممنون میشم اسم شرکت رو برام مسیج کنید.
    معمولا اگر شما درخواست Early Return Refund بکنید، یک administration fee یا cancelation fee از شما می گیرن. من یکدفعه 45$ پرداخت کردم.
    PR : NOV 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    معمولا اگر شما درخواست Early Return Refund بکنید، یک administration fee یا cancelation fee از شما می گیرن. من یکدفعه 45$ پرداخت کردم.
    ممنون از پاسختون. امکان داره نام شرکت بیمه رو برام مسیج کنید؟

با سلام؛
    آیا از بین دوستان کسی اطلاع دارد چطور میشه سوپرویزا را تمدید کرد؟
    مادر من الان نزدیک به 2 سال (1 سال و 8 ماه) هست که در کانادا هستند با سوپرویزا و من تمایل به تمدید سوپرویزا را برایشان دارم. آیا کسی از دوستان از روند تمدید سوپرویزا اطلاعی دارند؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    با سلام؛
    آیا از بین دوستان کسی اطلاع دارد چطور میشه سوپرویزا را تمدید کرد؟
    مادر من الان نزدیک به 2 سال (1 سال و 8 ماه) هست که در کانادا هستند با سوپرویزا و من تمایل به تمدید سوپرویزا را برایشان دارم. آیا کسی از دوستان از روند تمدید سوپرویزا اطلاعی دارند؟
    با تشکر
    باید تا حداکثر سی روز پیش از موعد پایان مهلتشون برای Extension اپلای کنید هرچند احتمالش صد در صد نیست که موافقت کنند. مراحلش رو از این لینک ببینید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    تقريبا نزديك ٤ ماه ميشه كه من امدم كانادا براى تحصيل ، چون بخاطر مسائل و مشكلات سربازى نميتونم برگردم ايران ميخواستم كه براى خانوادم ويزا بگيرم و مدنى اينجا باشن !
    ميشه لطفا راهنماييد كنيد كه چه كارايى بهتره انجام بدم كه اونارو دعوت كنم !؟ و اينكه تجريبياتى كه داريد براى كسى كه ويزا تحصيل ى داره ميتونه براى خانوادش ويزا بكيره يا كه نه ؟
    پيشاپيش از جواباتون واقعا ممنونم .
    موفق باشيد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Emadkamali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تقريبا نزديك ٤ ماه ميشه كه من امدم كانادا براى تحصيل ، چون بخاطر مسائل و مشكلات سربازى نميتونم برگردم ايران ميخواستم كه براى خانوادم ويزا بگيرم و مدنى اينجا باشن !
    ميشه لطفا راهنماييد كنيد كه چه كارايى بهتره انجام بدم كه اونارو دعوت كنم !؟ و اينكه تجريبياتى كه داريد براى كسى كه ويزا تحصيل ى داره ميتونه براى خانوادش ويزا بكيره يا كه نه ؟
    پيشاپيش از جواباتون واقعا ممنونم .
    موفق باشيد
    تنها راه برای شما گرفتن ویزای توریسیتی برای والدین است. انشالله که مولتیپل بهشون می دن و هر بار می تونن 6 ماه پیش شما بمونن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان،
    مادر من با ویزای مالتیپل در کانادا هستند. مشکل این است که آنکارا تاریخ انقضای ویزا را به جای 6 ماه از تاریخ انقضای پاس، 10 ماه زودتر از تاریخ انقضای پاس زده که ظاهرا" خیلی غیرمعمول است.
    اتفاقا همان ماه بعد از انقضای ویزاشون هم لازمه که در کانادا باشند. آیا راهی هست که بشه تاریخ اعتبار ویزا را اصلاح کرد ؟ و آیا راهش تماس با سفارت در آنکاراست یا اداره مهاحرت کانادا؟؟
    ممنون می شم از اطلاعات یا راهنمایی تون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    مادر من با ویزای مالتیپل در کانادا هستند. مشکل این است که آنکارا تاریخ انقضای ویزا را به جای 6 ماه از تاریخ انقضای پاس، 10 ماه زودتر از تاریخ انقضای پاس زده که ظاهرا" خیلی غیرمعمول است.
    اتفاقا همان ماه بعد از انقضای ویزاشون هم لازمه که در کانادا باشند. آیا راهی هست که بشه تاریخ اعتبار ویزا را اصلاح کرد ؟ و آیا راهش تماس با سفارت در آنکاراست یا اداره مهاحرت کانادا؟؟
    ممنون می شم از اطلاعات یا راهنمایی تون
    همون جور که در این تالار بارها گفته شده، تاریخی که باید تا اون موقع خارج شن به تاریخ اعتبار ویزا ارتباط نداره (بر خلاف ویزاهای اروپایی)
    تاریخی که باید خارج شن اگر سوپر ویزا دارند، دو سال پس از آخرین ورودشون به شرط این که حداقل یک ماه از گذرنامه اشون مونده باشه؛ اگر هم ویزای ویزیتور عادی داشتند، شش ماه از آخرین ورود باز هم به شرط اعتبار گذرنامه. همه ی این ها در حالتی هست که افسر CBSA موقع ورودشون چیزی غیر از این تعیین نکرده باشه (یعنی در مهر ورود تاریخی غیر از این درج نکرده باشه.)
    برای تغییرش هم از این لینک میتونید درخواست کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ممنون از توضیحتون ،همونطور که گفتم ایشون با ویزای ویزیتوری مالتیپل در کانادا هستند . ضمنا من اطلاع دارم که بیشتر از 6 ماه مداوم نمی تونند در کانادا بمونند ولی نکته عجیب اینه که تو پاس در قسمت ویزا زدن تاریخ صدور ... و تا ریخ انقضا (1/6/2017) که این تاریخ انقضا 10 ماه قبل از انقضای پاسه . در واقع منظورتون اینه که این تاریخ 1/6/2017 ، مهلت خروجشون از ایران و ورود به کاناداست ؟ یا کلا الکی یه تاریخی زده ؟! افسر فرودگاه هم نه چیزی پرسیده نه به جز تاریح ورود مهر دیگه ای زده.
    پس ایشون می تونن اگر ماه دیگه برگردن ایران، دویاره بیان کانادا و شش ماه (تا یک ماه قبل از انقضای گذرنامه بمونن)؟
    بعد هم من گیج شدم ، اگر این تاریحی که زده مهم نیست پس دیگه قاعدتا نباید نیازی به درخواست اکستنشن باشه درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    همون جور که در این تالار بارها گفته شده، تاریخی که باید تا اون موقع خارج شن به تاریخ اعتبار ویزا ارتباط نداره (بر خلاف ویزاهای اروپایی)
    تاریخی که باید خارج شن اگر سوپر ویزا دارند، دو سال پس از آخرین ورودشون به شرط این که حداقل یک ماه از گذرنامه اشون مونده باشه؛ اگر هم ویزای ویزیتور عادی داشتند، شش ماه از آخرین ورود باز هم به شرط اعتبار گذرنامه. همه ی این ها در حالتی هست که افسر CBSA موقع ورودشون چیزی غیر از این تعیین نکرده باشه (یعنی در مهر ورود تاریخی غیر از این درج نکرده باشه.)
    برای تغییرش هم از این لینک میتونید درخواست کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)