صفحه 25 از 38 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط n_nouri نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من یک سوال در خصوص سوپر ویزا پدر و مادرم دارم من در حال حاضر درآمد سال گذشته ام از حد مشخص 10000 دلار پایین تر بود خواستم بدونم کسی تجربه ای در این خصوص داره که آیا دارایی خود پدر ومادر میتونه تاثیر داشته باشه و بتونه اون کسری رو کاور کنه؟
    نه، دارایی خودشون نمی تونه جبران کنه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    در حال درخواست ویزای توریستی برای مادرم هستم. میشه بفرمایید تو قسمت تاریخچه سفر غیر از اسکن پاسپورت ده سال گذشته فرم خاصی باید بذارم یا نه. اگر فرم خاصی هست لینک فرم رو برای من بذارید ممنون میشم.
    واینکه من درامدی ندارم در حال حاضر اگر توی نامه قید کنن که همه مخارج سفر به عهده خودشون هست و تمکن مالی کافی ارایه بدن کفایت میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiarash_212002 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    یه سوال داشتم. من واسه مادرم واسه ویزای توریستی اقدام کردم. پروندشون ۸ می سابمیت شده. حدود ۴۰ روز پیش هم بایومتریکس رو توی دفتر دبی انجام دادن. ولی هنوز توی پروندشون نوشته که منتظر دریافت بایومتریکس هستند. با دفتر دبی که تماس گرفتم گفتن که ما بایومتریک رو فرستادیم واسه سفارت. آیا کسی میدونه باید چیکار کنیم. من حتی enquiry هم فرستادم ولی جوابی نگرفتم. ممنونم
    سلام، آیا شما ویزا تون رو گرفتید؟ نهایتان چند روز طول کشید؟ من می‌خواستم برای مادرم از آذربایجان بیومتریک بگیرم، ولی‌ ظاهراً زمان بررسی اصلا یکنواخت نیست. ممنون میشم اگر تجربه خودتون رو بگین.

Junior Member

سلام دوستان ، آیا دعوتنامه ای که برای برای پدر و مادر نوشته میشه باید توسط نوتاری پابلیک تایید امضا بشه یا نیازی به تایید امضا نیست ؟ ما از طریق سفارت کانادا تو ترکیه میخواهیم اقدام کنیم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Artak نمایش پست ها
    سلام دوستان ، آیا دعوتنامه ای که برای برای پدر و مادر نوشته میشه باید توسط نوتاری پابلیک تایید امضا بشه یا نیازی به تایید امضا نیست ؟ ما از طریق سفارت کانادا تو ترکیه میخواهیم اقدام کنیم.
    سوال را در تاپیک ویزای توریستی می پرسیدید بهتر بود ولی خیر. هیچ نیازی به تایید امضا نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان عزیز
    ما پی ار هستیم و ساکن ونکوور.در حال پروسه سوپر ویزا برای پدر و مادرم هستیم
    میخام بدونم به نظرتون با چه شرکت بیمه ای ثبت نام کنیم که در صورت کنسلی سفر اونها به اینجا (ونکوور ) پولمون رو برگردونن و از طرفی بتونیم برای اومدن مجدد پدر و مادرم فقط برای دو ماه بتونیم به اندازه دو ماه فقط بیمه بگیریم نه یکساله؟ ؟؟

اگر اینجا مجاز نیستین جواب بدین لطف کنید بهم خصوصی پیام بدین
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lilikhanoom نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ما پی ار هستیم و ساکن ونکوور.در حال پروسه سوپر ویزا برای پدر و مادرم هستیم
    میخام بدونم به نظرتون با چه شرکت بیمه ای ثبت نام کنیم که در صورت کنسلی سفر اونها به اینجا (ونکوور ) پولمون رو برگردونن و از طرفی بتونیم برای اومدن مجدد پدر و مادرم فقط برای دو ماه بتونیم به اندازه دو ماه فقط بیمه بگیریم نه یکساله؟ ؟؟

اگر اینجا مجاز نیستین جواب بدین لطف کنید بهم خصوصی پیام بدین
    ممنون
    دوست گرامی اگر پدر و مادرتون قرار نیست بالای شش ماه نزد شما باشند چرا خودتون رو اذیت می کنید، ویزای توریستی عادی بگیرید که مالتیپل و بلند مدت خواهد بود، اگر بعد ها خواستند بیشتر بمونن از درون کانادا می تونید براشون درخواست تبدیل وضعیت به سوپرویزا کنید، آزمون پزشکیشون رو هم همون ونکوور انجام میدید. (تنها اشکالش اینه که اندکی هزینه ی بیشتر بهتون تحمیل میشه.)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    دوست گرامی اگر پدر و مادرتون قرار نیست بالای شش ماه نزد شما باشند چرا خودتون رو اذیت می کنید، ویزای توریستی عادی بگیرید که مالتیپل و بلند مدت خواهد بود، اگر بعد ها خواستند بیشتر بمونن از درون کانادا می تونید براشون درخواست تبدیل وضعیت به سوپرویزا کنید، آزمون پزشکیشون رو هم همون ونکوور انجام میدید. (تنها اشکالش اینه که اندکی هزینه ی بیشتر بهتون تحمیل میشه.)
    ممنون از پاسختون
    مشکل ما برای ویزای توریستی اینه که پدر و مادر من گردش حساب سه ماهه ندارن و دوباره اینطوری باید سه ماه دیگه صبر کنن تا کامل بشه
    ولی اینطوری ما سریع میتونیم براشون اقدام کنیم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lilikhanoom نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    مشکل ما برای ویزای توریستی اینه که پدر و مادر من گردش حساب سه ماهه ندارن و دوباره اینطوری باید سه ماه دیگه صبر کنن تا کامل بشه
    ولی اینطوری ما سریع میتونیم براشون اقدام کنیم
    ما هیچوقت گردش حساب ندادیم برای والدین. نامه موجودی از بانک گرفتیم به انگلیسی.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ما هیچوقت گردش حساب ندادیم برای والدین. نامه موجودی از بانک گرفتیم به انگلیسی.
    واای ممنون از پاسختون
    من کل تاپیک ویزای توریستی رو خوندم ولی همه نوشته بودن باید حداقل برای دو نفر پدر و مادر سی میلیون گردش حساب سه ماهه ارائه بدیم...اگر فقط موجودی حساب کافی باشه که الان ما میتونیم براشون اپلای کنیم
    یعنی شما اصلا هیچ گردش حسابی ارائه نکردین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)