صفحه 28 از 38 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    اگر آنلاین اپلای کنند می تونن در هر مرکزی که خدمات بایومتریک داره در US اثر انگشت و عکس بدن (دفاتر USCIS یا VAC ها) اما پرونده اشون در Ottawa بررسی میشه. بعد از این که پاسپورتشون رو خواستند می تونن پاسپورت رو همراه هزینه ی جابجاییش به VAC در LA یا NY بفرستند. بعد VAC پاسپورتشونو به اوتاوا انتقال میده برای صدور و پس از بازگشت به آدرس محل سکونتشون در US می فرسته.
    البته این نکته رو فراموش کردم که گرین کارد دارن. چون visa exempt هستن تنها معرفی نامه میگیرن از سفارت و فکر کنم processing fee و بایومتریک هم نداشته باشه. آنلاین امتحان کنید اگر دیدید فقط بهون گزینه ی eTA رو نشون میده، کاغذی اپلای کنید به یکی از کنسولگری های کانادا در LA یا NY.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    سلام دوستان, ویزای پدر و مادر همسرم 10 روز بعد از سابمیت اپلیکیشن و 6 روز بعد از انگشت نگاری اومد!
    در مورد سوال Purpose of Travel باید به آفیسر ثابت کنید که والدینتون برای مدت کوتاهی میخوان بیان پیش شما و قصد موندن در کانادا رو ندارن که تو پیچی که شما مدارک رو آپلود میکنید توضیح داده که چه مدارکی میتونین برای این منظور اضافه کنید که یکی از اونها بلیط رفت و برگشت هست. در واقع این بحش proof of return هست!
    دوستان
    بدون ویزا مگه میشه بلیط خرید؟

Junior Member

سلام. من متوجه شدم برای دوبی ویزا نیاز هست. میخواستم از دوستانی که اخیرا بیومتریک رفتن بپرسم
    ایا برای بیومتریک در ارمنستان باید از قبل وقت گرفت؟

چه هواپیمایی رو پیشنهاد میکنین برای رفتن به ایروان پدر مادرم؟

Junior Member

سلام .کسی از دوستان میدونه دقیقا برای گرفتن ویزای مالتیپل والدینم چه مدارکی رو انها و خودم بایداماده کنم؟ فروردین میخوام کانادا باشند ،برای صدور ویزا چه مدت زمانی معمولا در نظر میگیرند؟

Junior Member

سلام. می خواستم برای مادرم و مادرم خانومم همزمان ویزاس توریستی یا سوبر ویزا اقدام کنم. لطفا به سئوالات من جواب بدهید:
    برای سوبر ویزا حداقل درامد من و خانم برای یه خانواده 4 نفری (من و همسرم و مادرانمان) چه میزان باید باشد؟ در جدول باید رقم چهار عضو رو ببنیم ؟
    برای مدرک مالی ایا فیش حقوقی کافی است؟ ( من و خانمم باره وقت هستیم و قرارداد نداریم شایدم داشته باشیم نمی دونم)
    در صورت اخذ ویزای توریستی چند وروده، برای هر بار ورود به کانادا باید به مرکز VAC بروند و باسبورت مهر زده شود؟ (اگر اینجوری باشه خیلی سخته برای مادرم)
    ایا بیومتریک را باید در عرض یک ماه انجام داد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lombre نمایش پست ها
    سلام. می خواستم برای مادرم و مادرم خانومم همزمان ویزاس توریستی یا سوبر ویزا اقدام کنم. لطفا به سئوالات من جواب بدهید:
    برای سوبر ویزا حداقل درامد من و خانم برای یه خانواده 4 نفری (من و همسرم و مادرانمان) چه میزان باید باشد؟ در جدول باید رقم چهار عضو رو ببنیم ؟
    برای مدرک مالی ایا فیش حقوقی کافی است؟ ( من و خانمم باره وقت هستیم و قرارداد نداریم شایدم داشته باشیم نمی دونم)
    در صورت اخذ ویزای توریستی چند وروده، برای هر بار ورود به کانادا باید به مرکز VAC بروند و باسبورت مهر زده شود؟ (اگر اینجوری باشه خیلی سخته برای مادرم)
    ایا بیومتریک را باید در عرض یک ماه انجام داد؟
    - تعداد نفرات خانواده خودتون + نفری که براش درخواست سوپر ویزا دارید. اگر خودتون 2 نفر هستید و برای 1 نفر درخواست می کنید، ردیف 3 نفر را معیار قرار بدید که هست 37234 دلار.
    - Notice of Assessment مالیات را بگذارید از همه چیز بهتره. رقم دقیق درآمد شما در آن هست.
    - نه چر باید چنین کاری بکنند؟ یک بار ویزا می گیرند هر چند بار که خواستند در طول اعتبار ویزا به کانادا سفر می کنند، لازم نیست به VAC بروند.
    - بیومتریک ظرف یک ماه از دریافت نامه دعوت به بیومتریک باید انجام بشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nishman نمایش پست ها
    سلام. من متوجه شدم برای دوبی ویزا نیاز هست. میخواستم از دوستانی که اخیرا بیومتریک رفتن بپرسم
    ایا برای بیومتریک در ارمنستان باید از قبل وقت گرفت؟

چه هواپیمایی رو پیشنهاد میکنین برای رفتن به ایروان پدر مادرم؟
    من ایمیل زدم به ایروان و یه روزه جواب دادن که وقت نمیخواد. هواپیمایی هم ماهان پرواز مستقیم داره به ایروان.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

سلام دوستان :
    من برای پدرم میخواستم درخواست سوپرویزا کنم..
    ایشون اولین بار هست که وارد کانادا-مونترال میشوند و من هم نوامبر 2015 وارد مونترال شدم.
    درحال حاضر کار تمام وقت دارم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید در مورد:

1- چه شرایط و مدارکی رو بنده باید داشته باشم که بتونم دعوتنامه بفرستم؟
    2- چه شرایط و مدارکی پدرم باید داشته باشند؟
    3- پروسه ی اقدام برای سوپر ویزا چقدر طول میکشه؟
    4- آیا برای سوپر ویزا هم باید تست بیومتریک انجام بدند؟
    5- اصلا سوپر ویزا بگیرم یا ویزای توریستی عادی؟ چون احتمالا بیشتر از 3 ماه تابستون نمیمونن.
    6- چه زمانی رو برای اقدام پیشنهاد میکنید که حوالی ماه جون 2017 بتونن وارد شن؟

سپاس
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    سلام دوستان :
    من برای پدرم میخواستم درخواست سوپرویزا کنم..
    ایشون اولین بار هست که وارد کانادا-مونترال میشوند و من هم نوامبر 2015 وارد مونترال شدم.
    درحال حاضر کار تمام وقت دارم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید در مورد:

1- چه شرایط و مدارکی رو بنده باید داشته باشم که بتونم دعوتنامه بفرستم؟
    2- چه شرایط و مدارکی پدرم باید داشته باشند؟
    3- پروسه ی اقدام برای سوپر ویزا چقدر طول میکشه؟
    4- آیا برای سوپر ویزا هم باید تست بیومتریک انجام بدند؟
    5- اصلا سوپر ویزا بگیرم یا ویزای توریستی عادی؟ چون احتمالا بیشتر از 3 ماه تابستون نمیمونن.
    6- چه زمانی رو برای اقدام پیشنهاد میکنید که حوالی ماه جون 2017 بتونن وارد شن؟

سپاس
    اگر قرار نیست بیشتر از 3 ماه بمونین سراغ سوپرویزا نرید چون هم هزینه اش بیشتره و هم پدر باید مدیکال بدهند و بعدهم بیمه مسافرتی گران قیمت براشون تهیه کنید. ویزای توریستی عادی بگیرید 6 ماه هم می تونن بمونن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اگر قرار نیست بیشتر از 3 ماه بمونین سراغ سوپرویزا نرید چون هم هزینه اش بیشتره و هم پدر باید مدیکال بدهند و بعدهم بیمه مسافرتی گران قیمت براشون تهیه کنید. ویزای توریستی عادی بگیرید 6 ماه هم می تونن بمونن.
    لطفا بفرمایین هزینه ابلیکیشن برای ویزای توریستی و سوبر ویزا چقدر هست؟ یه مقایسه ای از نظر قیمت بفرمایین ممنون می شم
    تاریخ ارسال مدارک: 17 دسامبر 2010
    تاریخ برداشت از حساب ویزا: 17 مارچ 2011
    تاریخ فایل نامبر: 8 آگوست 2011 /تاریخ نامه انتظار: 19 نوامبر 2012/تاریخ مصاحبه: 30 اکتبر رشته 6 امتیازی/ ویزا:30 ابریل 2014/ لند: 8 جون 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)