صفحه 29 از 38 نخستنخست ... 1920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La littérature Canadienne Comparée/L'université de Sherbrooke

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. من تو کانادا دانشجو هستم می خوام برای پدر و مادرم درخواست ویزای توریستی بدم. منم باید ازطریق سوپر ویزا اقدام کنم یا برای دانشجوها فرق می کنه؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sagharnjf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم. من تو کانادا دانشجو هستم می خوام برای پدر و مادرم درخواست ویزای توریستی بدم. منم باید ازطریق سوپر ویزا اقدام کنم یا برای دانشجوها فرق می کنه؟
    مرسی
    سوپرویزا برای والدین افراد مقیم هست. شما براشون باید ویزای توریستی بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مرسی از جواب و اینکه هر کدوم یه اپلیکشن جدا دارن درسته؟ من نمیتونم لینکشون کنم. و یه سوال دیگه اینکه باید بگم که من دارم اپلیکیشن درست می کنم یا از طرف اونا به صورت مستقل درست کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sagharnjf نمایش پست ها
    مرسی از جواب و اینکه هر کدوم یه اپلیکشن جدا دارن درسته؟ من نمیتونم لینکشون کنم. و یه سوال دیگه اینکه باید بگم که من دارم اپلیکیشن درست می کنم یا از طرف اونا به صورت مستقل درست کنم؟
    می تونن یک اپلیکشن داشته باشند. با یک نفر شروع کنید و نفر دوم را بعنوان همراه اضافه کنید. نیازی نیست بگید شما درست می کنید، می تونید کارها را شما انجام بدید اما پاسخ به سوالات و فرم ها همه از زبان آنها باشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام. یه سوال داشتم.
    برای رفتن به وک (در باکو) باید از قبل وقت گرفت؟ چون من خیلی تو سایتشون گشتم ولی لینکی برای وقت گرفتن پیدا نکردم. ممنون میشم کمکم کنین.

سلام
    دوستان در مورد سوپر ويزا چند تاسوال داشتم
    من براى پدر ومادر شوهرم ويزاى موقتى ( توريستى ) دوبار درخواست كردم و رد شدن ، شوهرم هم چند ماه پيش از طريق اسپانسرى من وارد كانادا شد ودر حال حاضر شغل ندارن وفقط من كار ميكنم
    ميخوام براى والدين شوهرم سوپر ويزا اقدام كنم
    ١. ايا دوبار رد شدن ويزاى موقتى شان روى اين درخواست تاثير منفى داره ؟
    ٢. ايا والدين شوهرم رو بعنوان سوپر ويزاى والدين محسوب ميشن ؟ چونكه من درخواست ويزاىشونو ميكنم ،نه شوهرم !
    ٣. علت اين مسافرت رو چى بيان كنييم ؟
    ٤. ايا هميشه سايت براى اين نوع ويزا باز هستش ؟ يا مواقع خاص !
    ٥. من و شوهرم و بچه يه ساله و دو نفر ميهمان ( پدر ومادر ) پنج نفر حساب ميشه طبق جدول ؟
    ٦. ايا اسپانسر بودن شوهرم رو كه پارسال شروع شده ارتباطى به اين نوع ويزا داره يا روش اثر منفى ميذاره ؟

ممنونم از راهنماييتون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در مورد سوپر ويزا چند تاسوال داشتم
    من براى پدر ومادر شوهرم ويزاى موقتى ( توريستى ) دوبار درخواست كردم و رد شدن ، شوهرم هم چند ماه پيش از طريق اسپانسرى من وارد كانادا شد ودر حال حاضر شغل ندارن وفقط من كار ميكنم
    ميخوام براى والدين شوهرم سوپر ويزا اقدام كنم
    ١. ايا دوبار رد شدن ويزاى موقتى شان روى اين درخواست تاثير منفى داره ؟
    ٢. ايا والدين شوهرم رو بعنوان سوپر ويزاى والدين محسوب ميشن ؟ چونكه من درخواست ويزاىشونو ميكنم ،نه شوهرم !
    ٣. علت اين مسافرت رو چى بيان كنييم ؟
    ٤. ايا هميشه سايت براى اين نوع ويزا باز هستش ؟ يا مواقع خاص !
    ٥. من و شوهرم و بچه يه ساله و دو نفر ميهمان ( پدر ومادر ) پنج نفر حساب ميشه طبق جدول ؟
    ٦. ايا اسپانسر بودن شوهرم رو كه پارسال شروع شده ارتباطى به اين نوع ويزا داره يا روش اثر منفى ميذاره ؟

ممنونم از راهنماييتون
    1- بله
    2- نمیشه شما درخواست کنید. باید همسرتون اسپانسر باشند و شما برای مدارک درآمد co-signer باشید. این که شغل ندارند البته نکته ی منفیه اما منتفی نمی کنه.
    3- دوست دارید پیش ما و نوه اشون باشند
    4- از نظر رویه ی درخواست تفاوت زیادی با ویزای موقت عادی نداره.
    5- بله
    6- پارسال شروع شده یعنی چی؟ اگر ایشون PR یا شهروندی کانادا نداشته باشند، پدر و مادرشون نمی تونند سوپرویزا بگیرند.

یه توصیه: اگر اصراری به این که بیش از شش ماه در کانادا بمونند وجود نداره بهتره برای بار سوم ویزای توریستی درخواست کنید. ببینید چه مشکلی وجود داشته که دفعه های پیش پاسخ منفی گرفتید تا برطرفشون کنید. من خیلی کم دیدم ویزای پدر و مادر ها رد شده باشه.
    موفق باشید
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    1- بله
    2- نمیشه شما درخواست کنید. باید همسرتون اسپانسر باشند و شما برای مدارک درآمد co-signer باشید. این که شغل ندارند البته نکته ی منفیه اما منتفی نمی کنه.
    3- دوست دارید پیش ما و نوه اشون باشند
    4- از نظر رویه ی درخواست تفاوت زیادی با ویزای موقت عادی نداره.
    5- بله
    6- پارسال شروع شده یعنی چی؟ اگر ایشون PR یا شهروندی کانادا نداشته باشند، پدر و مادرشون نمی تونند سوپرویزا بگیرند.

یه توصیه: اگر اصراری به این که بیش از شش ماه در کانادا بمونند وجود نداره بهتره برای بار سوم ویزای توریستی درخواست کنید. ببینید چه مشکلی وجود داشته که دفعه های پیش پاسخ منفی گرفتید تا برطرفشون کنید. من خیلی کم دیدم ویزای پدر و مادر ها رد شده باشه.
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون
    منظورم از مورد شش اينكه ، يه سالى هستش كه شوهرمو اسپانسر كردم و وظاهرا تا پنج سال اسپانسر هستم ديگه ! ايا ميتوانم همچين ويزاىى براى ديگران درخواست كنم، به هر حال من ضامن مالى ميشم اينجاومن فكر كردم كه ممكنه اين مسئله ايرادى داشته باشه از نظر افيسر
    شوهر منم PR هم داره !
    حالا كه من نميتونم به عنوان عرسشون اين درخواستو كنم ، ! حتما شوهر من در حال حاضر واجد شرايط نيست !

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی داشتم. ویزای توریستی کانادا میگه که نباید بیشتر از ۶ ماه توی خاک کانادا بمونید. اگر والدینمون ۶ ماه موندن توی خاک کانادا. آیا میشه بعد از یک هفته دوباره برگردن و ۶ ماه دیگه بمونند یا نه این ۶ ماه سالی یکبار قابل استفاده هست. به عبارتی چه قدر فاصله میتونه باشه که فرد بتونه دوباره بیاد و ۶ ماه دیگه بمونه. آیا دوباره برگشتن میتونه تاثیر منفی روی تمدید ویزاشون داشته باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم. ویزای توریستی کانادا میگه که نباید بیشتر از ۶ ماه توی خاک کانادا بمونید. اگر والدینمون ۶ ماه موندن توی خاک کانادا. آیا میشه بعد از یک هفته دوباره برگردن و ۶ ماه دیگه بمونند یا نه این ۶ ماه سالی یکبار قابل استفاده هست. به عبارتی چه قدر فاصله میتونه باشه که فرد بتونه دوباره بیاد و ۶ ماه دیگه بمونه. آیا دوباره برگشتن میتونه تاثیر منفی روی تمدید ویزاشون داشته باشه؟
    نیاز به یک هفته خارج شدن نیست - از درون کانادا می تونید یک ماه مانده به پایان مدت مجاز اقامت تقاضای تمدید بفرستید. اگر سنشون بالاست البته ممکنه مدیکال بخوان.
    به طور کلی محدودیتی برای دفعات سفر در سال وجود نداره اما چون تصمیم به اجازه ورود به مسافر دادن رو افسر CBSA در فرودگاه می گیره بهتره این گمان ایجاد نشه که شخص با جواز ویزیتور داره عملن زندگی می کنه و خروج و ورودش صوری هست. اگر هدف پدر و مادرتون موندن بیشتر نزد شماست و جایی لازم ندارن که برن بهتره همون تمدید کنند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)