صفحه 3 از 38 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

این هم جدول حداقل درآمدی که باید نشون بدید/مالیات فایل کرده باشید (بر اساس تعداد نفرات خانواده شماست که اینجا زندگی می کنید) تا شرایط درخواست سوپر ویزا رو داشته باشید

Size of Family Unit Minimum necessary income
    1 person (your child or grandchild) $23,298
    2 persons $29,004
    3 persons $35,657
    4 persons $43,292
    5 persons $49,102
    6 persons $55,378
    7 persons $61,656
    More than 7 persons, for each additional person, add $6,268

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    به خیلی عوامل بستگی داره (بیماری قبلی دارند یا خیر -ظاهرا برای گرفتن سوپر ویزا باید والدین مدیکال هم بدهند- سن والدین ....) می تونه از هزار و خورده ای دلار شروع بشه به بالا
    میشه راهنمایی کنید از کجا میشه ازلاعات دقیق بدست آورد؟ برای ویزای ویزیتور پدر مادر هم باید بیمه براشون بخریم؟
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

ApplyAbroad Superstar

شما همین عبارت canada super visa medical insurance رو در اینترنت جستجو کنید لینک کلی شرکت می آد که می توانید ازشون قیمت آنلاین بگیرید. در مورد ویزای توریستی فکر نمی کنم الزامی باشه ولی توصیه می شه از بیمه های مسافرتی بین المللی که در ایران هم قابل تهیه است براشون بگیرید. من برای دوره سه ماهه اولی که اینجا اومدیم تا کارت بیمه مون صادر بشه از ایران بیمه مسافرتی نود روزه گرفته بودم فکر می کنم نفری حدود دویست هزار تومن شد. بیمه است دیگه. خدا کنه هیچوقت ازش استفاده نشه ولی بودنش بهتر از نبودشه با توجه به مخارج درمانی اینجا برای غیر ساکنین. در مجموع با دنگ و فنگی که سوپر ویزا داره بخصوص برای تازه واردین شاید گرفتن ویزای توریستی گزینه عملی تر و کم هزینه تری باشه. برای سوپر ویزا بیمه ای که از شما می خوان باید این شرایط رو داشته باشه:

One of the main requirements to apply for the Parent/Grandparent Super Visa is to buy medical insurance that:
    - is valid for a minimum period of one year from the date of entry to Canada;
    - provides a minimum of $100,000 in coverage; and
    - covers the applicant for health care, hospitalization and repatriation.

ممنون می شوم دوستانی که تجربه سوپر ویزا را دارند، جواب سوالات زیر و یا لینکی به پاسخ سوالات بدهند.

1- من حدود یکساله که وارد کانادا شدم، اما از شش ماه پیش قرارداد دائم کاری دارم. بنابراین سال گذشته مالیاتی ندادم و فرم مالیانی ندارم. می شه تنها قرارداد و چند تا از پی چک ها را به عنوان مدارک مالی خودم اپلود کنم.

2- شنیدم که تاریخ انتهای ویزا را تا روزی می زنند که پاسپورت اعتبار دارد، از اونجایی که پاس ایرانی ها پنج ساله است، ویزاشون حداکثر چهار سال و خورده ای اعتبار داره. اما می توانند وقتیکه پاسشون را تمدید کردند، دومرتبه ویزای جدید رو که تا پایان ده سال اعتبار داره، بگیرند.
    Landed in Toronto: Nov 2012

معمولا بیمه ای که تحت عنوان سوپر ویزا فروخته می شود، برای یکسال دائم اعتبار داره، زمانیکه دارید بیمه را می خرید، مطمئن شوید که ریفاندبل هست. یعنی اگر والدینتون برای سه ماه تابستون می خواهند اینجا باشند، بتوانید بیمه نه ماه باقیمانده را کنسل کنید و برای بار دوم که تشریف آوردند، یک بیمه جدید از نو بخرید. اما دقت کنید که طبق قانون اداره مهاجرت، باید سقف بیمه حداقل 100 هزار دلار در سال باشد.
    بیمه های موجود همه بیمه های اورژانس هستند، یعنی اگر برای سرما خوردگی به واکینگ کلینیک بروند، بیمه چیزی را پوشش نمی دهند. اما اگر با شرایط اورژانس به بیمارستان بروند، تاسقف قرارداد همه هزینه ها شامل دارو و ازمایشات را پوشش می دهد. البته امیدوارم که همه پول برای موسسه بیمه بماند و چیزی را برای والدین ماها هزینه نکند. همه صحیح و سالم بیایند و برگردند ایران.
    درضمن قیمت ارزان ترین بیمه در حال حاضر حدود 1700 دلاره اگر تمام هزینه های اورژانس را پوشش بدهند و اگر 100 دلار اولیه را در هر مراجعه، مراجعه کننده بدهد و مابقی را شرکت بیمه، هزینه بیمه یکساله 1500 دلار است.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

سلام من اول نوامبر واسه سوپر ویزا مادرم اقدام کردم و هفته پیش پاس رکوستش آمد. هزینه بیمه (آلبرتا هستیم) شد $1,197.20 که مشخصاتش زیر هست وقابل کنسل هست. فقط اگه دانشجو هستید بریا سوپر ویزا اقدام نکنید چون من دو نفر رو میشناسم که به والدینشون ندادند.

Date of Birth: 19 Nov, 1956
    Your policy number is VTCI24315
    Sum Insured: $ 100000.00
    Deductible: $ 1000.00
    Coverage Effective Date: 01 Mar, 2014
    Coverage Termination Date: 28 Feb, 2015
    Number of Days covered: 365

Senior Member

سلام دوستان
    اين درسته كه از ژانويه ٢٠١٤ متقاضي ان ويزاي ويزيتوري بايد براي انگشت نگاري برن تركيه؟!!! اخه من ميخوام براي مامانم اقدام كنم.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اين درسته كه از ژانويه ٢٠١٤ متقاضي ان ويزاي ويزيتوري بايد براي انگشت نگاري برن تركيه؟!!! اخه من ميخوام براي مامانم اقدام كنم.
    از ژانویه نه و بلکه از 13 دسامبر2013 انگشت نگاری لازمه . برای ویزای کار و دانشجویی و توریستی. سوپرویزا هم یه مدل توریستی هست و باید برن ترکیه:
    http://www.cic.gc.ca/english/visit/biometrics.asp

http://www.canadainternational.gc.ca...ran-Farsi.aspx

توی فرم درخواست سوپر ویزا خواسته شده که مدت زمانی که می خواهند در کانادا باشند به همراه فاندی که قصد دارند هزینه کنند را مشخص کنیم. (به نظر می رسه که این فرم برای ویزای توریستی و سوپر ویزا مثل هم هست.) برنامه مادر من این هست که تابستان ها در کانادا باشند، یعنی سالی سه یا چهار ماه. آیا باید مدت زمانیکه بار اول می خواهند اینجا باشند را بنویسند و یا 10 سال؟ در ضمن، مقدار پولی را که در سفر اول هزینه می کنند را باید بنویسند و یا پیش بینی کنند که در طول این مدت ده ساله چقدر هزینه خواهند کرد؟

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ندا جان من برات توی پیغام جواب دادم. برای بقیه دوستان از نظر من باید زمان و مقدار پول را واسه ویزیت اول زد. مثلا 6 ماه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)