صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    فک کنم خودم جواب خودمو پیدا کردم..
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...um=1096&top=16

باید از نو ویزا گرفت ظاهرن!
    داستان eTA با ویزا فرق میکنه. eTA رو معمولا آنلاین میگیرن و به پاسپورت الصاق نمیشه.
    PR : NOV 2013

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    ویزایی که تاریخش نگذشته و از نظر فیزیکی سالمه اما در گذرنامه ی باطل شده قرار داره، معتبره. باید به همراه گذرنامه نو (دو تا گذرنامه) به مامور مرزی یا هواپیمایی نشان بدید.
    چالبه ولی من عکس این رو شنیده بودم، مگه ویزا به پاسپورت لینک نمیشه، یعنی توش شماره پاسپورت رو نمیزنن؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    چالبه ولی من عکس این رو شنیده بودم، مگه ویزا به پاسپورت لینک نمیشه، یعنی توش شماره پاسپورت رو نمیزنن؟
    چرا اما قانون برای پیش گیری از مراجعه مردم برای تجدید ویزایی که هنوز معتبره این تسهیل رو قایل شده. قانون جاهای دیگری مانند انگلستان، حوزه شنگن و ایالات متحده هم همین گونه است.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

ممنون میشم اگر کسی در این مورد اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
    والدین من خوشبختانه در سال ۲۰۱۷ برنده لاتاری sponsorship شدن اما از اونجا که امکان داره این مرحله طولانی بشه من میخوام براشون یا از طریق supervisa یا ویزای توریستی معمولی اقدام کنم تا اونها در طول این مدت که کار sponsorship شون انجام میشه در کنار من باشن. اولن مطمین نیستم کدوم نوع ویزا براشون بهتره و احتمال رد شدنشون را به حداقل میرسونه سوپر ویزا یا توریستی؟ و اینکه آیا این موضوع یعنی باز کردن یک فایل دیگه باعث تاخیر در فایلی که برای sponsorship در حال حاضر دارن میشه یا خیر؟ و نکته دیگه اینکه من میخوام تمام مسیولیت مالی رو قبول کنم آیا در ویزای معمولی این امکان هست یا اونها باز هم باید فرمهای حساب بانکی و بقیه مدارک مالی لازمو اراپه بدن؟ ممنون از راهنمایی

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazv نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر کسی در این مورد اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
    والدین من خوشبختانه در سال ۲۰۱۷ برنده لاتاری sponsorship شدن اما از اونجا که امکان داره این مرحله طولانی بشه من میخوام براشون یا از طریق supervisa یا ویزای توریستی معمولی اقدام کنم تا اونها در طول این مدت که کار sponsorship شون انجام میشه در کنار من باشن. اولن مطمین نیستم کدوم نوع ویزا براشون بهتره و احتمال رد شدنشون را به حداقل میرسونه سوپر ویزا یا توریستی؟ و اینکه آیا این موضوع یعنی باز کردن یک فایل دیگه باعث تاخیر در فایلی که برای sponsorship در حال حاضر دارن میشه یا خیر؟ و نکته دیگه اینکه من میخوام تمام مسیولیت مالی رو قبول کنم آیا در ویزای معمولی این امکان هست یا اونها باز هم باید فرمهای حساب بانکی و بقیه مدارک مالی لازمو اراپه بدن؟ ممنون از راهنمایی
    احتمال موفقیتشون در هر دو حالت یکسان (و بالا) هست و تفاوتی نداره. ویزای موقت تاثیری بر سرعت رسیدگی به پرونده اسپانسرشیپ شما نداره.
    برای حمایت مالی در دعوتنامه اتون اشاره کنید و NOA و گواهی حساب بذارید. اما در عین حال مدارک مالی از خودشون هم ارایه کنید مطمین تره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    احتمال موفقیتشون در هر دو حالت یکسان (و بالا) هست و تفاوتی نداره. ویزای موقت تاثیری بر سرعت رسیدگی به پرونده اسپانسرشیپ شما نداره.
    برای حمایت مالی در دعوتنامه اتون اشاره کنید و NOA و گواهی حساب بذارید. اما در عین حال مدارک مالی از خودشون هم ارایه کنید مطمین تره.
    ممنون از محبت شما که پاسخ دادید... احتمالن اطلاع دارید که سرعت رسیدگی به پرونده های ویزیتوری و سوپرویزا الان در چه وضعیتی هست؟ منظورم اینه که برای اخذ ویزا از چندماه پیش بایستی فایل باز بشه تا ویزا صادر بشه؟

ممنون از محبت شما که پاسخ دادید... احتمالن اطلاع دارید که سرعت رسیدگی به پرونده های ویزیتوری و سوپرویزا الان در چه وضعیتی هست؟ منظورم اینه که برای اخذ ویزا از چندماه پیش بایستی فایل باز بشه تا ویزا صادر بشه؟
    اینجا رو ببینید

http://www.immigration.ca/canada-tem...ocessing-time/

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    دوستمون احتمالن می خواسته این لینک رو معرفی کنه که سایت خود دپارتمان هست و مرتب update میشه:
    http://www.cic.gc.ca/english/information/times/

Junior Member sahar_mml آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام دوستان ..من می خواستم ویزای توریستی والدین رو تمدید کنم ولی درخواست انلاین دقیقا شبیه درخواست ویزا هست ...کسی تجربه ای داره ؟در ضمن ایا انگشت نگاری لازمه واسه تمدید ؟ممنونم
    دریافت در سیدنی : March 5, 2010 ---فایل نامبر اول:April 23, 2010--- فایل نامبر دوم: April 28, 2010--- انتقال به ورشو December 20, 2011--- این پروسس واقعی February 22, 2012---آپدیت :Feb 22, 2012 ----مدیکال : February 10, 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_mml نمایش پست ها
    سلام دوستان ..من می خواستم ویزای توریستی والدین رو تمدید کنم ولی درخواست انلاین دقیقا شبیه درخواست ویزا هست ...کسی تجربه ای داره ؟در ضمن ایا انگشت نگاری لازمه واسه تمدید ؟ممنونم
    بله دقیقا مشابه در خواست ویزا باید وارد اکانتتون بشید و در قسمت در خواست ویزا شما باید درخواست تمدید رو انتخاب کنید،انگشت نگاري نیازی نیست،صرفا باید پاسپورت و مخصوصا صفحه ای که ویزای ویزیتور و مهر ورود به کانادا رو داره آپلود کنید بعلاوه مدارک ساپورت مالی ،بعد از آن باید هزینه پرداخت کنید که راحتترین راه پرداخت صد دلار با کردیت کارت هست،در نهایت بعد از دو سه ماه یک مدرک در صندوق پست دریافت میکنید که تاییدیه تمدید ویزا هست و باید همراه مسافر باشد تا در صورت نیاز در فرودگاه ارایه شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)