صفحه 34 از 38 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ظاهراً برای دفعات بعد هر دفعه شش ماه میتونن بمونن
    با این حساب واقعا ارزش این همه دردسر و مدیکال و بیمه و هزینه را نداره انگار
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    پس غیر از بار نخست که میتونن دو سال بمونن دفعات بعد چقدر میتونن بمونن؟
    بسته به نظر آفیسر حداکثر تا 6 ماه
    PR : NOV 2013

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان آیا تا به حال تجربه تمدید ویزای ویزیتوری برای شش ماه دوم ازداخل کانادا رو داشتین برای پدر و مادر؟ ظاهرا باید آزمایش مدیکال بدن نه؟
    LINK

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    دوستان آیا تا به حال تجربه تمدید ویزای ویزیتوری برای شش ماه دوم ازداخل کانادا رو داشتین برای پدر و مادر؟ ظاهرا باید آزمایش مدیکال بدن نه؟
    LINK
    نه اگر سنشون زیاد نباشه معمولن درخواست نمیدن. اگر هم تصمیم بگیرند که درخواست بدن، اول approve می کنند، بعد میگن در ضمن یک ماه فرصت دارید مدیکال انجام بدید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    نه اگر سنشون زیاد نباشه معمولن درخواست نمیدن. اگر هم تصمیم بگیرند که درخواست بدن، اول approve می کنند، بعد میگن در ضمن یک ماه فرصت دارید مدیکال انجام بدید.
    ممنونم. آیا شما تجربه اش رو دارین؟ هزینه هاش معمولا چقدر میشه تو کانادا؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    ممنونم. آیا شما تجربه اش رو دارین؟ هزینه هاش معمولا چقدر میشه تو کانادا؟
    تجربه ی شخصی ندارم، چون مدیکال نخواستند.
    اما به طول کلی حدود دویست دلار برای هر نفر (در شهرهای بزرگ مثل تورانتو و ونکوور)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sheilla نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی از دوستان به تازگی برای پدر و مادرشون ویزای توریستی گرفتن؟ من دانشجو هستم و برای ویزای توریستی اقدام کردم. ۷ مارچ فایل هارو سابمیت کردم، ۱۲ مارچ بیومتریک شون انجام شد و تا الان فقط هفته گذشته آپدیت بدون ایمیل و فقط برای یکی شون اومد. آیا این همه مدت طولانی طبیعی هست؟ ۳ ماه شد
    آره، نتیجه ویزای مادر و پدر دوست من تازگیا پس از چهار ماه اومد. نگران نباشید.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasamani نمایش پست ها
    حدود ۴ ماه از انگشت نگاری پدر و مادر خانم من گذشته هنوز ویزاشون نیومده سایت هم چک میکنم زده We are processing your background check.
    البته پدر خانم من بازنشسته ارتش هست ماه پیش یه فایل فرستادن که اونم پر کردیم فرستادیم ولی هنوز جوابی نیومده
    خانم من هم باردار هست کسی میدونه باید چکار کنیم ممنون میشم
    باید صبر کنید دوست عزیز.
    یکی از دوستان من هم دقیقا شرایطشون شبه شما بود و اونها 1 ماه بعد از فرستادن مدارک اضافی مربوط به سابقه ارتش پدرشون ویزا رو دریافت کردند. نگران نباشید بزودی جوابشون میاد.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

دوستان من میخوام برای مادرم تقاضای ویزای توریستی بدم ولی میترسم درموقع اومدن بخاطر مسیر طولانی به مشکل بخوره میخوام همزمان برای برادرم که متاهل هستند هم تقاضا بدم یعنی دعوتنامه بفرستم آیا امکان داره همزمان برای دوکیس دعوتنامه فرستاد .چطور میتونم براشون همزمان دعوتنامه بفرستم اصلا اجازه دارم .
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برای مادرم تقاضای ویزای توریستی بدم ولی میترسم درموقع اومدن بخاطر مسیر طولانی به مشکل بخوره میخوام همزمان برای برادرم که متاهل هستند هم تقاضا بدم یعنی دعوتنامه بفرستم آیا امکان داره همزمان برای دوکیس دعوتنامه فرستاد .چطور میتونم براشون همزمان دعوتنامه بفرستم اصلا اجازه دارم .
    اول از همه ویزای توریستی کانادا با سوپر ویزا متفاوت هست،سوپر ویزا رو فقط برای والدین میتونید بگیرید نه سایر اعضاي خانواده و پروسه درخواستش متفاوت هست ،
    دوم اینکه میتونید برای همه کسانی که قصد دارید براشون ویزای توریستی بگیرید و اونها قرار است با هم سفر کنن یک متن مشترک به عنوان دعوتنامه بنویسید و توضیح بدید که قصد دارید مثلا مادر و برادر رو دعوت کنید.ولی توجه کنید که اگر مثلا بخواهید برای مادر و برادر بهمراه همسر و فرزندانشون اقدام کنید ممکنه به همگی همزمان ویزا ندن چون سفر تمام اعضاي خانواده با هم ممکنه براشون این تردید رو ایجاد کنه که قصد برگشت ندارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)