صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

بالاخره تونستم تمام مدارک رو جور کنم و امروز تقاضای سوپرویزا را سابمیت کردم. بلافاصله بعد از سابمیت اپلیکیشن، یک ایمیل خبر داد یک پیغام توی سایت آمده و باید در سایت آن لاین بشوم. پیغام جدید هم نامه اثر بیومتریک بود. تا یکماه مادرم فرصت داره که با پرینت این نامه و پاسپورت به یکی از مراکز گرفتن اثر انگشت بره. اشاره نشده که حتما باید آنکارا و یا استانبول باشه. توی دبی، جده، کراچی، تفلیس و بحرین هم مرکز VAC وجود داره.
    Landed in Toronto: Nov 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط neda811 نمایش پست ها
    بالاخره تونستم تمام مدارک رو جور کنم و امروز تقاضای سوپرویزا را سابمیت کردم. بلافاصله بعد از سابمیت اپلیکیشن، یک ایمیل خبر داد یک پیغام توی سایت آمده و باید در سایت آن لاین بشوم. پیغام جدید هم نامه اثر بیومتریک بود. تا یکماه مادرم فرصت داره که با پرینت این نامه و پاسپورت به یکی از مراکز گرفتن اثر انگشت بره. اشاره نشده که حتما باید آنکارا و یا استانبول باشه. توی دبی، جده، کراچی، تفلیس و بحرین هم مرکز VAC وجود داره.
    مدارکی که می‌خوان رو همه رو بصورت آنلاین سابمیت کردی؟ من فکر کردم مدارک رو باید پست کرد... اگر آنلاین و اینقدر سریعه، خیلی خوبه!

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    مدارکی که می‌خوان رو همه رو بصورت آنلاین سابمیت کردی؟ من فکر کردم مدارک رو باید پست کرد... اگر آنلاین و اینقدر سریعه، خیلی خوبه!
    تمام مدارک را انلاین آپلود کردم. اما در حقیقت زمانیکه اثر انگشت داده می شود، پرونده تکمیل و سابمیت می شه. من از طریق سایت اصلی دولت کانادا اقدام کردم. http://www.cic.gc.ca/english/my_appl...ply_online.asp
    توی صفحه vfs global نوشته که متقاضی می تونی مدارک را حضوری تحویل بدهد و همانروز هم اثر انگشت از متقاضی گرفته می شود.
    http://www.vfsglobal.ca/canada/Turkey/

ApplyAbroad Veteran

از طريق سايت زماني كه انلاين اقدام مي كنيم مشخص مي شود چه مداركي نياز است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    از طريق سايت زماني كه انلاين اقدام مي كنيم مشخص مي شود چه مداركي نياز است ؟
    برای هر مدرکی که باید آپلود شود، یک بخش جداگانه وجود داره که کنارش توضیحات لازم داده شده است. تا تمام مدارک آپلود نشوند، به مرحله بعدی نمی شود رفت. اگر هم فرم خاصی باید تکمیل بشه، همونجا لینک دانلود هست.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

با سلام. دوستان عزیز 3ژانویه 2014 شرایط اسپانسرشیپ کردن والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ اعلام شد. فکر کنم مهمترین شرطش اینه که حتما باید 3 سال در کانادا باشیم و شهروند دایم کانادا محسوب بشیم و بقیه شرایط .....

سلام،
    میدونید پروسه بررسی پرونده سوپرویزا چقدر هستش؟
    و اینکه مثلا چه مدارکی تکمیلی رو نشون بدیم که خدای نکرده درخواست رد نشه؟

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    سلام،
    میدونید پروسه بررسی پرونده سوپرویزا چقدر هستش؟
    و اینکه مثلا چه مدارکی تکمیلی رو نشون بدیم که خدای نکرده درخواست رد نشه؟
    مدارک :
    دعوت نامه . شامل خود نامه و کارت شناسایی ما
    مدارک مالی :
    -6ماه آخر کارکرد بانک + پس انداز.
    - فرم های مالیاتی پارسال هر دو T4
    - recent notice of assessment
    - بیمه درمانی برای یکسال برای مادرم
    -نامه از محل کار هر دوی ما با ذکر در آمد و شرایط کاری
    زمان شروع پروسس اول نوامبر ، ایمیل اول برای مدیکال 13 نوامبر ،پاس رکوست 5 دسامبر

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1467866

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    مدارک :
    دعوت نامه . شامل خود نامه و کارت شناسایی ما
    مدارک مالی :
    -6ماه آخر کارکرد بانک + پس انداز.
    - فرم های مالیاتی پارسال هر دو T4
    - recent notice of assessment
    - بیمه درمانی برای یکسال برای مادرم
    -نامه از محل کار هر دوی ما با ذکر در آمد و شرایط کاری
    زمان شروع پروسس اول نوامبر ، ایمیل اول برای مدیکال 13 نوامبر ،پاس رکوست 5 دسامبر

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1467866
    ضمن تشکر از راهنمایی کامل شما، در خصوص "نامه از محل کار هر دوی ما با ذکر در آمد و شرایط کاری"، منظور نامه جداگانه است با کپی همون قرارداد کاری در کانادا کفایت میکنه؟

سوالی دیگری که دارم این هست که آیا برای سوپرویزا هم باید به نوعی آفسیر رو قانع کنیم که والدین بعد از مدتی قصد بازگشت به وطن رو دارند، یا خودشون میدونند که نیازی به این کار نیست و رای همین داریم "سوپر ویزا" درخواست میدیم.
    سوال دوم اینکه من قصد دارم مادرم را بعد از لند کردن (و ایشاا... یافتن کار) بیارم کانادا و ایشون همین جا بمونه. به نظرتون بهتره که مثلا اول ویزای توریستی درخواست بدم براشون و بعدش دوباره سوپرویزا، یا اینکه از همون اول صبر کنم کار بگیریم و یکسره برای سوپرویزا اقدام کنم؟ توضیح اینکه نمیخوام مادرم مجبور به سفر متعدد به کانادا بشه و میخوام همون بار اول که میاد کلا بتونه ساکن بشه.
    باز هم ممنون از راهنمایی تون

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    ضمن تشکر از راهنمایی کامل شما، در خصوص "نامه از محل کار هر دوی ما با ذکر در آمد و شرایط کاری"، منظور نامه جداگانه است با کپی همون قرارداد کاری در کانادا کفایت میکنه؟

سوالی دیگری که دارم این هست که آیا برای سوپرویزا هم باید به نوعی آفسیر رو قانع کنیم که والدین بعد از مدتی قصد بازگشت به وطن رو دارند، یا خودشون میدونند که نیازی به این کار نیست و رای همین داریم "سوپر ویزا" درخواست میدیم.
    سوال دوم اینکه من قصد دارم مادرم را بعد از لند کردن (و ایشاا... یافتن کار) بیارم کانادا و ایشون همین جا بمونه. به نظرتون بهتره که مثلا اول ویزای توریستی درخواست بدم براشون و بعدش دوباره سوپرویزا، یا اینکه از همون اول صبر کنم کار بگیریم و یکسره برای سوپرویزا اقدام کنم؟ توضیح اینکه نمیخوام مادرم مجبور به سفر متعدد به کانادا بشه و میخوام همون بار اول که میاد کلا بتونه ساکن بشه.
    باز هم ممنون از راهنمایی تون

نامه از محل کار در حقیقتخیلی مشابه کپی قرارداد کار هست فقط بالاش نوشته to whom it may concern و تاریخش هم جدیده. هر چی مدارک جدیدتر باشه بهتره.
    سوپر ویزا یعنی به مدت 5 سال مادرتون ویزای مولتیپل دارند که هر بار به مدت یکسال میتونند کانادا بمونند.قانونا بعد از 1 سال باید خارج شوند و دوباره وارد بشن . حالا اینکه از داخل کانادا اون یکسال رو بشه تمدید کرد رو من اطلاعی ندارم . ( نمیدونم آیا میشه پیوسته 5 سال موند یا نه؟ بعید میدونم). به نظر من آفیسر رو قانع میکنید که بعدا برگردند چون ویزاست به هر حال. مطمئن نیستم. بقیه دوستان نظر بدن بهتره.
    سوال آخرتون رو من جوابی براش ندارم جز اینکه ویزا به هر وعی ویزاست و اقامت دائم نیست. قانونا ایشون باید برگردند. آمار من از سوپر ویزا خیلی وسیعتر از سایت مهاجرت نیست.وقتی مادرم معاینات پزشکی برای سوپر ویزا انجام میداد گفتند که اکثر افراد سوپر ویزایی کسانی بودند که ویزای ویزیتورشون رد شده بود حالا تقاضای سوپر ویزا داده بودند و قبول شده بود. یعنی شانس سوپر ویزا بیشتره. الیته هزینه اش هم بیشتره. سالی حدود 1000-1500 $ هزینه بیمه اجباری پزشکی هست که باید بخرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)