صفحه 6 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 378

موضوع: سوپر ویزا برای والدین مهاجران

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    با سلام،
    اگر بیمه برای مادر بگیریم و خدای نکرده سوپرویزا تایید نشه تکلیف بیمه چی میشه؟ و تاریخ های بیمه رو باید مثلا به چه شکل گرفت؟ (1 ساله یا 2 ساله؟ البته هدفم این هست که مادرم اینجا 2 سال بمونند)
    بستگی داره از کجا بیمه بگیرید. اکثرا شرکت ها منجمله جایی که من بیمه گرفتم در صورت اینکه والدین سوپر ویزا نگیرن 100 % پول رو بر میگردونن. و باید حداقل یکساله بگیرید. حتی هدفتون اینکه مادرتون 2 سال بمونه هم 1 ساله بگیرید بعد تمدیدش کنید.
    یه نکته دیگه اینکه خیلی از شرکت های بیمه مابقی مبلغ بیمه رو در صورتی که والدین زودتر از یکسال کانادا رو ترک کنند بهتون برمیگردونند در صورتی که claim نداشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    بستگی داره از کجا بیمه بگیرید. اکثرا شرکت ها منجمله جایی که من بیمه گرفتم در صورت اینکه والدین سوپر ویزا نگیرن 100 % پول رو بر میگردونن. و باید حداقل یکساله بگیرید. حتی هدفتون اینکه مادرتون 2 سال بمونه هم 1 ساله بگیرید بعد تمدیدش کنید.
    یه نکته دیگه اینکه خیلی از شرکت های بیمه مابقی مبلغ بیمه رو در صورتی که والدین زودتر از یکسال کانادا رو ترک کنند بهتون برمیگردونند در صورتی که claim نداشته باشید.
    می‌شه لطفن بگید از کجا بیمه رو گرفتین و این شرط بازپرداخت باقیمانده‌ی بیمه‌شون روی همه‌ی پلن‌ها هست یا نوع خاصی رو باید بگیریم؟

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    می‌شه لطفن بگید از کجا بیمه رو گرفتین و این شرط بازپرداخت باقیمانده‌ی بیمه‌شون روی همه‌ی پلن‌ها هست یا نوع خاصی رو باید بگیریم؟
    هدی جان برات مسیج گذاشتم در مورد اسم شرکت که تبلیغ نشه. یه شرکت هندی در کانادا هست.من 10 جا قیمت گرفتم که اینا ازهمه ارزون تر بودند. والا من فقط پلن سوپر ویزا رو میدونم که مثلا مامان من که 6 ماه میمونه به جای 1 سال اگه هیچ claim تو این مدت 6 ماه نداشته باشه وقتی داره از کانادا میره ایران باید از کارت پروازش عکس بگیریم (یا اسکن) و طبق اون مابقی مبلغ روزهای مانده از 1 سال رو بهمون بر میگردونند. اگه بهشون زنگ بزنی هم خوب توضیح میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    هدی جان برات مسیج گذاشتم در مورد اسم شرکت که تبلیغ نشه. یه شرکت هندی در کانادا هست.من 10 جا قیمت گرفتم که اینا ازهمه ارزون تر بودند. والا من فقط پلن سوپر ویزا رو میدونم که مثلا مامان من که 6 ماه میمونه به جای 1 سال اگه هیچ claim تو این مدت 6 ماه نداشته باشه وقتی داره از کانادا میره ایران باید از کارت پروازش عکس بگیریم (یا اسکن) و طبق اون مابقی مبلغ روزهای مانده از 1 سال رو بهمون بر میگردونند. اگه بهشون زنگ بزنی هم خوب توضیح میدن.

اگر لطف بکنید و اسم شرکت رو برای من هم بفرستید ممنون میشم

میشه لطفا اسم شرکت رو برای من هم مسیج کنید. ممنون

سلام من فرم ها رو پر کردم و پدر مادرم دارن میرن ترکیه برای بیومتریک دو هفته دیگه اما الان که پست های شما رو خوندم فهمیدم که ظاهرا اشتباه کردم. چون بیمه نگرفتم. فکر میکنید راهی هست که بتونم تغییرش بدم به سوپر ویزا اپلیکیشنم رو؟

سلام،
    اگر کسی در همون سال اول وردودش بخواد برای سوپر ویزا والدین اقدام کنه و T4 یا T1 تا حالا نداشته، تکلیقش چیه؟
    و سوال دوم اینکه آیا باید حتما شاغل بود تا بشه برای سوپر ویزا والدین اقدام کرد یا صرف داشتن منبع مالی کفاف میکنه؟
    مرسی از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    سلام،
    اگر کسی در همون سال اول وردودش بخواد برای سوپر ویزا والدین اقدام کنه و T4 یا T1 تا حالا نداشته، تکلیقش چیه؟
    و سوال دوم اینکه آیا باید حتما شاغل بود تا بشه برای سوپر ویزا والدین اقدام کرد یا صرف داشتن منبع مالی کفاف میکنه؟
    مرسی از راهنماییتون
    من موقعی که برای سوپر ویزا اقدام کردم، برگه مالیات نداشتم. فقط قراردادم رو گذاشتم.
    Landed in Toronto: Nov 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s نمایش پست ها
    سلام من فرم ها رو پر کردم و پدر مادرم دارن میرن ترکیه برای بیومتریک دو هفته دیگه اما الان که پست های شما رو خوندم فهمیدم که ظاهرا اشتباه کردم. چون بیمه نگرفتم. فکر میکنید راهی هست که بتونم تغییرش بدم به سوپر ویزا اپلیکیشنم رو؟
    مدارک سوپر ویزا با ویزای توریستی کمی فرق داره. در ویزای توریستی مدارک مالی میهمان بررسی می شه و در سوپر ویزا، تمکن مالی میزبان.
    Landed in Toronto: Nov 2012

دوستان میدونید آیا میشه بدون داشتن کار، برای سوپرویزا درخواست کرد؟ (من میزان پس اندازم در مانادا بالاتر از Low Income Cut-Off (LICO) هستش) آیا این کفایت میکنه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)