این مطلب رو برای بچه هایی مینویسم که از از این دانشگاه پذیرش دارن یا دارن براش اقدام میکنن ولی شک دارن که محلش برای زندگی مناسب هست یا نه. یادمه پارسال یکی از بچه ها که ازنجا پذیرش داشت میترسید بره افسرده بشه اونجا چون هیچی نداره جز کاکتوس. البته سلیقه و خواسته های ادما فرق داره و من این مطلب رو با توجه به دیدار خودم از این دانشگاه مینویسم.
این دانشگاه در تمپی واقع در حومه فینیکس هستش و تا داونتاون فینیکس کمتر از 25 دقیقه فاصله داره. اینم بگم که فینیکس و حومش حمل ونقل عمومی خوبی داره، هم اتوبوس هم قطار برقی یا لایت ریل.
با لایت ریل که تمپی پیاده میشدی عملا یه دانشگاه میرسیدی. محوطه زیبا و سرزنده ای داشت. همون خیابونه اولش کلی با صفا، شلوغ پلوغ و سرزنده بد. خود شهر فینیکس یه بدی داشت که اونم فقیرای خیلی زیاد بود که باعث پایین اومدن امنیتش شده. من این مسئله امنیت رو نسبت به جایی که تو تگزاس دارم زندگی میکنم کاملا حس کردم. واقعا شب بعد از 9 بهتر بود تو خیابون تنها نباشی یا اصلا نباشی! هر چند در مرد تمپی به خاطر شلوغیش این مسئله صدق نمیکرد. در ضمن به فاصله کمی از فینیکس جاهاای خیلی سرسبز و زیبایی بود در نتیجه نمیشه گفت کویره و ...
به هر حال این ها رو میگم که خیلی به اون چیزایی که تو نقشه های گوگل یا ام اس ان میبینید تکیه نکنید چون اون چیزی که من دیدم جای خیلی باحالی بود. خود دانشگاهم که شکی نیست دانشگاه قویی هستش.
یک سری عکسم گرفتم که اگر بگید چطوری میشه یک فایل رو اپلود کرد اینجا میذارمشون.