صفحه 11 از 52 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 512

موضوع: Arizona State University

پیش فرض پاسخ : Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    برای دکتری ، اگه بتونی قبل از پذیرش استادت رو اوکی کنی 100% حله ( از کرامات شیخ ما اینست شیره را خورد و گفت شیرین است ) .

اما جدای از شوخی اینجا استاد بخوادت معمولا اوکیه . اگه استاد نداشته باشی باید رو TA حساب کنی که رقابتیه. یعنی واقعا برمیگرده به اینکه اون سالی که شما میخوای بیای اینا باهات حال کنن به بهت TA بدن یا نه.

کلا ASU یه شقه سوم هم داره و اونم اینه که پذیرش بدون فاند به PhD هاش میده . معمولا ظرف 1 تا 2 ترم میتونی استاد پیدا کنی.
    دوستان اریزونا منظور از statement of research interst چیه؟ خود دپارتمان ها معمولا personal statment خواستن که تعریفش توی سایت دانشگاه دقیقا همونsop خودمون هست ....جالب اینه که personal stamnet رو خیلی از دانشگاه ها یه تعریف ازز ندگی میدونن و Sop رو متفاوت...حالا کسی میدونه من stamneet of reserach inetrest چی بگم.مرسی
    یادمان باشد : بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم ...

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    دوستان اریزونا منظور از statement of research interst چیه؟ خود دپارتمان ها معمولا personal statment خواستن که تعریفش توی سایت دانشگاه دقیقا همونsop خودمون هست ....جالب اینه که personal stamnet رو خیلی از دانشگاه ها یه تعریف ازز ندگی میدونن و Sop رو متفاوت...حالا کسی میدونه من stamneet of reserach inetrest چی بگم.مرسی
    کدوم دپارتمانی مگه ؟ ... من که واسه دپارتمانهای اینور و اونور ندیدم ازین سوسول بازیا داشته باشه یه SOP داشت فقط.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام
    چندتا سوال داشتم اگه جواب بدید واقعا از شما ممنون میشم
    من دانشجوی ترم 5 برق و مخابراتم البته از دانشگاه آزاد تهران جنوب میخواستم که برای فوق لیسانس آمریکا اقدام کنم ، میخواستم بدونم اینکه مدرکم از دانشگاه آزاده مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟؟؟چه زمانی بهتره اقدام کنم و چطوری میشه فاند گرفت یا اصلا چه نکاتی برای اپلای کردن این دانشگاه مهم هست؟؟؟هزینه ی سالیانه (هزینه زندگی) حدودا چقدر میشه؟؟؟؟

((( <<<<از اینکه وقتتون رو برای من گذاشتید ممنونم >>>

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط heydari2358 نمایش پست ها
    سلام
    چندتا سوال داشتم اگه جواب بدید واقعا از شما ممنون میشم
    من دانشجوی ترم 5 برق و مخابراتم البته از دانشگاه آزاد تهران جنوب میخواستم که برای فوق لیسانس آمریکا اقدام کنم ، میخواستم بدونم اینکه مدرکم از دانشگاه آزاده مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟؟؟چه زمانی بهتره اقدام کنم و چطوری میشه فاند گرفت یا اصلا چه نکاتی برای اپلای کردن این دانشگاه مهم هست؟؟؟هزینه ی سالیانه (هزینه زندگی) حدودا چقدر میشه؟؟؟؟

((( <<<<از اینکه وقتتون رو برای من گذاشتید ممنونم >>>
    نه اینجا مسترش زیاد گیر نیستن ، اما دکتری چرا.

مدرک دانشگاه آزاد مشکلی نداره.

در مورد هزینه ی زندگی قبلا در تاپیک ذکر کردم.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD

Junior Member blackra1n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University / UCI

دوستان یه سوال مهم.
    من الان درحال حاضر ترمم رو شروع کردم. دکترای مکانیک بدون فاند. اینکه فاند بگیرم هم مشکلی نیست.
    من لیسانس و فوق از شریف و درزمینه مهندسی مواد بوده. با کلی از بچه های اینجا صحبت کردم و حقیقتش تصمیم گیری یه مقداری برام سخت شده. قضیه اینه که من میخوام دکترام رو مستر کنم. نظرتون چیه در این مورد؟ میدونم چون سربازی دارم و بااینکه مالتیپل هستم اگه تو ایران بیام به مشکل میخورم ولی میخوام کلی قضیه رو نگاه کنید و نظرتون رو بگید. مرسی
    Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.__Albert Einstein

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blackra1n نمایش پست ها
    دوستان یه سوال مهم.
    من الان درحال حاضر ترمم رو شروع کردم. دکترای مکانیک بدون فاند. اینکه فاند بگیرم هم مشکلی نیست.
    من لیسانس و فوق از شریف و درزمینه مهندسی مواد بوده. با کلی از بچه های اینجا صحبت کردم و حقیقتش تصمیم گیری یه مقداری برام سخت شده. قضیه اینه که من میخوام دکترام رو مستر کنم. نظرتون چیه در این مورد؟ میدونم چون سربازی دارم و بااینکه مالتیپل هستم اگه تو ایران بیام به مشکل میخورم ولی میخوام کلی قضیه رو نگاه کنید و نظرتون رو بگید. مرسی
    منظورتون اینه که دکترا رو به مستر تبدیل کنید یه دانشگاه دیگه اپلای کنید برا دکترا یا بعد از مستر فعلی برگردید ایران؟

Junior Member blackra1n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University / UCI

تو همین دانشگاه دکترا رو به مستر تبدیل کنم و حالا بعدش یا برم دنبال کار یا جایی دیگه اپلای کنم برای دکترا. مرسی
    Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.__Albert Einstein

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط blackra1n نمایش پست ها
    تو همین دانشگاه دکترا رو به مستر تبدیل کنم و حالا بعدش یا برم دنبال کار یا جایی دیگه اپلای کنم برای دکترا. مرسی
    از نظر دانشگاه که اوکیه ، یکی از بچه ها کرده.

حالا الان از کدوم نظر ؟ اینکه برین جای دیگه ؟ تضمینی نداره که بشه ، تضمینی هم نداره که نشه

بگیر بره دکتری رو دیگه. اگه زمینت Mechanical Behavior متریاله خوب اینجا زیاد قوی نیست مثل بعضی گرایشهایش که قوی ترن. در کل SO SO ـه. کار گرفتن با مستر واسه ایرانیها یکمی به نظر

من سخته.

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    از نظر دانشگاه که اوکیه ، یکی از بچه ها کرده.

حالا الان از کدوم نظر ؟ اینکه برین جای دیگه ؟ تضمینی نداره که بشه ، تضمینی هم نداره که نشه

بگیر بره دکتری رو دیگه. اگه زمینت Mechanical Behavior متریاله خوب اینجا زیاد قوی نیست مثل بعضی گرایشهایش که قوی ترن. در کل SO SO ـه. کار گرفتن با مستر واسه ایرانیها یکمی به نظر

من سخته.
    چرا سخت باشه؟! تا جایی که من شنیدم کار خاصی نداره که!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    چرا سخت باشه؟! تا جایی که من شنیدم کار خاصی نداره که!
    رشته های فنی خوب تحریم ها هست و بحث گرین کارت و ازون طرف کلی آمریکایی و هندی و چینی با مستر. چرا بیان ایرانی بگیرن ؟ نه اینکه نگیرن ولی کار درس و حسابی پیدا نمیشه.