صفحه 36 از 52 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 512

موضوع: Arizona State University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Arizona State University

تو توضیحاتش نوشته بود من یادم رفته چون دو هفته پیش همه مدارک رو فرستادم. ولی تا اونجایی که یادم میاد معدل بعد از اتمام 60 واحد لیسانس رو باید وارد کنید. یعنی اگه 141 واحد داشتید معدل 81 واحد آخرتون رو

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sariita نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوال داشتم برای online application تو قسمت general Info یه بخشی که مال نمراته نوشته Junior-senior GPA این یعنی چی؟ چه نمره ای رو باید بنویسم؟؟
    در مورد ایران این زیاد صدق نمیکنه. همون طوری که سلمان گفت 2 سال آخر رو بنویسین. ما پرونده های هر کشور رو بسته به سیستم اون کشور بررسی میکنیم.

حتی یادمه یکبار یک Applicant داشتیم از ارمنستان و هیچ کس نمیدونست سیستم اونجا چطوریه ! گشتیم یک نفر رو پیدا کردیم تا برامون توضیح بده سیستمشون رو.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام
    من تازه میخوام اپليکيشن پر کنم تا 2 3 روز ديگه فرصت داره ولی داخل اپليکيشن خبری از رزومه و ترنسکريپت و ريکامنديشن ليست نيستش ! بايد اينا رو پست می کردم از قبل یعنی؟
    وضعيت فاند واسه دکتری برق با کوان 160 چه جوریه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moon_Daughter نمایش پست ها
    سلام
    من تازه میخوام اپليکيشن پر کنم تا 2 3 روز ديگه فرصت داره ولی داخل اپليکيشن خبری از رزومه و ترنسکريپت و ريکامنديشن ليست نيستش ! بايد اينا رو پست می کردم از قبل یعنی؟
    وضعيت فاند واسه دکتری برق با کوان 160 چه جوریه؟
    ممنون
    سلام نمی دونم برای دپارتمان ما باید ریزنمرات رو برایشون از طریق پست می فرستادیم. ولی بقیه مدارک رو از طریق سایت آپلود کردم. (ازقبیل رزومه، SOP) برای ریکامندیشن هم اسم سه تا استاد مد نظرتون رو با یک سری مشخصات وارد می کنید ولی توجه کنید که تا زمانی که اپلیکیشن فی رو ندید برای اساتید ایمیل نمیره که بتون ریکارم براتون پر کنند. هر زمان که اپلیکیشن فی رو دادید این ایمیل میره. اگه سوال دیگه ای داشتید می تونید بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط salman64 نمایش پست ها
    سلام نمی دونم برای دپارتمان ما باید ریزنمرات رو برایشون از طریق پست می فرستادیم. ولی بقیه مدارک رو از طریق سایت آپلود کردم. (ازقبیل رزومه، SOP) برای ریکامندیشن هم اسم سه تا استاد مد نظرتون رو با یک سری مشخصات وارد می کنید ولی توجه کنید که تا زمانی که اپلیکیشن فی رو ندید برای اساتید ایمیل نمیره که بتون ریکارم براتون پر کنند. هر زمان که اپلیکیشن فی رو دادید این ایمیل میره. اگه سوال دیگه ای داشتید می تونید بپرسید.
    ممنون از اینکه پاسخ میدید
    والا توی اپليکيشن که فقط SOP میخواد اصلا قسمت معرفی ريکاندر و رزومه نداره، من همه قسمتارو پر کردم و الان به صفحه سابميت اپليکيشن فی رسیدم. یعنی ممکنه بعد از سابميت اسم ريکامندر ها رو بخواد؟

Junior Member

والا توی اپليکيشن که فقط SOP میخواد اصلا قسمت معرفی ريکاندر و رزومه نداره، من همه قسمتارو پر کردم و الان به صفحه سابميت اپليکيشن فی رسیدم. یعنی ممکنه بعد از سابميت اسم ريکامندر ها رو بخواد؟
    برای من قبل از اینکه به قسمت سابیمت برسم و بخوام اپکلیکیشن فی رو بدم اسم اساتید رو وارد کردم و رزومه رو هم آپلود کردم. نمی دونم شاید دپارتمان های مختلف با هم فرق دارن.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

چه رشته ای ؟ چه مقطعی ؟ مثلا فوق لیسانس برق اصلا رکام نمیخواد (!).
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ممنون از راهنماييتون
    قسمت ريکامنديشن رو پيدا کردم مثل اينکه رزومه نمی خواد. ترنسکريپت رو باید تا قبل از ددلاين واسشون پست کرد يا واسه بعد از ادميت شدنه؟

Junior Member

با سلام
    60 credit semesterرو چطور باید حساب کرد؟

مثلا معدل ترم تابستانی بین ترم ۶ و ۷ چطور؟، اون هم باید حساب بشه؟
    یا 2 واحد کارآموزی که نمره نداره؟ (خوب یا عالی ... )
    ممنون

Junior Member

Students whose native language is not English (regardless of where they may now reside) must provide proof of English proficiency and are required to achieve a minimum score of 80 on the Internet-based Test of English as a Foreign Language (TOEFL).

این یعنی نمره آیلتس رو قبول نمیکنن؟