صفحه 43 از 52 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 512

موضوع: Arizona State University

پیش فرض پاسخ : Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط m25269 نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون
    منظورم اینه چون ددلاین اصلی اول اگوست هست که من نمی رسم، اما چیزی که من دیدم ددلاین late تا دسامبر هم هست، بنظرتون اگه اخر مرداد تافل و اخر شهریور gre بدم، بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
    (توضیح بیشتر اینکه استاده کلی خوشش اومده ازم، فارغ التحصیل ارشد شریفم و معدم هم 18.5 هست، یعنی با این توصیف ها بازم خیلی رو نمره زبان حساسن و استاد برشی نداره؟)

بازم ممنون
    ASU دانشگاه بدی نیست اما با معدل ارشد 18.5 از شریف و معدل لیسانس بالای 17 شاگرد اولی به شرطی که نمرات تافل و جی ار ای خوبی بیارید می تونید از دانشگاه های خیلی بهتر پذیرش با فاند بگیرید. با استاد صحبت کنین ببینین نظرشون چی هست.

ببینید معدلتون خوبه. این از معدل. تجربه من میگه معدل و تافل و جی آر ای سه فاکتور اصلی و تعیین کننده پذیرش با فاند هستن. شما با این معدل اگر نمره (مخصوصا) جی آر ای تون پایین باشه بنظر من شانستون رو خیلی کم میکنه. همینطور که دوستمون هم اشاره کردن، شما اگر تافل و جی آر ای خوبی بیارید، با توجه به اینکه معدل فوق خوبی دارین، شانس پذیرش با فاند از دانشگاههای بهتر ازینجا رو هم دارین. مخلص کلام، تمام تلاشتون کسب نمره خوب توی تافل و جی آر ای باشه. بعدش با خیال راحت میتونین روی گزینه هاتون فکر کنین.

در مورد اینکه کی امتحان بدین، این نکته رو هم مدنظر داشته باشین که ممکنه مثلا جی آر ای رو امتحان بدین و بنا به هر دلیلی نمره خوبی نیارین. جا واسه امتحان دوم و جبران هم بزارین. مگه اینکه کاملا مطمئن باشین و فقط روی امتحان اول سرمایه گذاری کنین.

نکته دیگه اینکه اگر معدل لیسانس تون خوب نباشه، اونوقت تاثیر جی آر ای چند برابر میشه.

دوباره تاکید میکنم، تجربه من میگه جی آر ای واسه دانشگاههای امریکا بسیار مهمه. (مهمتر از معدل و مقاله و ریکام خوب و .....)
    تافل بین مثلا 90 واسه گرفتن RA مناسبه، ولی اگه بخواین TA بشین باید حداقل حدود 100 بشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط m25269 نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون
    منظورم اینه چون ددلاین اصلی اول اگوست هست که من نمی رسم، اما چیزی که من دیدم ددلاین late تا دسامبر هم هست، بنظرتون اگه اخر مرداد تافل و اخر شهریور gre بدم، بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
    (توضیح بیشتر اینکه استاده کلی خوشش اومده ازم، فارغ التحصیل ارشد شریفم و معدم هم 18.5 هست، یعنی با این توصیف ها بازم خیلی رو نمره زبان حساسن و استاد برشی نداره؟)

بازم ممنون

دوستانی که پذیرش مستر از این دانشگاه گرفتید تو پذیرشتون ذکر شده که non-thesis هست؟؟؟ من پرسیدم میگن برا مستر همه non-thesis هستن و بعد از اینکه اینجا اومدن و استاد پیدا کردن میتونن پروژه بگیرن. آیا یک همچین داستانی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

بچهها کسی هست که بخواد امسال اینجا بره؟

Junior Member

سلام
    من داتنشگاه شریف هستم
    معدلم بالای 18 و دورشته ای هستم.مهندسی مکانیک و هوافضا
    به کدام اسادها ایمیل بزنم فاند میدن.
    برای دانشگاه اریزونا

اسم استاد چیست
    ویرایش توسط Olympia : August 8th, 2015 در ساعت 09:17 AM دلیل: ادغام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس معماری

سلام من دارم تحقیق میکنم ببینم برای رشته طراحی شهری اینجا برای زمستون امسال میشه پذیرش گرفت؟ شما نظری ندارید؟ اصلا برای زمستون دانشجو میگیرن؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    سلام
    من امشب تمام تاپیک رو خوندم. مرسی از پاسخ های جامع رادیان عزیز.
    یه جاهایی سوالات تکراری می دیدم که باعث شد شک کنم که پاسخ هایی که قبلا داده شده منسوخ شده یا خیر !! مثلا اینکه مدرک ایلتس پذیرفته میشه یا خیر؟ رادیان عزیز پاسخ مثبت داد اما با توجه به گذشت زمان ، سوال تکرار شده بود !! یعنی ممکنه با گذشت زمان قوانین دپارتمان تغییر کنه ؟
    اما حالا سوالات اصلی :
    1.من می خوام برای ایلتس خودمو اماده کنم اما اینطوری که در این تاپیک دیدم انگار تافل کاربردی تر و بی دردسرتره . درسته ؟ ( اگه برای یافتن پاسخ این سوال باید به تاپیک دیگه ای مراجعه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید )
    2. من لیسانس مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست از موسسه غیر انتفاعی بینالود مشهد دارم. معدلم 18.03 هست و یه مقاله کنفرانسی دارم. اگه نمره جی ار ای و ایلتس خوبی بگیرم ایا می تونم به پذیرش دایرکت پی اچ دی فول فاند امید داشته باشم؟ و ایا با توجه به اینکه حداقل 3 ماه باید صرف اموزش زبانم کنم ایا میرسم به ددلاین های امسال؟ یا باید برای سال بعد اقدام کنم ؟ با توجه به این زمان محدود امادگی برای تافل راحتتره یا ایلتس (این قسمت سوالم هم بی ربط به تاپیکه ایا ؟)
    و اینکه الان که مدرک زبان ندارم می تونم با اساتید کانکت بشم یا حتما برای معرفی خودم باید نمره زبانم رو بهشون اعلام کنم ؟
    من میتونم راجع به مهندسی ها نظر بدم. نمره ی آیلتس رو قبول داره دانشگاه به طور رسمی. اما اساتید با این نمره آشنا نیستن و معمولا میرن تبدیل میکنن ببینین چی به چیه.

در مورد دانشگاه های ایران معمولا از ایرانیهایی که اونجا هستن نظر میپرسن اگر دانشگاه رو نشناسن. و به نظری که از اونها میگیرن خیلی اهمیت میدن. من تا زمانیکه دانشجو بودم اونجا چندین مورد اینطوری دیدم از نزدیک.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس معماری

سلام . کسی رشته طراحی شهری یا landscape architecture توی این دانشگاه اینجا هست تبادل نظر کنیم ؟

من برای امسال میخوام اپلای کنم...

سلام.. میشه در مورد اسکالر شیب و کمک هزینه راهنمایی کنید؟ من از دیپارتمان design در این مورد پرسیدم چند تا لینک معرفی کرد و گفت بعد از اپلای راه های زیادی وجود دتره.. راست میگن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    من میتونم راجع به مهندسی ها نظر بدم. نمره ی آیلتس رو قبول داره دانشگاه به طور رسمی. اما اساتید با این نمره آشنا نیستن و معمولا میرن تبدیل میکنن ببینین چی به چیه.

در مورد دانشگاه های ایران معمولا از ایرانیهایی که اونجا هستن نظر میپرسن اگر دانشگاه رو نشناسن. و به نظری که از اونها میگیرن خیلی اهمیت میدن. من تا زمانیکه دانشجو بودم اونجا چندین مورد اینطوری دیدم از نزدیک.
    ویرایش توسط haley : January 14th, 2016 در ساعت 07:08 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

درود و احترام

من از دوستانی که این دانشگاه درس خوندن و می خونن می خواستم چند تا سوال بپرسم.
    1. من رشتم مهندسی برق و یه استادی هست تو این دانشگاه که دقیقا همون موضوعی رو که من کار کردم رو کار کرده و گفته که دانشجو هم می خوام اگه کسی بخواد تو این زمینه کار کنه. به این استاده شریفه و محترم بنده ایمیل زدم و ایشون ایمیل منو خونده بود(4 بار باز کرده بود ایمیلم رو). متاسفانه ایشون جواب نداده بعد از دو هفته. حالا من تا اینجا که می دونم این دانشگاه خیلی رقابتی هست و من نمره هایی خیلی خوبی تو زبان و جی آر ایی نگرفتم. به نظر شما اپلای کنم ؟؟ (بی هوا)

2. به استاده می خوام زنگ بزنم و بهش بگم بابا من دوست دارم هم خودتو و هم زمینه کاریت روو .... آخه چرا جواب منو نمی دی بی مرام ... (استاد دلفریب رویاهام بامن حرف بزنننن). به نظر شما زنگ بزنم و ابراز علاقه به این شکل کنم یا نه ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط milados نمایش پست ها
    درود و احترام

من از دوستانی که این دانشگاه درس خوندن و می خونن می خواستم چند تا سوال بپرسم.
    1. من رشتم مهندسی برق و یه استادی هست تو این دانشگاه که دقیقا همون موضوعی رو که من کار کردم رو کار کرده و گفته که دانشجو هم می خوام اگه کسی بخواد تو این زمینه کار کنه. به این استاده شریفه و محترم بنده ایمیل زدم و ایشون ایمیل منو خونده بود(4 بار باز کرده بود ایمیلم رو). متاسفانه ایشون جواب نداده بعد از دو هفته. حالا من تا اینجا که می دونم این دانشگاه خیلی رقابتی هست و من نمره هایی خیلی خوبی تو زبان و جی آر ایی نگرفتم. به نظر شما اپلای کنم ؟؟ (بی هوا)

2. به استاده می خوام زنگ بزنم و بهش بگم بابا من دوست دارم هم خودتو و هم زمینه کاریت روو .... آخه چرا جواب منو نمی دی بی مرام ... (استاد دلفریب رویاهام بامن حرف بزنننن). به نظر شما زنگ بزنم و ابراز علاقه به این شکل کنم یا نه ؟؟؟
    سوال در سوال: از کجا متوجه شدین که قصد دانشجو گرفتن داره ؟ آیا رو وبسایتش گزاشته ؟ آیا زمان قرار دادن تازه هست. یک مشکلی که هست اینه که اگر روی سایتش گزاشته باشه

احتمالا الان چند صد درخواست توی ایمیلش هست. اینکه ایمیل شما رو 4 باز کرده خیلی خوبه و نشون میده که "یه دل میگه برو برو ، یه دل میگه نرو نروـه"
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام