صفحه 44 از 52 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 512

موضوع: Arizona State University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

پیش فرض پاسخ : Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    سوال در سوال: از کجا متوجه شدین که قصد دانشجو گرفتن داره ؟ آیا رو وبسایتش گزاشته ؟ آیا زمان قرار دادن تازه هست. یک مشکلی که هست اینه که اگر روی سایتش گزاشته باشه

احتمالا الان چند صد درخواست توی ایمیلش هست. اینکه ایمیل شما رو 4 باز کرده خیلی خوبه و نشون میده که "یه دل میگه برو برو ، یه دل میگه نرو نروـه"
    مرسی رادیان عزیز

تو وبسایتش زده. حقیقتش استاد کار درستی است حتما هر ترم زوری بهش 2 یا 3 تا دانشجو می دن. رادیان این موضوعی که این کار می کنه عمرا هیشکی باهاش کار نکونه. ییییک موضوع داغون و ضپرتــــــی اِ که هیشکی بهش ایمیل نمی ده . منم که می گم می خوام باهاش کار کنم فقط به خاطر اینه که عاشقش شدم (خدایی نکرده فکر بد نکونی منظورم کاری آآآآ).

من وقتی پروژه ارشدم رو انجام می دادم از پرزنتیشن های کلاسش استفاده می کردم(تو این حد نزدیکِ). تو سایتشم زده اگه کسی بخواد تو این زمینه کار کنه ما از نظر مالی می سازیمش.

به نظرت چه کنم ؟؟!! اگه من اپلای کنم به جز این بعید می دونم برای شخص دیگر شانس داشته باشم.

من یکی از دوستام چند تا زنگ زده و خیلی خوب استادا جوابش رو دادند و می گه بعضی هام کلی خوششون اومده که من انقدر پیگرم.

شما اپلای کن 150 دلار که بیشتر نیست بعد به نشانه جدیتت بهش میل بزن اخرشم تلفن. پذیرش بدون فاند رو بعید میدونم سخت بگیرن. مگه اینکه نمره های شما خیلی زیر باشه. فکر کنم حدود معدل 3.5 و gre 315 باشه میانگین ادمیتا. اگه 315 هم نتونی بیاری من میگم حتی بری هم میمونی توش خود دانی.

راستش منم جوونتر که بودم به این چیزا زیاد فکر می کردم مثلا یه شعبه amc نزدیک اون لبی که من آرزوم بود توش برم رو پیدا کرده بودم. اون لب کلا از دپارتمان جدا بود و توی خیابون فرعی بود و دقیقا اون سمت خیابون شعبه amc بود و با خودم تخیلات می کردم که مثلا عصر که اومدم بیرون میرم یه فیلم توپ می بیینم ( amc یه زنجیره سینمایی داره که فیلم های جدید هنری که اکران خیلی محدود دارن رو هم نشون میده) ولی خب واقعیت چیز دیگه ای از آب در اومد ... یه جورایی شد داستان امضا قشنگ شما ... پارتی هم همه جا هست هردانشگاهی سرچ کنی بروبچ لیسانس حداقل سرشون گرمه شما باید مواظب باشی وقتی رفتی کلا دکترا رو ول نکنی

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط milados نمایش پست ها
    مرسی رادیان عزیز

تو وبسایتش زده. حقیقتش استاد کار درستی است حتما هر ترم زوری بهش 2 یا 3 تا دانشجو می دن. رادیان این موضوعی که این کار می کنه عمرا هیشکی باهاش کار نکونه. ییییک موضوع داغون و ضپرتــــــی اِ که هیشکی بهش ایمیل نمی ده . منم که می گم می خوام باهاش کار کنم فقط به خاطر اینه که عاشقش شدم (خدایی نکرده فکر بد نکونی منظورم کاری آآآآ).

من وقتی پروژه ارشدم رو انجام می دادم از پرزنتیشن های کلاسش استفاده می کردم(تو این حد نزدیکِ). تو سایتشم زده اگه کسی بخواد تو این زمینه کار کنه ما از نظر مالی می سازیمش.

به نظرت چه کنم ؟؟!! اگه من اپلای کنم به جز این بعید می دونم برای شخص دیگر شانس داشته باشم.

من یکی از دوستام چند تا زنگ زده و خیلی خوب استادا جوابش رو دادند و می گه بعضی هام کلی خوششون اومده که من انقدر پیگرم.
    به نظر شخصی من یه حد وسطی داره. یه خیلی خوبه که شما نشون بدین Motivated هستین اما باید حواست باشه که طرف فک نکنه چسبیدی بهش.

من چند وقت پیش میخواستم یک Intern بگیرم و یه بنده خدایی بود که خیلی Motivated بود !‌هی این طرف اون طرف بالا پایین ... از آخر من فک کردم این بابا حتما یک مشکلی چیزی داره بیخیالش شدم

پی نوشت:نظر به امضای قشنگتون آقا الان یعنی ASU دانشگاه علی آباد کتوله ؟
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    به نظر شخصی من یه حد وسطی داره. یه خیلی خوبه که شما نشون بدین Motivated هستین اما باید حواست باشه که طرف فک نکنه چسبیدی بهش.

من چند وقت پیش میخواستم یک Intern بگیرم و یه بنده خدایی بود که خیلی Motivated بود !‌هی این طرف اون طرف بالا پایین ... از آخر من فک کردم این بابا حتما یک مشکلی چیزی داره بیخیالش شدم

پی نوشت:نظر به امضای قشنگتون آقا الان یعنی ASU دانشگاه علی آباد کتوله ؟

ممنون رادیان عزیز،

راستش من ایمیل اولم رو دوباره براش فورروارد کردم و یه سری توضیحات نوشتم که برات می گم. من متاسفانه وقتی از یه چیزی خوشم بیاد نمی تونم نگم(راحت نظرم رو می گم و ابراز علاقه می کنم) که این کار به قول شما یه مقدار حس بدی ایجاد می کنه در فرد مقابل(فکر می کنه ذوق مرگ شدی). این سری من کاملا براش توضیح دادم که استاد عزیز من مقاله و این داستان هاتو تا این حد خوندم و کلا هر موضوعی که می تونست تحریکش کنه جوابم رو بده، ولی ایشون متاسفانه دو بار به فاصله 15 دیقه ایمیلم رو دوباره باز کرده بود و خونده بود، ولی جوابی نداد. من حتی تهش گفتم که استاد عزیز حتی اگه شما ام نمی خواید دانشجو بگیری به من لطف کنید بگید، من هزینه نکنم برای اپلای.

خلاصه داستان ایشون جوابی نداد و بنده بی خیال ASU شدم. کلا همون علاقم و حس خوب به تنفر تبدیل شد، چونکه من بالای نیم ساعت فقط فکر می کردم و متن ایمیل دوم رو می نوشتم و ایشون حتی نگفتI do not take PhD student. فکر کنم هزینه و وقتم رو بهتر برای دانشگا ههای دیگه بذارم.

منظورم از علی آباد کتول هم دانشگاه های بالای رنک 60-70 usnews هستند و نه دانشگاه هایی مثل ASU. هیف نیست ما ها که انقدر زحمت کشیدیم و تو دانشگاه های نسبتا خوب کشورمون بودیم، بریم تو دانشگاه های درب و داغون یه کشور دیگه !!!

مرسی بابت راهنماییت

این دانشگاه سالی 4000 تا ادمیت مهندسی میده که حدود 1000 تا کلا فاند دارند که اگه به 5 تقسیم بشه میشه سالی 200 تا پذیرش با فاند. تازه شاید فاندا کامل هم نباشن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

سلام دوستان
    ASU ترجمه ریزنمره رسمی لیسانس و ارشد (با مهر وزارت علوم و بدون مهر دادگستری و خارجه) که هر کدوم جدا توی پاکت خودشون مهر و موم شدن رو قبول میکنه یا باید اون دوتا مهر رو داشته باشه؟ این جمله ی خود سایت هست که به نظر نمیرسه بخواد. بازم ممنون میشم دوستان باتجربه تائید کنن.
    All international transcripts must be submitted in the original language accompanied by an official English translation. Translations must be literal, complete versions of the originals and must be translated by a university, government official or official translation service. You may not complete your own translation.
    و اینکه اگه ریزنمرات دو مقطع رو توی یه پاکت بزاریم و با آدرس خودمون بفرستیم مشکلی پیش نمیاد؟
    من فردا مدارک رو میخام بدم برای ترجمه و خیلی دیر به فکر افتادم که از Graduate Advisor این مورد رو بپرسم و چون دفعه پیش 4 روز طول کشید جواب بدن دیگه وقت ندارم واسه اطمینان از اون دوتا مهر.

خیلی خیلی ممنون.

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpim نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ASU ترجمه ریزنمره رسمی لیسانس و ارشد (با مهر وزارت علوم و بدون مهر دادگستری و خارجه) که هر کدوم جدا توی پاکت خودشون مهر و موم شدن رو قبول میکنه یا باید اون دوتا مهر رو داشته باشه؟ این جمله ی خود سایت هست که به نظر نمیرسه بخواد. بازم ممنون میشم دوستان باتجربه تائید کنن.
    All international transcripts must be submitted in the original language accompanied by an official English translation. Translations must be literal, complete versions of the originals and must be translated by a university, government official or official translation service. You may not complete your own translation.
    و اینکه اگه ریزنمرات دو مقطع رو توی یه پاکت بزاریم و با آدرس خودمون بفرستیم مشکلی پیش نمیاد؟
    من فردا مدارک رو میخام بدم برای ترجمه و خیلی دیر به فکر افتادم که از Graduate Advisor این مورد رو بپرسم و چون دفعه پیش 4 روز طول کشید جواب بدن دیگه وقت ندارم واسه اطمینان از اون دوتا مهر.

خیلی خیلی ممنون.
    نیازی به مهر دادگستری و امور خارجه نیست. اگه دانشگاههاتون متفاوت هست قاعدتا تو دو تا پاکت (دانشگاه) جداگانه بگذارید.

Junior Member

سلام دوستان

گزینه موجود در صفحه my asu برای فرستادن آی تونی، Express shipping to an international address هست. این یعنی آی تونی به ایران فرستاده میشه یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان.

پذیرش من برای ترم بهار این دانشگاه با فاند آر ای رسیده. برای هفتم ژانویه باید اونجا باشم. طبیعتا وقتم خیلی کم هست و در این باره سوالات تقریبا زیادی دارم که شاید در این تایپیک نگنجه. ممکنه اگر کسی در این دانشگاه مشغول تحصیل هست و یا اطلاعات کافی در این زمینه داره لطف کنه و به من پیام بده؟