صفحه 45 از 52 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 512

موضوع: Arizona State University

پیش فرض پاسخ : Arizona State University

احتمال اینکه به این ترم برسید در حد صفر هست دوست عزیز. عجله نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    احتمال اینکه به این ترم برسید در حد صفر هست دوست عزیز. عجله نکنید.
    میدونم احتمالش کم هست ولی صفر هم نیست. با همین استنتاج پذیرش دانشگاه فلوریدای ترم قبل رو از دست دادم.

شما حتی اگه i20 الان تو دستتون بود که نیست در شرایط ایده ال بدون در نظر گرفتن تعطیلات سال نو و ... حداقل 2 ماه برای گرفتن وقت و کلیرنس و ... زمان میخواید. به هر حال خود دانید.
    در ضمن به دلیل سیاست های افزایش زوری فعالیت و امار این سایت شما تا 10-15 تا پست ندین نمی تونی با کسی pm رد و بدل کنی (باکس کلا 2 تا جا داره)
    من هم این دانشگاه نیستم و مثل خود شما در گیر فرایند پذیرش هستم الان. اطلاعات من (یا هر کس دیگه ای رو این سایت) هم قطعا بیشتر از انچه شما از google میتونید پیدا کنید نیست.
    پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

سلام دوستان
    من دارم اپلیکسشن فرم رو پر میکنم. یه ابهامی دارم. توی قسمت اول فرم که General Information Section هست یه جا هست برای وارد کردن اطلاعات دانشگاه های قبلی. بالای این قسمت زده رشته ی Undergraduate Major که جلوش اسم رشته لیسانسو میزنیم و زیرش هم میتونیم چنتا دانشگاه وارد کنیم با تاریخهای ورود و فارغی. مشکل اینجاست که واسه مقطع ارشد جایی نداره که این اطلاعاتو وارد کنیم. من دیدم جای دیگه ای واسه ارشد نداره توی همین قسمت امتحان کردم و از توی لیست، دانشگاه ارشد رو انتخاب کردم و نوع رشته هم بازم از توی لیست Master's in Civil Eng رو انتخاب کردم،اما توی Section Review نوع مدرک دانشگاه ارشدو میزنه Bachelor's در صورتیکه اونجا مستر زدم. دوستان تاحالا یه همچین مشکلی داشتن؟
    ممنون...

سلام، اگه حدود شانسی که برای این دانشگاه دارم بگید ممنونم.
    اقدام بر
    ای تکرار فوق(این بار مکانیک البته):

-کارشناسی رو دو رشته ای خوندم: مهندسی مواد، دانشگاه امیرکبیر، معدل 16.1 و مهندسی مکانیک، امیرکبیر، 16
    -کارشناسی ارشد مهندسی مواد، امیرکبیر، 16.6
    -تافل: پارسال 92 (R:30 , L:25 , S:18 , W:19) ،البته دو هفته دیگه امتحان میدم و این بار با فرض بالای 100
    -جی آر ای: امسال 328 ( W:3.5 , V:162 , Q:166)
    -موارد دیگر:مدرک دانشنامه ممتازی برای هر دو تا کارشناسی و یک ترم TA تو دانشکده بین الملل امیرکبیر و ریکام خوب(اگه به دردی میخوره)
    در ضمن سال 91 درسم تموم شده

گویا طبق پستهای قبلی انتظار خوبی واسه فاند برای ارشد نمیشه داشت اما گفتم باز بپرسم؟
    اگه کلا پیشنهاد دیگه ای هم هست (مثلا اینکه کجا فاند گرفتنم واسه ارشد محتمل تره) که لطف می کنید.
    مچکر

Junior Member

به نظرم که شانستون هم برای این دانشگاه و هم دانشگاههایی با رنک بهتر، خوبه.
    اگه استاد پیدا کنید که ردخور نداره. استاد بخواد با مینیمم شرایط هم پذیرش میدند.
    مگه یه ارشد ندارین؟ دوباره میخوایند یه ارشد دیگه بخونید؟

Junior Member

دوستان توی پروسه ی اپلای یک سری درس مطرح کرده که من نمیدونم بعضیاش چی هست اصلا
    Applicants must have completed Calculus I, II, and III prior to start of the program with a grade of "C" or equivalent. Students can be admitted with deficiency coursework listed below (2 through 7). Deficiencies are evaluated during application review. Admitted students will be notified of their deficiencies in their admission letter.
    Calculus I, II, and IIIوObject Oriented Programming and Data Structuresو... اگر کسی اطلاعی داره که این مرحله چجوری باید انجام شه لطفا راهنمایی کنه با تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer

سلام دوستان
    شما رو به خدا یکی از دوستان بگه ددلاین کامپیوتر ساینس توی این دانشگاه کی هست؟
    توی یکی از لینکها نوشته 15 دسامبر و توی دیگری نوشته 31 دسامبر ؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه کسی میدونه زود بگه انصافا نمیدونم ریپرورت کنم یا نه
    http://engineering.asu.edu/grad/admission-requirement
    http://cidse.engineering.asu.edu/for...ate-admissions

نقل قول نوشته اصلی توسط rahgozar7 نمایش پست ها
    به نظرم که شانستون هم برای این دانشگاه و هم دانشگاههایی با رنک بهتر، خوبه.
    اگه استاد پیدا کنید که ردخور نداره. استاد بخواد با مینیمم شرایط هم پذیرش میدند.
    مگه یه ارشد ندارین؟ دوباره میخوایند یه ارشد دیگه بخونید؟
    خیلی ببخشید به خاطر تاخیر در جواب.
    علاقه ای به ادامه قبلی ندارم و به علاوه شاید شرایطم واسه دکتری بهتر کنه.

سلام دوستان،

بنده قصد دارم برای این دانشگاه اپلای کنم. باتوجه به اینکه خارج از کشور زندگی میکنم و نمیتونم برم ایران ریز نمراتم رو بگیرم، میتونم ریزنمرات و دانشنمامه رو خودم پرینت گرفته و تو یه پاکت واسشون بفرستم؟ قبول میکنن؟ ریزنمرات رسمی هم دارم از دانشگاه، ولی داخل پاکت نیستش.