صفحه 48 از 52 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 512

موضوع: Arizona State University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2002a نمایش پست ها
    سلام

یه سوال دارم ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه. من از دانشگاه آریزونا و بوفالو در رشته مکانیک پذیرش دارم. خوب رنک دانشگاه آریزونا طبیعتا بهتره ولی استادی که قراره باهاش کار کنم جوان هست و معلوم نیست چی از توش در بیاد. از اون سمت بوفالو رنکش بدتره آریزونا هست ولی استاد راهنمایی که باهاش کار خواهم کرد پروفسور هست و به نظر میرسه آدم مطرحی باشه. به نظر شما کدومش رو انتخاب کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوست عزیز،

از نظر تحصیل، به نظر من اگه با یه پروفسور کار کنی به مراتب کارت و اعصابت راحتتر خواهد بود بنا به تجربه! اساتیدی که تازه faculty شدن خیلی از طرف دانشگاه تحت فشارر هستن که fund بیارن برای دانشگاه! معمولا هم در ابتدای کارشون fundی از طرف خودشون ندارن و در اکثر مواقع توسط دپارتمان حمایت میشن! بی تجربگی در دادن مشاوره به دانشجو و نوشتن پروپوزال حرفه ای رو هم به این موارد اضافه کنید! به نظر بنده استادی که تازه وارد محیط آکادمیک شده خیلی سخت هست کار کردن باهاش چون ناخودآگاه درگیر مشکلات اونم میشید. نداشتن پول کافی برای ساپورت کردن شما حتی ممکن هست موجب به داشتن توقعات بسیار بالا از شما هم بشه چون به هر حال مجبور هست که خودش رو survive کنه. البته این وسط اگه شما آدمه با پشتکاری باشید در انتها ممکن هست که این فشارها در پایان به نفعتون بشه، چون هرچی بیشتر publication داشته باشید بعدش با خیال راحتتر میتونید دنبال کار بگردید...

اینو هم اضافه کنم که اختلاف رنکینگ حتی تا 20 تا هم خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه! تا اونجا که من فهمیدم به غیر از 10 20 تا دانشگاه اول دیگه خیلی اسم دانشگاه مطرح نمیشه! شما سعی کنید در وهله اول دنبال علاقتون برید و بعدشم هر جا که میدونید از نظر مالی تا پایان دوره مورد نظرتون تضمین هستید. خیلی از اساتید مطرح هستند که در دانشگاههایی با رنکینگ های نه چندان جالب کار میکنن ولی آرزوی هر کسی هست با اونها کار کنه، یا یه استاد جوون هست که داره روی بحث داغ و به روز بیشتر کار میکنه (فرضا در شاخه مخابرات) تو یه دانشگاه نه چندان مطرح ولی فانده تپل داره.

از نظر اقلیمی و مکانی، بوفالو مکانی به شدت سرد و برف گیر هست و فینیکس تابستانهای طاقت فرسایی داره. شما در حال حاضر بین دو اکسترممِ آب و هوایی گرفتار شدید از اون طرف ایالت نیویورک ایالتی گران و در عوض آریزونا ارزان هست که به شدت هم ایرانی درش زیاد هست خصوصا در فینیکس. اگر خیلی اهل شکم هستید، چندین رستوران و فروشگاه خوبه ایرانی در فینیکس هست که حسِ دلتنگی رو در شما از بین میبره و همچنین از طرفی بسیاری از رستورانهای مکزیکی (اونهایی که local هستن) که غذاهاشون به شدت مطابق سلیقه ما ایرانیاست در اونجا فراوونه. اگه هم اهل تفریح و گشت و گذار باشید، ایالت کالیفرنیا و نوادا در یک قدمی شما هست که در فرصت های مناسب، حتی مثل تعطیلات 3،4 روزه، میتونید با یکم هزینه و رانندگیِ لذت بخش خستگی رو ماهها از تن بدر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

از بچه هایی که اطلاعات در مورد دوره کارشناسی ارشد رشته برق و کامپیوتر این دانشگاه دارند ممنون میشم کمی در مورد کیفیت اساتید و خود دانشکده توضیح بدن ...و اینکه چرا برای فوق لیسانس استاد و فاندی در ایتدای کار راختصاص نمیدن ...چیزی که من تا اینجا فهمیدم این دپارتمان به تعداد خیلی زیادی دانشجو مخصوصا هندی ها پذیرش بدون فاند میدهد ولی خیلی برام جالبه که بچه ها چجوری برای مقطع فوق استاد پیدا میکنند......و اینکه ایا بچه های دانشجو کار راحت پیدا میکنند.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی فوق لیسانس مدیریت مالی دانشگاه تهران هستم با معدل 17.06، تافل 94 و جیمت 540
    برای PhD مالی این دانشگاه اقدام کردم ولی هنوز جوابی برام نیومده، فکر میکنید شانسی داشته باشم؟ با توجه به اینکه مقاله ای هم نداشتم و شنیدم که گویا کلا برای پذیرش PhD رشته های مالی سخت میگیرند.

Junior Member

سلام دوستان کسی هست بخواد برای fall 2016 بره این دانشگاه؟
    اگه کسی هست بگه با هم در ارتباط باشیم و تبادل اطلاعات بکنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AmirKabir - Software Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mosio79 نمایش پست ها
    من از این دانشگاه پذیرش مستر بدون فاند ( مهندسی کامپیوتر - نرم افزار ، کمپس پلی تکنیک) دارم و نمی دونم وضعیت فاند مسترها در این دپارتمان چه جوریه ؟ TA یا RA برای مسترها امکان پذیر هست یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mosio79 نمایش پست ها

سلام، من از asu پذيرش گرفتم براي fall 2016,
    شما چه رشته اي پديرش گرفتين؟

Junior Member

سلام من هم برای fall 2016 از این دانشگاه رشته مهندسی برق پذیرش دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط NarcisZ نمایش پست ها
    سلام من هم برای fall 2016 از این دانشگاه رشته مهندسی برق پذیرش دارم.
    پوشه ی پیام های شما پر شده و من نمیتونم پیام بفرستم. من برای رشته ی طراحی صنعتی پذیرش گرفتم.

Junior Member

تو رشته برق دانشگاه خیلی خوبیه، توی برق به طور کلی تو آمریکا 27 امه، تو گرایش مخابرات هم رنکش همین حدوده ولی توی الکترونیک حدود 23 هستش، اون طور که از استاد خودم توی ایران هم پرسیدم دانشگاه خیلی خوبیه و استادی هم که اونجا دارم خوبه، اون طور که استادم در آریزونا بهم گفت، دانشکده برق آریزونا معمولا به دانشجویان خارجی جدیدالورود فاند تی ای نمیده، اون طور هم که شنیدم کلا توی آمریکا بچه ها معمولا سال اول استادشون مشخص نیست و بعد از یک سال استاد تعیین می کنند. برای گرفتن فاند TA هم یک کلاسی رو استادم معرفی کرد که بعد از ورود به آریزونا باید آزمون speak بدم، حداقل نمره برای شرکت توی کلاس 40 بود، بعد توی این کلاس دانشجوها برای TA شدن آموزش میبینند و در نهایت هم باید نمره آزمون speak شون حداقل 55 بشه تا بتونن TA بشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1367 نمایش پست ها
    از بچه هایی که اطلاعات در مورد دوره کارشناسی ارشد رشته برق و کامپیوتر این دانشگاه دارند ممنون میشم کمی در مورد کیفیت اساتید و خود دانشکده توضیح بدن ...و اینکه چرا برای فوق لیسانس استاد و فاندی در ایتدای کار راختصاص نمیدن ...چیزی که من تا اینجا فهمیدم این دپارتمان به تعداد خیلی زیادی دانشجو مخصوصا هندی ها پذیرش بدون فاند میدهد ولی خیلی برام جالبه که بچه ها چجوری برای مقطع فوق استاد پیدا میکنند......و اینکه ایا بچه های دانشجو کار راحت پیدا میکنند.

Junior Member

البته من مطالبی که گفتم برای PhD بود و برای ارشد ممکنه متفاوت باشه. کلا توی آمریکا گرفتن فاند توی PhD راحت تره. تو آمریکا معمولا به ارشد ها فاند نمیدن و معمولا دکتری رو بدون فاند نمیگیرند. هر چند کسانی هم هستند که ارشد رو با فاند و دکتری رو بدون فاند یا پارشیال فاند خوندن.

نقل قول نوشته اصلی توسط NarcisZ نمایش پست ها
    تو رشته برق دانشگاه خیلی خوبیه، توی برق به طور کلی تو آمریکا 27 امه، تو گرایش مخابرات هم رنکش همین حدوده ولی توی الکترونیک حدود 23 هستش، اون طور که از استاد خودم توی ایران هم پرسیدم دانشگاه خیلی خوبیه و استادی هم که اونجا دارم خوبه، اون طور که استادم در آریزونا بهم گفت، دانشکده برق آریزونا معمولا به دانشجویان خارجی جدیدالورود فاند تی ای نمیده، اون طور هم که شنیدم کلا توی آمریکا بچه ها معمولا سال اول استادشون مشخص نیست و بعد از یک سال استاد تعیین می کنند. برای گرفتن فاند TA هم یک کلاسی رو استادم معرفی کرد که بعد از ورود به آریزونا باید آزمون speak بدم، حداقل نمره برای شرکت توی کلاس 40 بود، بعد توی این کلاس دانشجوها برای TA شدن آموزش میبینند و در نهایت هم باید نمره آزمون speak شون حداقل 55 بشه تا بتونن TA بشن.