صفحه 51 از 52 نخستنخست ... 414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 512

موضوع: Arizona State University

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

پیش فرض پاسخ : Arizona State University

با سلام، من هم همین الان در رشته عمران مقطع دکترا فول فاند RA پذیرش گرفتم (Tuition and Insurance Fees are waived+16000$+ Extras). فقط از دوستانی که توی این دانشگاه درس خوندن میخواستم بپرسم اعتبار این دانشگاه در کل آمریکا چطور هست؟ آیا جزو دانشگاههای متوسط محسوب میشه یا خوب؟ همینطور در مورد مکان و شهر و امکانات همه جوره از علمی تا تفریحی هم اگر دوستان اشتراک بزارن ممنون میشم. همینطور باید بگم که من از دانشگاه Virginia Tech هم در رشته هوافضا مقطع دکترا پذیرش دارم و استادی که با ایشون صحبت کرده بودم به من گفت که فاند حضوری یه محض ورود داده میشه (اون رو هم وعده فول فاند دادن ولی مطمین نیستم از ترم اول تعلق بگیره و یا از ترم دوم) و از الان فاندی به من ندادند. موضوع پزوهش در ASU از الان معلوم هست و مرتبط با هوافضاست و به علاقه من بسیار نزدیک، ولی در Virginia Tech موضوع کاملا معلوم نیست ولی احتمال بسیار بالا در راسته علاقه من خواهد بود. استاد ASU من یک ایرانی و استاد VT یک هندی است. از اونجایی که اعتبار VT در مهندسی بالاتر هست کمی به فکر رفتم اگر دوستان بتونند یک راهنمایی بکنند و همینطور یک مقایسه کلی بسیار سپاسگزار میشم.
    رنک کلی جهانی ASU توی سایت US News هست 121 در حالیکه رنک مهندسیش هست 42 و رنک عمرانش هست 33. اینها یکمی من رو به فکر انداخته. و VT رنک کلی جهانیش هست 249، رنک مهندسیش هست 27، و رنک هوافضاش هست 12. و البته من در 4 تا دانشگاه دیگه Waiting List هستم و روی 2 مورد امید بالایی دارم و نمیتونم تصمیم نهایی رو الان بگیرم ولی میخواستم که اگر به هر ترتیب اونها نشدند یک ایده ای در این زمینه داشته باشم.

رزومه: چون من خودم همیشه از این که دوستان رزومشون رو نصف و نیمه میزارن و نمیشه مقایسه درستی انجام داد رنج میبردم، سعی میکنم تا اونجایی که میشه کامل بنویسم که دوستان راحت بتونن مقایسه کنن و شانس پذیرششون رو بسنجند.

ارشد عمران گرایش سازه از دانشگاه علم و صنعت معدل 16.20 و پایان نامه و سمینار 20 (بالاترین در ورودی)
    لیسانس عمران از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی با معدل 12.98 (بدلیل یک سری مشکلات موجه)
    تافل: 107 (R:28, L:29, S:25, W:25)
    جی آر ای: Q:163, V:156, AWA: 3.5
    مقاله:
    -ژورنال بین المللی: 1
    -کنفرانس بین المللی: 1
    -کنفرانس ملی: 1 (مقاله برگزیده 8 امین کنفرانس ملی بتن ایران)
    -سمینار: 4 سمینار به زبان های انگلیسی در زمینه های تخصصی مرتبط
    سابقه کار مرتبط: 4 سال بعنوان مدیرعامل در شرکت خودم و بعنوان پیمانکار و انجام تعداد زیادی کارهای بزرگ، صاحب برند تولیدی
    نکات برجسته رزومه: عنوان قهرمانی در رشته های شنا، بدنسازی، پاورلیفتینگ، جودو(دان 1)، هندبال در سطح استان تهران، و مهارت در چندین رشته ورزشی دیگر ؛ قابلیت صحبت به زبانهای انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، و درک آلمانی و عربی؛ عضویت در 13 انجمن علمی و ورزشی؛ TA در دوران ارشد برای دانشجویان ارشد؛ داشتن 10 certificate معتبر بین المللی در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر.
    Best Regards,
    Omid Eghlidos

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    با سلام، من هم همین الان در رشته عمران مقطع دکترا فول فاند RA پذیرش گرفتم (Tuition and Insurance Fees are waived+16000$+ Extras). فقط از دوستانی که توی این دانشگاه درس خوندن میخواستم بپرسم اعتبار این دانشگاه در کل آمریکا چطور هست؟ آیا جزو دانشگاههای متوسط محسوب میشه یا خوب؟ همینطور در مورد مکان و شهر و امکانات همه جوره از علمی تا تفریحی هم اگر دوستان اشتراک بزارن ممنون میشم. همینطور باید بگم که من از دانشگاه Virginia Tech هم در رشته هوافضا مقطع دکترا پذیرش دارم و استادی که با ایشون صحبت کرده بودم به من گفت که فاند حضوری یه محض ورود داده میشه (اون رو هم وعده فول فاند دادن ولی مطمین نیستم از ترم اول تعلق بگیره و یا از ترم دوم) و از الان فاندی به من ندادند. موضوع پزوهش در ASU از الان معلوم هست و مرتبط با هوافضاست و به علاقه من بسیار نزدیک، ولی در Virginia Tech موضوع کاملا معلوم نیست ولی احتمال بسیار بالا در راسته علاقه من خواهد بود. استاد ASU من یک ایرانی و استاد VT یک هندی است. از اونجایی که اعتبار VT در مهندسی بالاتر هست کمی به فکر رفتم اگر دوستان بتونند یک راهنمایی بکنند و همینطور یک مقایسه کلی بسیار سپاسگزار میشم.
    رنک کلی جهانی ASU توی سایت US News هست 121 در حالیکه رنک مهندسیش هست 42 و رنک عمرانش هست 33. اینها یکمی من رو به فکر انداخته. و VT رنک کلی جهانیش هست 249، رنک مهندسیش هست 27، و رنک هوافضاش هست 12. و البته من در 4 تا دانشگاه دیگه Waiting List هستم و روی 2 مورد امید بالایی دارم و نمیتونم تصمیم نهایی رو الان بگیرم ولی میخواستم که اگر به هر ترتیب اونها نشدند یک ایده ای در این زمینه داشته باشم.

رزومه: چون من خودم همیشه از این که دوستان رزومشون رو نصف و نیمه میزارن و نمیشه مقایسه درستی انجام داد رنج میبردم، سعی میکنم تا اونجایی که میشه کامل بنویسم که دوستان راحت بتونن مقایسه کنن و شانس پذیرششون رو بسنجند.

ارشد عمران گرایش سازه از دانشگاه علم و صنعت معدل 16.20 و پایان نامه و سمینار 20 (بالاترین در ورودی)
    لیسانس عمران از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی با معدل 12.98 (بدلیل یک سری مشکلات موجه)
    تافل: 107 (R:28, L:29, S:25, W:25)
    جی آر ای: Q:163, V:156, AWA: 3.5
    مقاله:
    -ژورنال بین المللی: 1
    -کنفرانس بین المللی: 1
    -کنفرانس ملی: 1 (مقاله برگزیده 8 امین کنفرانس ملی بتن ایران)
    -سمینار: 4 سمینار به زبان های انگلیسی در زمینه های تخصصی مرتبط
    سابقه کار مرتبط: 4 سال بعنوان مدیرعامل در شرکت خودم و بعنوان پیمانکار و انجام تعداد زیادی کارهای بزرگ، صاحب برند تولیدی
    نکات برجسته رزومه: عنوان قهرمانی در رشته های شنا، بدنسازی، پاورلیفتینگ، جودو(دان 1)، هندبال در سطح استان تهران، و مهارت در چندین رشته ورزشی دیگر ؛ قابلیت صحبت به زبانهای انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، و درک آلمانی و عربی؛ عضویت در 13 انجمن علمی و ورزشی؛ TA در دوران ارشد برای دانشجویان ارشد؛ داشتن 10 certificate معتبر بین المللی در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر.
    سلام و تبریک دوست عزیز
    از نظر کلی ویرجینیا تک دانشگاه بهتریه ( رنک کلیش به این خاطر حدود 200 و خورده ای هست که فقط رشته های مهندسی داره)
    از نظر ویزا گرفتن داشتن نامه فول فاند فکر میکنم بهتر باشه
    از طرف دیگه این که موضوع کارتون کاملا مشخصه (توی حوزه ی خطرناک هوا و فضا) شاید باعث دردسر بشه توی کلیرنستون، البته اگه بخواید توی VT هم بخونید احتمال داره ازتون راجب موضوع تحقیقتون بپرسن و اگه موضوع مورد نظرتون جزو موارد ممنوعه نباشه خب یه مزیته.
    ازونجا که دغدغه ی اصلی شما راجب اعتبار و وجهه ی ASU هستش، به نظر من جفت دانشگاه ها جزو دانشگاهای خوبن (هر چند VT بهتره) و مشکلی ازین بابت در آینده متوجه پرستیژ و وجهه ی مدرکتون نخواهد بود.
    تصمیم نهایی با خودتونه (با توجه به جمیع شرایط خودتون و اولویت هاتون)
    من اگه بودم ASU رو انتخاب میکردم چون حوصله استرس اینکه توی VT بهم فاند بدن یا ندن رو ندارم و مثلا اگه از ترم دو بخوان بدن توانایی مالیشو ندارم یه ترم سلف فاند برم، از طرف دیگه ASU هم برام راضی کننده است و اختلاف بین دو تا دانشگاه رو اونقدری نمیدونم که بخوام چنین استرسی رو متحمل بشم.
    (بنده هم در حین پروسه اپلای هستم و این پست صرفا نظر شخصیم هست).

Junior Member

دوستان کسی هست برای دپارتمان جغرافیا و برنامه ریزی شهری (school of Geographical sciences and urban Planning ) اقدام کرده باشه یا در حال درس خواندن باشه؟
    رتبه دانشگاه در این موضوع در چه سطحی هست؟

Junior Member

دوستان یه لیستی به دست من رسیده از رشته های ممنوعه و حساس که ایرانی ها وقتی برای اون ها اپلای کنن تو درد سر می افتن و بهشون ویزا نمی دن.من تو این دانشگاه اپلای کردم و امنیت اطلاعات رو زدم.برای دکترا!حالا نمی دونم باید دانشگاه بهم بگه که عوض کنم یااصلا بخش پذیرش تکمیلی باید بگه نمیشه.یا هیچکس چیزی نمی گه و موقع مصاحبه ردم می کنن و این همه تلاش و هزینه هیچی میشه؟ میشه برای یه رشته نزدیک اپلای کنم و بعد عوض کنم ؟ بعد که دوباره برای تمدید برم از دانشگاه استعلام نمی گیرن که این تو آریزونا امنیت می خوته و بعد یکسال دیگه نزارن برگردم یا ویزام رو باطل کنن؟؟ لطفا میشه منو راهنمایی کنید.

یه سئوال دیگه دانشگاه آریزونا استیت بهتره یا خود دانشگاه آریزونا کدومش برای کامپیوتر بهتره ؟

Junior Member

سلام دوستان. من همه ی مدارکم رو کامل فرستادم وaudition رو هم دادم 16 اکتبر, ولی هنوز برای من نوشته application status: pending/in process کسی میدونه چرا ؟و توی قسمت priority tasks هنوز برام audition هست و مدام به من ایمیل میدن که اپلای کن تا ددلاین نگذشته !!

Junior Member

من از این دانشگاه پذیرش دارم برای بهار 2018 . البته میخوام دیفرکنم به ترم پاییز . اگر کسی هست بیاد تبادل اطلاعات کنیم

Junior Member

سلام من برای بهار2019 اپلای کردم برای دکتری کامپیوتر.مدارک تحصیلی و نامه های استاد و اپلیکیشن فی رو دادم.مونده نمره ایلتس و GRE. که بعدا میفرستم.سوالی دارم از دوستان.برای فاند من باید اقدام کنم یا خودشون چون سال اولی هستم خودشون انجام میدن.سئوال دوم اینکه اول باید تمام مدارک هام رو بفرستم بعد برای بورس اقدام کنم یا الانم میتونم.؟ خوشحال میشم اگر کسی اطلاعات خوبی در این مورد داره بتونه کمکم کنه.

Junior Member

دوستان من تا سه هفته ي ديگه پرواز دارم و دنبال همخون ي خانم مي گردم.
    اگر كسي مايل بود بهم پيام بدت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS

سلام؛ دوستان کسی دانشکده کامپیوتر هست اینجا؟
    برای بررسی پرونده نوشته نیاز به افیشال ترنسکریپت هست. یعنی مدارک ریزنمرات و دانشنامه باید مهر و موم شده ارسال کنیم به بخش گرجوئت یا میشه تا قبل ادمیشن فعلا اسکن همینا رو بفرستیم؟
    چندجای سایت تاکید کرده روی افیشال ...
    متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyamk1992 نمایش پست ها
    سلام؛ دوستان کسی دانشکده کامپیوتر هست اینجا؟
    برای بررسی پرونده نوشته نیاز به افیشال ترنسکریپت هست. یعنی مدارک ریزنمرات و دانشنامه باید مهر و موم شده ارسال کنیم به بخش گرجوئت یا میشه تا قبل ادمیشن فعلا اسکن همینا رو بفرستیم؟
    چندجای سایت تاکید کرده روی افیشال ...
    متشکر
    من قوانین این جای به خصوص رو نمیدونم . توضیح این که مدارک باید به صورت seal شده باشه یا نه هم داخل سایت دانشگاه حتما موجوده . یکسری از دانشگاه ها سخت گیرن و از شما پاکت و ریزنمره رسمی میخوان و یک سری جاها هم اسکن . البته بیشتر منظور از رسمی اینه که توسط دانشگاه صادر شده باشه ، مثلا برخی اوقات میشه کار رو با گرفتن زیرنمره به زبان انگلیسی از دانشگاه هم راه انداخت تا اگر ادمیشن گرفتی بعدا بری سراغ مدارک اصلی.
    در کل شما باید با مسئول دانشچوهای اینترنشنال یا graduate تماس بگیری ( ایمیل بزنی ) و بپرسی دقیق و در مواردی حتی میشه راضی کرد کوتاه هم بیان .