صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: " آزمون Test of Spoken English) TSE) "

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : Test of Spoken English(TSE

نیازی نیست.
    فکر کنم یه جا دیگه هم به یکی از دوستان جواب دادم.
    در هر صورت موفق باشید

خوب منم می خواستم بدونم واقعا همه موارد رو پوشش میده یا این که چون تاثیر بقیه رو کم می کنه میشه ازش صرفه نظر کرد که الان شما میگید پوشش میده. اصراری به این قضیه ندارم.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

Senior Member

منم دانشگاهايي رو که امتحان TSE هم مي خوان و نمره واسش تعيين کردن، گفتن که اگه تافل iBT باشه نمره speaking فلان نمره باشه ديگه TSE لازم نيست.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    آیا کسی از بچه ها در مورد این امتحان اطلاعات داره؟ دپارتمان مواد دانشگاه آریزونا برای گرفتن assistantship این تست رو می خواد . بخشی از email ارسالی دپارتمان به من رو ببینید لطفا:

In order to be a Teaching Assistant you need to pass The University of Arizona’s SPEAK test with a score of 50 or better. (The University of Arizona will accept a score of 50 or greater on the Test of Spoken English (TSE) administered by Educational Testing Service as a substitute for the SPEAK test.)

تا اونجایی که من میدونم این تست زمانی میگیرن که تافل شما PBTباشه که Speaking نداره. برای TAشدن باید IBT امتحان بدین.
    موفق باشید
    مشکلی نست که آسان نشود&nbsp; &nbsp;&nbsp; مرد آن است که هراسان نشود

PBT+TSE=iBT

یه توصیه اینکه اگه deadline بررسی مدارکت گذشته مواظب باش و هشیار که چجوری درخواستت بررسی میشه. چون آریزونا به من گفت که اگه دیر نمره تافل(iBT) رو گزارش بدم (بعد deadline) اگه جا باشه شروع به بررسی مدارکم می کنن. البته اگه مدارکت رو با شرط ارسال نمره iBT قبول کردن و در تعلیقه. مراقب باش.
    ThinK DifferenT

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

ممنون هستم ولیکن برای ترم spring اینرو به من گفتن پس به نظر میرسه که باید ibt هم بفرستم.

کمک فوری:
    من TSE ندادم نمره speaking ندارم حالا TA شدم یک دانشگاه خیلی خوب .میخواستم بدونم برم اونجا بهم گیر نمیدند که باید اینا بگذرونی :'( :'( .من speaking خوب نیست .اینا بعد یک ترم یا دو ترم RA میکنند .حتی تو نامه برام نوشتند که بگم به کدوم استاد علاقه دارم
    The truth of my life:I`m only looking for you

من نمیتونم ازشون بپرسم چون میفهمند که ضعف دارم .من هر وقت سوال پرسیدم کم هم سوال پرسیدم ولی جواب کم گرفتم :'(.چقدر شما به من لطف دارید .کسی شده این تستا نداده باشه و اونا برای TA waive کرده باشند
    The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    کمک فوری:
    من TSE ندادم نمره speaking ندارم حالا TA شدم یک دانشگاه خیلی خوب .میخواستم بدونم برم اونجا بهم گیر نمیدند که باید اینا بگذرونی :'( :'( .من speaking خوب نیست .اینا بعد یک ترم یا دو ترم RA میکنند .حتی تو نامه برام نوشتند که بگم به کدوم استاد علاقه دارم
    سلام
    خوبي؟ نگران نبـــــــــاش، اون uni كه به من email زد خودش شرط كرده قبل apply و اگه به شما چيزي نگفتن قبلش نيازي نيس كه نگران باشي ، وليكن اگه ميخواي حل تمرين بشي خوب رو speaking ات يه كم كار كن. خيلي آسونه، الانم كه انگيزه هم داري!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)